1. Anasayfa
  2. Büyüler

3 Günde Büyü Bozma

3 Günde Büyü Bozma
3 Günde Büyü Bozma

3 günde büyü bozma uygulamaları Yahudi ilimlerinde bulunan kara büyüler için daha çok uygulanır. Çok kötü negatif etkilere sebep olan kara büyülerin etkilerini sıfırlayan, güç ve kudret sadece Ledün ilmide yapılabilen ayrıcalıkla mümkün olur.

Ledün ilmi mevcut bütün ilimlerden güçlü, üstün özellikleri sadece Allah tarafından bahşedilen ayrıcalığa sahiptir. Ledün ilminde deneyim ve üst düzey eğitime sahip Medyum Behçet Hoca, her ilimde, her türlü güçlü etkiye sahip her türlü büyünün en kısa sürede bozulmasını, negatif etkilerin sıfırlanmasını sağlar.

Kişileri bu etkilerden kurtararak feraha kavuşmalarını sağlar. İlme ait gizli, özel ve sır duaları kendi dilinde okuyarak, her türlü tılsım ve tesirin kilitleri tek tek kapatılır.

Kara büyülerin hepsinde kullanılan varlıklar Ledün ilmine vakıf medyum hoca tarafından azledilerek uzaklaştırılır.  Görevleri azledilen varlıklar büyü koruma görevini bırakarak medyum hocanın kudretine ve ilmine saygı duyarlar.

3 Günde Büyü Bozma Nedir?

3 günde büyü bozma nedir işlemler nasıl yapılır, büyü bozma işlemini kim yapar gibi soruların cevabı medyum hocadır.

Büyü bozma uygulamaları özel eğitim, uzmanlık, deneyim ve çok güçlü nefesle yapılabilen uygulamalardan oluşur.

Banner Yazı Arası

Her medyum büyü bozma işlemini gerçek usulüne göre gerçekleştiremez. Büyünün yapılış ilminden daha güçlü ilim bilgisiyle bozulması mümkün olur. Üst düzey eğitime sahip olunması ve bütün evrende var olan, varlık ve tılsımlara hükmedebilecek kudrete sahip olunması gerekir.

Kudretli ve güçlü nefesle, dini ilmi bilgiyle, gizli ve sır olan özel duaların okunmasıyla, büyü şifrelerinin kitaplardan karşılığının bulunarak kısa sürelerde çözülmesi sağlandığında tılsımların kilitleri kapatılabilir.

Bütün ilimlerin derin ve gizli bilgilerine vakıf medyum hoca, her çeşit büyü için işlemleri uygular ve en kısa sürede bozma işlemini gerçekleştirir.

3 Günde Büyü Bozma Duası Ne İşe Yarar?

3 günde büyü bozma duası ne işe yarar nasıl yapılır ne için yapılır gibi birçok konu büyülerle ilgilenen kişiler tarafından merak edilerek araştırılır.

Kara ve negatif enerjilere sahip büyüler kişilerin yaşamlarını olumsuz yönde etkiler. Kara büyüler kişilerde sadece olaylara, maddi ve somut değerlere zarar vermez, kişilerin ruhsal ve düşünce sistemine de zarar verir.

Bazı kara büyü çeşitleri kişilerin sağlığına ve sıhhatine, ciddi anlamda zarar verir ve önlem alınmadığı takdirde kişinin ölümüne neden olabilir.

Kişinin sağlığını tehdit kara büyülerin en kısa sürede bozulması, tesirlerinin ve enerjilerinin sıfırlanması, kişilerin bu etkilerden hızlı olarak kurtulması önemlidir. Bu işlemlerin usulüne uygun olarak yapılabilmesi için deneyimli, uzman ve eğitimli olunması gerekir. Yanlış yapılacak işlemler ve uygulamalar kişinin yaşamına neden olabilir.

3 Günde Büyü Bozma Belirtileri Nelerdir?

3 günde büyü bozma belirtileri nelerdir işlemi sonrasında kişilerde hızlı olarak görülebilir. Kişide en çabuk ve gözle görülen anında hissedilen belirtiler:

  • Kişi hızlı olarak şifa bulur.
  • Kişinin hissettiği ağrılar hızlı olarak geçer.
  • Kişinin hastalığında pozitif gelişmeler yaşanır.
  • Kişi huzura kavuşur, iştahı düzelir.
  • Hastalığın yarattığı etkiler hızla son bulur.
  • Kişinin umudu, cesareti, inancı ve özgüveni artar.
  • Kişinin ters giden işleri pozitif yönde gelişir.
  • Kişinin şanı, bahtı ve kısmeti açılır.
  • Hastalık ve negatif etki son bulur.

3 Günde Büyü Bozma Nasıl Yapılır?

3 günde büyü bozma nasıl yapılır hangi işlemler tercih edilir, kişiye yapılan bakım çalışmalarında yapılan büyünün özellikleri tespit edilip, özelliklere uygun yöntemler seçilir.

Medyum hoca tarafından kişiye özel niyet edilerek uzaktan veya yakından okumalar yapılır. İlk yapılan okumalarda kişinin sıkıntıları geçer, rahatlar ve sakinleşir. Dualar okunurken ilme uygun ritüeller yapılarak bozma işlemleri tamamlanır.

Büyü bozma uygulamaları büyünün yapılış yönteminin ve yolunun tersi yönde uygulanır. Varlıklar görevlerinden azledilerek tılsımlara müdahale edilebilir. Tılsımların kilitleri çok gizli ve özel dualar okunarak kapatılır ve tesirleri sıfırlanır.

Büyülerin gücünü oluşturulan tılsımların ve varlıkların etkisi sıfırlanınca büyülerinde kişilere olan etkileri sıfırlanmış olur. Büyü bozma işlemleri sonrasında kişilerde oluşan her türlü hasar ve negatif etkiler özel çalışma yapılarak kişide tamamen iyileşme yaşanır.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir