1. Anasayfa
  2. Dualar

41 Ayetel Kürsi ile Bağlamak

41 Ayetel Kürsi ile Bağlamak
41 Ayetel Kürsi ile Bağlamak

41 Ayetel Kürsi ile bağlamak genel olarak olumlu ve pozitiftir. Kişi üzerinde olumlu ve iyileştirici etkisi olan okuma sonrasında genellikle olumlu yorumlar yapılır.

Ayetel Kürsi duası mucizesinin kişi üzerinde tesir etmesi ve gerçek bir şifa kaynağı olarak hastalıklarına şifa olabilmesi için bazı şifrelerin çözülmesiyle oluşan enerjilerin, kişiye aktarılması gerekmektedir. Bu süreçlerin uzun ve geniş bir prosedürü yoktur. Hızlı ve çabuk olarak sonuç alınır.

Okuma sonrasında herkes bu etkilerden memnun olarak değerlendirme yaparlar.  Bu uygulamanın gerçek bilgi ve ritüellere göre gerçekleşmesi için alanında deneyimli Medyum Behçet hoca tarafından başlatılması, şifa enerjilerinin oluşması ve kişiye iletmesiyle sağlanır.

Medyum hoca Havas ve Ledün ilmindeki gizli ve özel bir dua okumasıyla ritüele başlar. Kişiler okuma ile fayda sağlar.

41 Ayetel Kürsi ile Bağlamak Nedir?

41 Ayetel Kürsi ile Bağlamak Nedir?
41 Ayetel Kürsi ile Bağlamak Nedir?

41 Ayetel Kürsi ile bağlamak nedir, bu dua ne için okunur ne işe yarar gibi birçok konu merak edilerek araştırılıyor. Ayetel Kürsi çok özel bir uygulama ve etki sağlar.

Niyet edilen dileğe göre kişilere mucizevi şifalar, ayrıcalıklar ve özellikler sunulur. 41 Ayetel Kürsi’nin bu mucizevi etkilerinin aktif edilmesini medyum hocanın güçlü nefesi sağlar.

Banner Yazı Arası

Medyum hoca kişilerin istek ve dileklerine uygun olarak dua okumalarına başlar. Dua okumaları kişinin hayrına ve iyiliğine yapılır.

Duanın mucizevi etkisi okundukça kişiye aktarılır ve ulaşan etkiler anında şifa kaynağı olur. Kişinin istekleri dua okuması tamamlanınca gerçekleşerek kişilere umut olur.

41 Ayetel Kürsi Ne İşe Yarar?

41 Ayetel Kürsi Ne İşe Yarar?
41 Ayetel Kürsi Ne İşe Yarar?

41 Ayetel Kürsi ne işe yarar ne için okunur sorularının cevapları dua için yapılan yorumlarda görülmektedir. Dua yorumlarında kişilerin her türlü dileklerinin yerin geldiği ve istedikleri her olayın geçekleştiği belirtilir. 41 Ayetel Kürsi kişilerin arzu ettikleri, çok istedikleri olayların gerçekleşmesini sağlar. Kişilere şifa ve afiyet verir.

Kişilerin umutsuz olduğu konular olumlu sonuçlara vesile olur. Kişilerin hayatlarında her şey yolunda gider. 41 Ayetel Kürsi mucizesi kişilere umut, şifa ve olumlu gelişmeler sağlar. İşler hayrına ve selametle sonuçlanır. Kişilerin hayatlarında her türlü negatif etkiler son bularak hayırlı kapılar açılması sağlanır.

41 Ayetel Kürsi Belirtileri Nelerdir?

41 Ayetel Kürsi Belirtileri Nelerdir?
41 Ayetel Kürsi Belirtileri Nelerdir?

41 Ayetel Kürsi belirtileri nelerdir kişilerde görülen etkileri genel olarak niyete göre farklı özellikler sağlar. Niyet eden ve okuması tamamlanan kişinin hayatında olumlu gelişmeler, hayırlı sonuçlar ve kısmetli kapılar açılır.

Genel olarak kişilerde görülen belirtileri:

  • Allah’ın izni ve onayıyla her türlü dilek, istek gerçekleşir ve hayırlara vesile olması sağlanır.
  • Dermansız hastalıklara acil şifa sağlanır. Kişiler sağlığına kavuşur.
  • Mucizevi etki sayesinde kişinin bütün hastalıkları iyileşir.
  • Sağlığa kavuşan kişiler bir daha doktor yüzü görmez ve doktora gerek kalmaz.
  • Kişinin kendisi, ailesi ve çevresinde hayırlı gelişmeler yaşanır.
  • Endişe, tasa ve keder kalmaz yerini umuda, huzura ve cesarete bırakır.
  • Kişinin bahtı, kısmeti ve kaderi açılır.
  • Nazar ve olumsuz enerjiler sıfırlanır.

41 Ayetel Kürsi Nasıl Okunur?

41 Ayetel Kürsi Nasıl Okunur?
41 Ayetel Kürsi Nasıl Okunur?

41 Ayetel Kürsi nasıl okunur uygulama şekli nasıldır gibi soruları medyum hoca bakım çalışması sonrasında kişilere tarif eder. Uygulamaya medyum hoca niyet ederek başlar.

Bu ritüel Ledün ilmi özelliklerine uygun olarak yapılır. Kişilere direkt etki edecek dua için son okuma kişi tarafından evinde yapılır.

Kişinin öncelikle gusül abdesti alması ve bedensel arınmayı gerçekleştirmesi gerekir. Abdest alındıktan sonra şükür namazı kılınarak kıbleye karşı dua okumasına başlanır. Okumanın gününde tamamlanması gerekir. Dua okuması tamamlandıktan sonra 7 günden itibaren kişinin hayatında gelişmeler gözlemlenir. Kişinin hayrına gelişmeler yaşanır.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir