1. Anasayfa
  2. Büyüler

Ağır Büyü Belirtileri

Ağır Büyü Belirtileri
Ağır Büyü Belirtileri

Ağır büyü belirtileri ne anlama gelir, ağır büyü nedir, ağır büyü kişilere nasıl tesir eder gibi çok detay ve merak edilen konu kişiler tarafından merak edilerek araştırılır.

Ağır büyüler kara büyü grubunda yer alan kötücül büyülerdir. Bu büyülerin en etkili olanları Yahudi ve Süryani ilimlerinde, yer alan, yaygın olarak yapılan ve aynı zamanda mezara gömülen muskalarla gerçekleşen büyülerdir. Kara büyüler yapıldıktan ve etki sürecine girdikten sonra geri dönüşü olmaz, etkileri kolaylıkla engellenemez.

Kişilerde kötü ve yakıcı etkiler sağlayan büyülerdir. Kişilerin felaketlerini, sonlarını getiren etkiler, kara büyülerde görülür ve yaşanır. Nesiller sonrasına bile sirayet eden etkilere sahiptir. Ömür boyu süren kötü ve yıkıcı etkilere sahip çeşitleri bulunur.

Kişiyi öldürme noktasına iten sonuçlara neden olan çok güçlü türleri de vardır. Kötü etkilere sahip kara büyülerin gerçek uzmanları sayılıdır. Bu büyülerin bozulması ve etkisinin yok edilmesi de çok zordur. Kara büyüler konusunda merak edilen konular, bu alanda deneyimli ve üst düzey eğitime sahip Medyum Behçet Hocaya sorulmalı ve yardım alınmalıdır.

Ağır Büyü Nedir?

Ağır büyü nedir nasıl ve kim tarafından yapılır, bu büyüler konusunda kim uzmandır kim bozabilir gibi merak edilen birçok soru ve konu en çok araştırılan konuları oluşturur. Ağır büyüler kötü etkilere ve güçlü tesirlere sahip kara büyülerdir.

Kara büyülerin kişiler için kötü özellikler ve etkiler yaratır. En tesirli kara büyü çeşitleri çoğunlukla Yahudi ilimlerinde, Süryani ilimlerinde yapılan ve uygulanan büyülerden oluşur. Kara büyüler çok eski kadim tarihlerden günümüze değin ulaşan büyük ve derin sırlarla kaplıdır.

Banner Yazı Arası

Evrenin ve spiritüel alemin, bilinmeyen derin ve gizemli sırlarıyla oluşan bu büyüler yapıldığı ilmin alimlerinden el alan medyumlar tarafından uygulanabilen sırlara sahiptir.

Sadece bu sırlara ve derin gizeme vakıf özel eğitimli medyumlar tarafından bozulabilir.  Yahudi ve Süryani ilimlerinde yer alan büyüleri İslami ilimlere hâkim medyumlar yapamaz ve bozamaz. Kara büyüler sadece Yahudi ve Süryani alimlerinden eğitim, öğretim ve el alan medyumlar tarafından gerçekleştirebilirler.

Ağır Büyü Ne İşe Yarar?

Ağır büyü ne işe yarar ne için yapılır, kişilerde görülen etkileri nedir gibi birçok konu merak edilerek araştırılır. Ağır büyü kara büyülere denir, kötülük yapmak için ve kişilerin kötülüğünü, felaketini hatta sonunu getirmek isteyen kişiler tarafından yapılır.

Kin, intikam, nefret, kıskançlık ve hasetlik için en güçlü intikam duygularıyla yaptırılır. Kara büyü yapılan kişiler büyü gerçekleştirildiğinde negatif etkilerinden kurtulması mümkün değildir.

Kişinin yaşamına, ailesine, işine, çevresine ve kısaca kişiyle ilgili her olaya etki eder. Kişinin sağlığı, işi, hayatı her şeyi allak bullak olur. Olumsuzluklar, negatiflikler, terslikler, kısmetsizlikler, şansızlıklar ve hayatın tüm basiretsizlikleri kişiye nasip olur.

Kişinin yaşamının son bulmasına kadar, ölümüne kadar varacak en yıkıcı felaket etkiler yaşatır. Bozulabilmesi ve enerjilerinin sıfırlanabilmesi için uygulayan kişiden daha güçlü ve derin bilgiye sahip olunması gerekir.

Ağır Büyü Belirtileri Nelerdir?

Ağır büyü belirtileri nelerdir ne gibi etkiler görülür büyü hakkında merak ederek araştırma yapanlar en çok kişilerdeki sonuçlarını bilmek isterler.

Kara büyü belirtileri:

  • Kişinin psikolojik ve fiziksel olarak dengesi bozulur.
  • Kişi hırçın, gergin, depresif, agresif ve saldırgan olur.
  • Herkesle, canlı cansız her şeyle hatta kendisiyle bile devamlı kavga eder.
  • Çevresinde, etrafında ve yakınında kimse kalmaz, çaresizliğe ve yalnızlığa itilir.
  • Çaresiz, umarsız ve umutsuz kalır.
  • Ailesi, sevdikleri, işi ve hayatı, bütün düzeni bozulur.
  • İşleri batar, borçlara saplanır.
  • Hastalıklar, ağrılar peşini bırakmaz, sağlık ve şifa bulamaz.
  • Hayatına son vermeyi düşünür ve ölmeyi kurtuluş olarak görür.

Ağır Büyü Bozma Nasıl Yapılır?

Ağır büyü bozma nasıl yapılır yıkıcı etkileri gidermek için ne yapmak gerekir sorunlarının cevabı alanında deneyimli ve uzman olan medyum hocadır. Ağır büyüden endişe eden kişiler için öncelikle bakım çalışması yapılır.

Bakım çalışmasında kişiye yapılan büyünün tüm ilmi özellikleri, büyü özellikleri uygulama şekli, ritüelleri, kullanılan tılsımlar ve varlıkların bütün özellikleri tek tek tespit edilir. Büyünün yapılış ilmi ve ritüellerinin tamamen tersine göre işlem yapılması gerekir.

İlme özel, gizli ve sır dualar ilimin dilinde okunarak, dini kitaplarında karşılık gelen şifreler çözülerek, tılsımların kilitlerinin hepsi kapatılır ve güçlü tesirlerin etkisi sıfırlanır.

Tılsımların güçleri kapatıldığında varlıklar çağrılarak görevlerinden azledilir. Varlıkların koruması kalktığında büyünün, kişiler üzerindeki negatif enerjileri etkisiz kalır.

Kara büyünün negatif enerjisi sıfırlanınca kişiye koruma büyüsü, koruma muskası ve koruma için sirkeli su hazırlanır. Kişi okunan sirkeli suyu içerek, yıkanarak hasarları giderir. Hane sirkeli suyla yıkanarak büyünün tüm etkisi sıfırlanır.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir