1. Ana Sayfa
 2. Dualar
 3. 4444 Duası
Trendlerdeki Yazı

4444 Duası

4444 Duası, 4444 Salat-ı Tefriciye Duası olarak da bilinmektedir. Medyum Behçet Hoca olarak sizlere dualar ve büyüler konusunda detaylı bilgileri aktarmaya devam ediyorum. 4444 Duası nasıl okunur, 4444 okuyanlar, 4444 duası bitince ne yapılır, 4444 duası okuduktan sonra dileğimiz gerçekleşir mi gibi sorulara sizler için bu yazımızda yanıt vereceğiz.


4444 duası, Peygamber Efendimize edilen dualardan biridir.  Dua edilmesi sonrasında kötülüklerden ve belalardan arınırız. Dua ederek Allah’a sığınır ve ondan yardım isteriz. Düzgün ve eksiksiz okumak gerekmektedir. Eğer dua anlamına bağlı kalınarak içten bir şekilde okunur ise, Allah hepsini kabul eder. 4444 Duası Kuran-ı Kerim’de çok önemli bir yere sahiptir. Duaların başında salat ve selam getirmek, çok büyük sevaptır ve duaların gerçekleşmesine neden olur. Aynı zamanda uzun dualar için de salat ve salam getirilebilir.

Salatı Tefriciye olarak da bilinen 4444 duasını her şartta ve her zaman okuyabilirsiniz. Son derece kıymetli dualar arasında yer almaktadır. Okunuşu ise şu şekildedir; “Allahümme salli salaten kamileten ve sellim selâmen tâmmen alâ-seyyidina muhammedin ellezi tenhallü bihi’l ukadu ve tenfericu bihi’l kürabu ve tukdâ bihi’l havâicu ve tünâlü bihi’r rağaibu ve husnu’l-havâtimi ve yusteska’l ğamâmu bi vechihi’l kerîmi ve alâ âlihi ve sahbihi fî-külli lemhatin ve nefesin bi-adedi külli ma’lûmin lek.” Dua’nın kıbleye dönük bir şekilde okunması gerekmektedir. Medyum Behçet Hoca sizlere dua ile alakalı tüm tecrübelerini açıklayacak.  Duanın nasıl okunduğu, bitince neler yapılması gerektiği gibi bilgileri sizlere aktaracak.

4444 Duası Okuyanlar

İnsan hayatında kimi zaman istemedikleri olaylar ile karşı karşıya gelebilir. Bazen mutlu bazen mutsuz oluruz. En önemlisi de sağlık ile alakalı olarak sorunlar yaşayabiliriz. Buna karşı insanoğlunun yapabileceği en değerli şey dua etmektir. Sorunlarımıza karşı doğal yöntemlerin etkileri eksik kalabilir. Bazen Allah’a inanmak ve ondan yardım etmek isteriz. Bu anlamda 4444 Duası dertlerden ve sıkıntılardan arınmak için insanlara çok güzel bir kapı açar. 4444 Duası okuyanlar sorunlardan çok basit bir şekilde kurtulma şansı elde edebilir.

4444 Duası okuyanlar, herhangi bir konuda başarılı olmak isteyen kişiler de olabilir. Örnek olarak iş hayatımızda çok önemli bir toplantımız vardır, ya da başarılı olmamız gereken bir sınav vardır. Bu aşama Dua okumak bizi hem iyi hissettirir hem de etkili bir güç olarak yardımcı olur. Kişi yaşamış olduğu sorunları daha rahat çözecek hale gelir.

Dua okuyan kişiler, aslında bakılırsa niyetleri sorgulanmaması gereken kişiler olmalıdır. Fakat bazı durumlarda, insanlar sadece kötü niyetleri yerine gelsin diye dua eder. Bu da kötülük besleyen kişilerin yaptığı bir davranıştır.  Medyum Behçet Hoca olarak ben bu durumdan son derece rahatsızım. Duaların içten, samimi ve iyilik için okunması son derece önemlidir. Tabii ki insanlar dualar ile isteklerini söylerler ve Allah’tan yardım isterler. Fakat bu isteklerin kötülük beslemesi aslında son derece kötüdür.

4444 Duası Nasıl Okunur?

Medyum Behçet Hoca olarak sizlere 4444 Duası Nasıl Okunur sorusuna yanıt vereceğim.  Bu duanın belli sayılarda okunması son derece önemlidir. Çeşitli dertlere derman olması için bazı sayılarda okunması gerekir. 100 ya da 41 defa okursanız sorunlarınız zaman içinde çözülmeye başlar, işleriniz yoluna gider maddi sorunlarınız azalır. Her gün 21 defa okumanız halinde de rızkınız bollaşır.

4444 duası, her namaz sonrasında 11 defa okunursa iç huzur sağlar ve iç sıkıntıları sona erdirir. Fakat Salatı Tefriciyeyi en güzel okuma şekli 4444 keredir. İlim insanları ve alimler 4444 defa okuması konusunda fikir birliği içindedir. 4444 defa okunması halinde, her sorunun her sıkıntının geçeceğini söylerler.

Medyum Behçet Hoca olarak şahsım bu konuda sizlere en derin bilgileri vermeyi kendime önemli bir vazife sayarım. Benime hemen iletişim haline girebilir, konuları detaylıca öğrenme şansına da nail olabilirsiniz. Dua konusunda en güvenilir bilgileri sizlere iletirim.

Dua okuma konusunda bilgi sahibi olmak için beni aramanız gerekiyor. Medyum Behçet Hoca olarak sizlere ilim irfan konusunda ücretsiz yardımlarım olacaktır. İnsani değerleriniz ile sizlerin de gerçek anlamda dünyaya katkısı olan kişiler olduğunuzu düşünüyorum.

4444 Duası Abdestsiz Okunur Mu?

4444 duası abdestsiz okunur mu konusunda sorulan sorular için Medyum Behçet Hoca sizlere açıklamalar getirecektir. 4444 duası Peygamber Efendimize salat ve selamdır. Bu nedenle özel durumlar var ise abdestsiz olarak okunabilir. Salat ve Selam getirmek son derece önemlidir. Bu anlamda birçok farklı salat ve selam vardır. Bunların abdestsiz okunması sakıncalı değildir. Fakat abdestli okunmasının daha makul olduğunun da altını çizmek gerekiyor.

Papaz büyüsü üzerinden örnek verecek olursak, büyü işlemi yapmanın bela getireceği gerçeği vardır. Bu nedenle papaz büyüsünün kötü etkilerinden kurtulmak için Salatı Tefriciye okunmalı ve bu tam olarak 4444 kere tekrar edilmelidir. Bu kişi büyünün getirmiş olduğu tüm kötülüklerden korur. 4444 defa okunan bu duanın tüm kötülüklerden insanları koruyacağı bilinmektedir. Kara büyüler konusunda da önemli bir önleyici özelliği vardır.

4444 Duası Neden Okunur?

4444 Salatı Tefriciye Duası neden okunur sorusu, duanın sağladığı yararlar ile alakalıdır. Bu anlamda Medyum Behçet Hoca sizlere gerekli olan açıklamaları son derece önemli bir şekilde yapmaktadır. 4444 Duası olarak da bilinen bu dua her şartta okunabilir. İnsan hayatında son derece etkili olduğu ifade edilir.

 • Dua okunması halinde Allah duayı kabul der ve bu şekilde dileklerinizin gerçekleşme şansı olur.
 • 4444 duası okunması ile eğer kişi suç ve günah sahibi ise Allah tarafından affedilir ve doğru yolu bulması için ona gerekli olan yardımlar yapılır.
 • Kişi eğer hasta ise, bu dua sonrasında şifasını bulur.
 • Büyü etkisi altında olan kişi 4444 duası okursa, büyünün etkisi bozulur, cin ve iblislerin kötülüklerden korunmuş olur.
 • Duanın okunması halinde düşmanlarınızdan korunmuş olursunuz.

4444 Duası ve diğer tüm dualar ile alakalı en önemli detayların başında duanın içten bir şekilde okunması gelir. Dualar enerji ile direkt alakalıdır. Bu nedenle hissederek, anlayarak ve inanarak okumak son derece önemlidir. 4444 duası ve diğer tüm dualar için geçerli olan bu durum Hakkında Medyum Behçet Hoca’da sizlere doğru yolu göstermek için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Onunla hemen görüşerek tüm sorularınıza yanıt almanız basit bir işlemdir.

