1. Anasayfa
  2. Dualar

1 Saat İçinde Araması İçin Dua

1 Saat İçinde Araması İçin Dua
1 Saat İçinde Araması İçin Dua

1 saat içinde araması için dua arayışına girenler genelde sevgililer, eşler, arkadaş ve aileler oluyor. Kişiler tartışma yaşayıp yakınları ile aralarının bozulması durumunda sabırsız davranıyor. Bu sabırsızlığın sebebi ise sevgilerinden kaynaklı olarak ortada olan problemi çözmek olabiliyor.

Bazen de araması ve sevdiklerinin sesini duymak için tercih ettikleri bir yöntem oluyor. İşte burada devreye de dua giriyor.

Neyse ki Medyum Behçet bu konu hakkındaki ilmini danışanları ile paylaşmakta ve sevdikleriyle iletişim kurmalarında aracı olan profesyonel bir medyumdur.

Arama duasının yapılması konusunda sizi bilgilendirmesinin ardından söylediği adımları uygulayarak bir saat içerisinde sevdiğiniz kimsenin veya aramasını istediğiniz kimsenin sizinle iletişime geçmesine olanak tanımaktadır.

1 Saat İçinde Araması İçin Dua Etki Eder mi?

1 saat içinde araması için dua etki eder mi sorusu sıkça sorulanların arasında yerini alıyor. Öncelikle duanın açamayacağı kapı yoktur. Dileklerini inançlı bir şekilde samimiyetle yapmanız sonucunda eninde sonunda sonuç alabileceksiniz.

Arama duası da etkisi olan dualar arasındadır. Ve okunmasının ardından etki ederek dilediğiniz kişinin sizinle iletişime geçmesini sağlamaktadır. Bunun yanında arayan kişi sizinle görüşmeyi de isteyebilmektedir.

Banner Yazı Arası

Yani dua doğru ve koşuluna uygun şekilde edildiğinde kişinin amaçladığı şekilde fayda görmesine olanak tanıyacaktır. Duanın nasıl okunacağı bilgisini ve koşullarının ne olduğu ile ilgili en doğru bilgiye ise işinin ehli bir medyumla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Zira internet ve kitaplar bu konuda yetersiz kalmaktadır.

Arama Duası Nasıl Okunmalı?

Arama duası nasıl okunmalı sorusu da bir diğer merak konusudur. Adım adım sıralayacak olursak:

  • İlk olarak usulüne uygun bir şekilde abdestinizi almalısınız
  • Cinsiyetinize dinin uygun gördüğü şekilde örtünmelisiniz
  • Kıbleye dönmelisiniz ve yapay ışıktan olabildiğine uzak olmalısınız
  • Niyetinizi ve dileğininiz içtenlikle dile getirmelisiniz
  • Ardından medyumunuzun okumanızı önerdiği duayı okuyarak sonlandırmalısınız.
  • Ve en önemlisi tüm bu işlemi inanarak yapmalısınız.

Bu şekilde inançlı olarak edilen dualar olumlu sonuçların sağlanmasına olanak tanımaktadır. Yine de duanın etkisini göremediğinizi düşünüyorsanız duayı tekrarlama işlemi yapabilirsiniz ya da medyumunuza rica ederek onun işlemi gerçekleştirmesini isteyebilirsiniz. Bunun yapılması sonucunda duanın etkisini gözlemleyeceksiniz.

Sevdiğinin Araması İçin Yapılacak Farklı Yöntemler

Sevdiğinin araması için yapılacak farklı yöntemler üzerine kısa bir bilgi paylaşacağız. Bu yöntemlerin hepsi manevi düşünce ile bağlantılı olmasından kaynaklı olarak inanarak yapılması gerekmektedir.

Öncelikle açık bir alana çıkmanız gerekir. Ardından elinizi telefonun üzerine koyarak gözlerinizi kapatın ve sadece hissetmeye odaklanın. Ve aramasını istediğiniz kişinin görüntüsünü hayal edin.  Eliniz telefondayken üç adet İhlas bir adet Fatiha okuyun. Sonrasında niyetinizi belirtin. Ardından telefonunuza bakın.

Bu yöntem telekinezik bir enerjinin oluşmasını sağladığından dolayı istediğiniz kişinin kısa bir süre sonra sizi aramasını sağlayacaktır. Bu sayede siz de amaçladığınız hedefe ulaşmış olacaksınız.

Arama Duasından Sonra Korunma Gerekli mi?

Arama duasından sonra korunma gerekli mi diye araştırıldığında görülebilir ki arama duaları, sevgi duaları bir davet duası olduğundan korunma yapılabilir.

Tabi duanın okunma şekli ya da uygulama şekli korunma için önemlidir. Normal bir şekilde edilen dua da korunmaya ihtiyaç duyulmasa da herhangi bir yiyecek ya da içeceğin okunarak kişiye yedirilmesi gibi durumlarda gerekli olabilmektedir.

Ancak korunma duaları zarar vermeyeceğinden ötürü her iki durumda da korunma duası yapabilirsiniz. Bu durum sizin için sakıncalı bir durum değildir.

Felak nas sureleri : https://www.namazsitesi.com/sureler/nas-felak-suresi.html

Aksine kötülüklerden korunmanıza olanak tanımaktadır. Ancak korunma duası yapacak olursanız medyumunuza danışarak sizin için uygun olacak olan dua ile bir korunma işlemi yapmalısınız. Bu sayede istediğiniz sonucu alabilirsiniz.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir