İlginizi Çekebilir
papaz büyüsü
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bilgileri
  3. Aşık etme yöntemleri

Aşık etme yöntemleri

Medyum Behçet Hoca, aşkın büyüsü ve bağlanma büyüsü hakkındaki en önemli soruları yanıtlar. Geçmişte ve bugün, dilekleri mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirebilmek için, sihir gibi zayıf içeriği olan insanlardan kaçınılmalı ve insanların inançlarını sarsabilecek ve onlara zarar verebilecek inançlarından sapmaları gerekir.

Aşık etme yöntemleri

Aşık etme yöntemleri çok aşamalıdır ve farklı yöntemler bulunmaktadır. Büyü yapmak ya da büyü gibi şeylere başvurmak manevi zarar verebilir, ancak inancınızı sarsabilirsiniz. Eski bir büyü olarak bilinen bir tuz büyüsü, aşık olmanın etkili bir yoludur. Bu eski bir büyü olduğundan şamanizmden gelen bir tılsım kullanıyor. Kutsal kitaplarda sihir olmadığı ve eski bilime ait olduğu için etkinin gücü tüm dinler için geçerlidir. Tuz büyüsü ile insanlar, müslüman olsalar bile, bir yabancıya aşık olabilirler. Ancak, bu büyü aynı zamanda gerçek bir bilim gerektirir, bu yüzden Medyum Behçet gibi bir uzman çevreyi telafi etmelidir. Aksi takdirde, toplanan kuvvetler kontrol edilemez ve yanlış tılsım büyünün yanlış kişiye dönmesine neden olabilir.

Tuz yakarak aşık etme büyüsü

Tuza aşık olma büyüsü sadece tuz yakma işlemi değildir. Muskaların doğru kullanımı ve aktif hale getirilmesi gereken kuvvetlerle doğru temas burada önemlidir. Bu nedenle, bu işlem evde tanımlanması gereken bir büyü değildir. Buna ek olarak, internette tuz sihrinin evde yapılabileceği tarifleri bulabilirsiniz ve aşık etme yöntemleri içinde bunlar sahtekarlığın ötesine geçmeyen işlemlerdir.

Resme bakarak aşk büyüsü yapmak

Aşk büyülerinden en ünlüsü, bir resme bakarak aşk büyülerinin yaratılmasıdır. Birçok psişik, resme bakarak bir aşk büyüsü olduğunu iddia ediyor. Ancak, eğer doğru tekniği ve doğru çekiciliği kullanmazsa, herkes bu büyüyü gerektiren bir kişiyi aldatmanın ötesine geçemez. Medyum Behçet, aşk büyüsünün on günden kısa bir süre sonra onu etkilemeye başladığından bahseder. Bu sebeple, aşk büyüsü on gün içinde başka bir kişi için yapılmış bir resim ile çalışmaya başlamazsa, sihir tekrarı için psişik öğretmen Medyum Behçet’e başvurmalıdır.

Bu durumda, önceki öğretmenin gerçekten bir kravat bağlayıp bağlanmadığını ve onu hedef kişide yeni bir aşk büyüsü ile aşık etme yöntemleri işlemlerinin tamamlanıp tamamlanamadığını görebilir. Psişik Behçet, bir sihirbazla aşk büyüsünde yapabileceğiniz en iyi şeyin sihrin başka bir hedefe dönüşmesini engellemek olduğunu söyler. Bununla birlikte, buradaki bir kişinin görüntüsü sadece hedef kişiyi sembolize eder. Etkili olması için, resim sihrinde kullanılan ritüeller uygulanmalıdır.

Düğüm atarak aşk büyüsü

Düğüm döküm büyüleri ayrıca kör düğüm büyü veya ip büyü olarak da bilinir. Bu büyü genellikle ip kullanıldığında kullanılır ve büyü bir düğünün yapılarak yapılır. Aynı zamanda güçlü bir bağlanma büyüsü olarak da bilinir. Bu nedenle aynı anda sihir isteyen insanlar, sadık ve sözsüz insanlar olmak istediklerine aşık olmak isterler. Medyum Behçet’nın büyülerinden birçoğunda 25 yıllık deneyim, bu büyünün çiftler için olduğunu söylüyor.

Bu aşık etme yöntemleri, evli olmalarına rağmen, eşlerini önemsemediklerini, eşleriyle değil ailelerinin babasına bağlı olduklarını ve arkadaşlarıyla zaman geçiremediklerini düşünenler içindir. Aşk büyü düğümlerinde büyü, atılan her düğünün ritüelde anlamı ve düzeni vardır. Bu nedenle, eğer her düğüm Medyum Behçet tarafından atılırsa, hedef kişinin istenen özelliklerinin güçlü bir etkisi olacağı anlamına gelir. Atılan düğümlerin sıklığı birbirine yakındır ve birçok benzer özelliğin sihirde farklı anlamları vardır.

Yorum Yap

Yorum Yap