1. Anasayfa
  2. Dualar

21 Günde Evlenme Duası

21 Günde Evlenme Duası
21 Günde Evlenme Duası

21 günde evlenme duası 21 günlük sürede mukaddes ve İslami ilimlerde bulunan kutsal ve kudretli güçlü nefesle okunan dualarla kişilere direkt etki edecek olumlu enerjilerin oluşturularak gerçekleştirilir.

21 günlük evlilik dualarını kişiler yardım almadan evde okuduğunda gerçek etki oluşmaz. Alanında uzman, deneyimli, üst düzey ilim eğitimli, güçlü nefese sahip Medyum Behçet Hoca tarafından okunarak gerçek etki sağlar.

Duaların kutsal ve mucizevi gücünün aktif edilerek devreye girmesi için ilimlerin gizli dualar okunarak enerjiler aktif edilir. Kişiler bilinçsizce ve eğitimsiz olarak bu aktivasyonu kendileri gerçekleştiremezler.

Kısa sürede evlenmek isteyenlerin medyum hocaya danışması gerekir. 21 günde evlilik etkisi yaratan Ledün ilmi duaları okunarak Allah katından onay ve izin alınır. Kişilere en hayırlı evlilik nasip olur.

21 Günde Evlenme Duası Nedir?

21 günde evlenme duası nedir ne için yapılır ne işe yarar, kim tarafından yapılır gibi sorular evlenmek isteyenler tarafından en çok merak edilerek konuları oluşturur.

21 günde evliliği sağlayan dualar Ledün ilminde bulunan hayırlı ritüellerle gerçekleştirilir. Ledün ilminde uygulanan ritüeller kişilere hayır, uğur, selamet ve şans sağlar.

Banner Yazı Arası

Ledün ilmi niyetlerin ve dileklerin en kısa sürede kolaylıkla gerçekleşmesini sağlar. Uygulamalarda hiçbir zorluk yaşanmadan zahmetsiz ve hayırlı olarak gerçekleşir.

Ledün ilmi doğuştan yetenekli seçilmiş medyumlara Allah tarafından özel olarak bahşedilen özelliklerden oluşur. Medyum hoca Ledün ilmine ait bütün gizli duaları okuyarak dilekleri gerçekleştirir. 21 günde dua okuması tamamlanarak kişinin evlilik kısmeti açılır.

21 Günde Evlenme Duası Ne İşe Yarar?

21 günde evlenme duası ne işe yarar, ne için yapılır sorusunun yanıtı evlenmek isteyen ve evlenemeyen kişilerin, en kısa zamanda hayırlı olarak evlenmesi sağlanır. Allah katında desteklenen ve onaylanan bir evlilik gerçekleşir.

21 günde okunan evlenme duası daha çok bu konuda sorun yaşayan, evlenme aşamasında zorluk çeken, sürekli engeller yaşayan ve çeşitli nedenlerle evlenemeyen kişiler tarafından talep edilir.

Evlenmeyi çok isteyip te bir türlü evlenemeyen kişilere olumsuz etki eden enerjilerin tespit edilerek sıfırlanması işlemidir.  Evliliğe engel olan bütün durumların iptal edilir.

Kişilere engel olan negatif enerjiler kişilere yapılan bakım çalışmalarında tespit edilerek sıfırlanır. Medyum hoca bakım çalışmasıyla bütün engelleri kaldırır. Engeller kalktıktan sonra 21 gün boyunca Ledün ilminde bulunan dua okunarak evlilik kısmeti açılır.

21 Günde Evlenme Duası Belirtileri

21 günde evlenme duası belirtileri kişilerdeki tesirleri nelerdir gibi konular büyü yaptırmak isteyenler tarafından merak edilerek araştırılır.

Kişilerde en çok görülen belirtiler:

  • Kişinin evleneceği aday karşısına tesadüfen çıkar.
  • Kişiler birbirlerinden etkilenirler.
  • Kişiler arasında bağlılık, sevgi ve uyum oluşur.
  • Aileler ve çevre birlikteliği onaylar.
  • Evlilik yoluna giren çiftlerin işleri yolunda gider.
  • Hiçbir zorlukla karşılaşmazlar.
  • Hızlı olarak aile kurma düşüncesi oluşur.

21 Günde Evlenme Duası Nasıl Okunur?

21 günde evlenme duası okunur uygulama ritüelleri nelerdir, nasıl yapılır gibi birçok detay konular evlilik konusunda sorun yaşayan kişiler tarafından merak edilerek araştırılır. Ledün ilminde bulunan evlilik duaları ve ritüelleri derin sırlardan oluşur.

Medyum hoca Ledün ilminin bütün sırlarına vakıftır. Medyum hoca Ledün ilminde okumalarını bitirdiğinde duaların mucizeleri aktif olarak enerjileri oluşturur. Enerjilere ilme ait özel tılsımlar ve varlıkların özel güçleri yüklenir.

Oluşturulan enerjiler kişilere ulaştığında kişilerde niyete göre gelişmeler yaşanır.  Medyum hoca tarafından kişilere evde okuması için dualar verilere tarif edilir.

Her gün yedişer kere okunacak Ayetel Kürsi, Nas ve Felak suresi, Taha suresi ve Salatı Tefriciye duaları okunur.

Tefriciye Duası için faydalı bir site : https://www.islamveihsan.com/salat-i-tefriciyye-nariye-ve-salat-i-munciye-dualari.html

Dua okumaları boy abdesti alınarak şükür namazı ardından okumaya başlanır. Bütün okumalar tamamlandıktan sonra 21. Günden itibaren dilek ve istekler gerçekleşir.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir