1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Aşk Büyüsü Belirtileri

Aşk büyüleri belki de bilinen en eski büyüler içinde yer almaktadırlar. Bu yazımızda bizler de bu kadim büyü hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Özellikle aşk büyüsü belirtileri başta olmak üzere bir çok konuyu aydınlatacağız. Konuyla alakalı olarak en çok merak ettiğiniz detaylara yazının devamında ulaşabilirsiniz…


Aşk büyüsü belirtileri ele alınacak olursa diğer büyülerden farklı durumlar ile karşılaşıldığı pek söylenemez. Özellikle aşk büyülerinin ne kadar kuvvetli oldukları ve sonuçlarının da ne kadar net olduğu göze alınırsa belirtilerinin de buna paralel olarak ortaya çıkacağını söylemek yanlış olmaz. Özelikle medyumlar kendilerine danışan kimselere bu konuda bir çok nasihatte bulunmakta ve büyü belirtileri konusunda aydınlatmaktadırlar. Medyum Behçet Hoca aşk büyüsü belirtileri hakkında şunlara dikkat edilmesini istemektedir.

 • Aşk büyüsü yapılan kişide saflık olarak tabir ettiğimiz bir uyuşukluk hali başlar.
 • Sürekli kendilerine büyü yapan kimsenin varlığını hisseder ve onu görünce tanıyıp aşıl olurlar.
 • Aşk büyüleri diğer büyüler gibi olmasa da yine cinler ve ifritlerden faydalanılan bir büyüdür.
 • Bir çok büyüde olduğu gibi aşk büyüsünün de ritüelleri vardır.
 • Medyumun verdiği tılsımlı sözler mutlaka tam zamanında tarife uygun okunmalıdır.

Aşk Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Aşk büyüsü yapılan kişi ne hisseder ve bu konuda büyünün işleyişi nasıldır sorusuna cevap vermeye çalışalım. Aşk büyüsü genellikle sevdiğimiz birine açılamadığımızda ya da verdiğimiz aşka karşılık alamadığımızda yapılan bir büyüdür. Bunun için de en iyi medyumlar ile çalışmak herkes açısından en iyi çözüm olacaktır. Tüm bu konuları bir tarafa bırakacak olursak aşk büyüsü yapılan kişi ne hisseder sorusunun cevabını aramak gerekmektedir. Bu soruya da en iyi cevabı yine büyünün kendisi verecektir. En iyi medyumlar bilirler ki yapılan bir büyünün kendi içinde sırları gizlidir. Bu sebeple de hangi tür aşk büyüsü yapıldıysa insanların hisleri de buna göre değişim gösterecektir.

Aşk Büyüsünün Tuttuğu Nasıl Anlaşılır?

Aşk büyüsünün tuttuğu nasıl anlaşılır sorusu sıklıkla sorulmakta ve insanlar bu soruya ısrarla cevap aramaktadırlar. Öncelikle bir büyünün tutup tutmadığı ve tutmadıysa sebepleri tuttuysa da bunun süreçleri bakım ile ortaya çıkmaktadır. Gerçek medyumlar bu konuya hassas ve duygudan yoksun arı bir akılla yaklaşırlar. Bu sebeple de önce bakım yapılır ve eğer ki aşk büyüyü tutmuşsa bunun sonrasında yaşanacaklar büyü yaptıran kimseye bildirilir.

Genellikle bu tarz işlemlerde sabırlı olunmalıdır çünkü herkesin yıldızı ve hayat çizgisi farklıdır. Aşk büyüsünün tuttuğu nasıl anlaşılır sorusuna yine de kısa bir cevap vermek gerekirse şunlar söylenebilir. Aşk büyüleri tuttuğunda karşı taraf tarifsiz bir arayış içine girer. Bunu hissettirmese bile doğru kişiyi bulur ve ona doğru zamanda bunları hissettirmeye başlar.

Bana Aşk Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Bana aşk büyüsü yapıldığını nasıl anlarım sorusu da çok fazla gelen sorular içindedir. Bu soruyu çeşitli şekillerde cevaplamak mümkündür. Çünkü bir çok çeşit aşk büyüsü olduğu gibi bunun da kişi üzerinde başka başka etkileri olmaktadır. Özellikle Medyum Behçet Hoca bu konunun en net sonucu bakım yapmaktır demesinin sebebi bazı belirtilerin bir başka büyü belirtilerine benzetilebileceği sebebiyledir.

Örneğin bana aşk büyüsü yapıldığını nasıl anlarım diye soran birisi sık rüya görmeye başladıysa bu aşk büyüsünün bir çeşidinin kendisine yapıldığı kanaatini oluşturabilir. Ancak aynı belirti papaz büyüsü için de geçerlidir. Ancak en kesin yolu bakım olsa da bazen sonsuz bir rahatlık ve gönül sarhoşluğu hissetmeye başlaması yapılan büyünün aşk büyüsü olduğunu gösteriyor olabilmektedir.

Aşk Büyüsü Fiziksel Belirtileri Nelerdir?

Aşk büyüsü fiziksel belirtileri açısından incelendiğinde bir çok sonuca ulaşmak mümkün olabilir. Fakat yine de aşk büyüleri genel olarak ruhsal açıdan sizi etkileyen işlemlerdir. Kişiyi beyinsel bazı telkinlerle istediği gibi yönlendirebilen aşk büyüsü işlemleri bazen fiziksel ve ruhsal karışık durumlara da sokabilmektedir. Gerçek medyumlar aşk büyüsü fiziksel belirtileri nelerdir sorusuna şöyle cevap veriyorlar.

 • Aşk büyüsü yapılan kişi kendine aşırı özenmeye başlar.
 • Sürekli ayna karşısında vakit geçirir.
 • Bir uyuşukluk ve saflık söz konusudur.
 • Cinsel dürtüleri çoğalmaya başlar.
 • Aşk büyüsü yapılan kişiler kendilerini çok güzel ya da çok yakışıklı olarak görmeye başlarlar.

Aşk Büyüsü Bozma Duası

Aşk büyüsü bozma duası da diğer bir çok büyülerde okunan dualar gibidir. Aslında dua olmamakla birlikte dile pelesenk olmuş şekilde dua olarak anılmaktadır. Bundan dolayı da insanlar aslı tılsımlı sözler olan ritüele aşk büyüsü duaları demeye başlamışlardır. Medyumlara danıştığımızda aşk büyüsü yaparken kullanılan dualar olduğu gibi aşk büyüsü bozma duası işlemlerinin de olduğunun ifade etmişlerdir. Medyum Behçet Hoca da en kadim büyü kitaplarından bu büyüleri ve duaları hakkında bir çok metin çıkarmış ve çalışmalarında kullanmıştır. Aşk büyüsü bozma duası yapılan bir aşk büyüsünü bozmak amacıyla ilgili kişilerin medyuma başvurmasıyla öğrenilir.

Yorum Yap