4444 Duası Yarım Kalırsa Ne Olur?

4444 duası, çok fazla etkisi olduğu ifade edilen ve çok sayıda kişi tarafından denenen son derece bilinen bir duadır. Asıl adı Salatı Tefriciye olan bu dua, 4444 defa okunması gerektiği için halk arasında 4444duası olarak bilinir. Medyum Behçet Hoca bu dua hakkında çok fazla bilgi olduğunu, her alimin farklı yorumları olduğunu ifade etmek etmektedir.

Medyum Behçet Hoca’dan bu konu hakkında bilgi almak isteyen çok sayıda danışan olduğunu ifade etmek mümkündür.  Birçok kaynaktan araştırma yapan Medyum Behçet Hoca, edindiği bilgiler doğrultusunda, bu dua ile idam mahkumlarının bile kurtulabileceği yönünde yazılar okumuştur. Tüm bunların yanında çok sık sorulan sorular arasında 4444 duası yarım kalırsa ne olur da bulunmaktadır.

Dualar, önemli olan kişilerin niyetidir. Eğer dua yarım kalırsa, Allah kişinin niyetine bakacağı için kişinin üzülmemesi gerekir. Kişi o kısma kadar duayı içten ve yürekten okuduysa, gerisi de başkaları tarafından okunabilir. Kişi, ne kadar dilek ederse, ne kadar isterse karşılığını da o derece alacaktır. Bu duanın en önemli özelliği insanların sabrını sınamasıdır. Her türlü isteğin kabul olduğu bilinmektedir. Allah size kolaylıklar sunacak, yeni bir yol açacak ve siz de o yoldan yürüyerek doğruya kavuşacaksanız.

4444 Salatı Tefriciye Evlilik

Büyüler, dualar ve daha bir çok gizli ilim konusu, büyük ölçüde evlilik konusuna dayanmaktadır. Evlilik, insanların aile kavramını oluşturması hayırlara vesile olması adına son derece önem teşkil eder. 4444 Salatı Tefriciye duası, Direkt olarak Peygamber Efendimize edilen, ondan dileklerde bulunabileceğimiz bir duadır. Bu dilekler evlilik, iş hayatı, sağlık ve daha bir çok konuda olabilir. Tarafıma gelen sorular arasında 4444 duası ile evlilik mümkün mü?  Çok sık denk gelmekteyim.

Dualar ile evlilik mümkün mü sorusu çok sık merak edilen önemli bir konudur. Kişi eğer kalben dua ederse bunun tutması da daha yüksek ve kuvvetli ihtimal olacaktır. Salatı Tefriciye duası, evlilik konusunda da etkili bir duadır. Bu konuda medyum Behçet Hoca da gerekli olan araştırmaları her zaman detaylı bir şekilde yapar. Hocamız, tüm detayları sizlere açık bir şekilde aktarma kudretinde bulunmuştur.

4444 duası hakkında en gerçek ve derin bilgiler almak için sitemizde var olan yazıları takip etmeniz son derece önemlidir. Medyum Behçet Hoca, sahip olduğu son derece derin bilgi birikimini, insanların daha iyi daha huzurlu olması adına harcar. Dua ve büyü konularında ve diğer gizli ilimler konularında araştırmalarına devam etmektedir. Ona ulaşmak için whatsapp hattını tercih etmeniz gerekir. Bu da rahatlıkla ona ulaşmanıza, sorularınıza yanıt almanıza yardımcı olacaktır.

Yorum Yap

YORUM YAP / SORU SOR

Yorumlar (2)

 1. 1 ay önce

  İnternette ben hep salatı tefriciye 4444 duasını aradım. Çok fazla sitede buldum ama bu kadar çok duayı bu kadar güzel anlatan başka birini daha görmedim. Çocukluğumdan beri duaları severim ve sürekli okurum. Sizin sitenizdeki duaları okumak ve sizinle telefonda konuşmak beni bir başka etkiledi hocam. Çok teşekkür ederim size.

 2. Ben her yerde ama tüm sitelerde araştırdım. Muyum Behçet kadar uzmanını görmedim. Sadece 4444 salatı tefriciye duası değil diğer tüm dualarda uzman kendisi. Ben bunu tecrübe etmiş biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir