İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bilgileri
  3. 41 dikiş büyüsü

41 dikiş büyüsü

Bazı kimseler bu büyüyü 41 Dikiş Büyüsü olarak adlandırsalar da yaygın olarak dikilen büyü olarak bilinir. Bu, eski büyülerden insan ruhunun derinliklerine yıkım ve etki bırakabilecek bir eserdir. İnsanlar Yahudilerin zamanından beri dikiş büyüsünü biliyorlardı. Bu büyünün kara büyü olduğu düşünülen eski İbranice kitaplardan öğrendik.

41 dikiş büyüsü

41 dikiş büyüsü tarihçesi oldukça eski bir uygulama olmasına rağmen, bir dikiş büyüsü bugün hala yapılmaktadır. Bu, İslam öncesi dönemde Yahudiler tarafından yazılmış bir büyüdür. Ancak, zamanla, Havas bilimin bir parçası oldu ve İslam coğrafyasında daha yaygın bir büyü oldu. Kara büyü büyü olarak sınıflandırılan büyülerin arasında 41 Dikiş Büyüsü de vardır. Bu büyü insanlara fiziksel ve zihinsel zarar verir. Dikiş büyüleri ve 41 dikiş büyüsünün birçok etkisi olabilir. Eşlerin imha edilmesi, finansal durumun kötüleşmesi, tedavisi zor hastalıklara karşı mücadele, delilik ve iktidarsızlık yaratma gibi birçok farklı etkisi vardır. Aslında, iyi bilen bir insanı delirtir ve cinayet işleyebilir. Bu oldukça tehlikeli bir büyü. Bu nedenle, 41 satır büyüsü olduğundan şüpheleniyorsanız, mümkün olan en kısa sürede bu alanda bir uzmana başvurmalısınız.

41 dikiş büyüsü etkileri

41 dikiş büyüleri şu şekilde etiker bırakabilir;

  • Maddi ve manevi boşluğu azaltır.
  • Evli çiftleri ayırır, yalnızlık durumuna bağlar.
  • Psikolojik krizler, yaşamdaki maddi bozulmaların bir sonucu olarak yoğunlaşıyor.
  • Cinsel sonuçlar iktidarsızlığa ulaşabilir.
  • Dikiş büyüsü tamamlandığında karakterler tamamen farklılaşır.
  • Tanıdığınız kişinin tamamen farklı bir karakter edindiğini görebilirsiniz.

Bunları ve benzer efektleri gördüğünüzde, bir dikiş büyüsünden şüpheleniyorsunuz. Bu şüpheniz varsa, kesinlikle medyada görülmelisiniz. Dikiş büyüsü kötüleşmezse, etkisi bir ömür sürer ve bir insanın tüm sosyo-ekonomik durumunu baltalar. Bazen intihara bile yol açar. Bu yüzden aslında bir dikiş büyüsü çok ciddiye alınması gereken bir iştir.

Etkileri görmek için, kişinin kılığına girdikten sonra, 41 satırlık hecelerin ardından tılsımlara dikilecek. Bu tılsım büyünün yapıldığı odaya yerleştirilebilir. Bazen işte saklanabilir. Farklı uygulamalarda kullanılabilir. Dikiş büyüsünün etkisi ve yapılış nedenleri değişebilir.

41 dikiş büyüsü ile sevenleri birleştirmek

41 Dikiş Büyüsü, etkili bir aşk büyüsünün yanı sıra etkili bir siyah büyüsüdür. Ancak, bu aşk büyüsü mutluluk ve sevgi taşımamaktadır. Aksine, umutsuzluk, talihsizlik ve acı getiriyor. Kısacası, 41 dikiş büyüsüne aşık olmak isteyen biri, ona şiddetli acı vermek ister. 41 dikiş büyüsü, birisini onunla ilişkilendirmek isteyenler için çok etkili bir kara büyüdür. Bu büyünün etkileri bile hızlı bir şekilde ortaya çıkıyor. Bu büyüyle, sadece bir kişiyi değil, birden fazla kişiyi de ilişkilendirebilirsiniz. Bu nedenle, yalnızca ailesine aşık olmak istediği adam ona bağlanamaz.

Yorum Yap

Yorum Yap