1. Anasayfa
 2. Büyüler

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüleri genel olarak en çok başvurulan büyülerdir. Bu sebeple sizler için bu yazımızın konusunu aşk büyülerine ayırdık. Aşk büyüleri birini kendine aşık etmek isteyen kimselerin en çok başvurduğu yöntemdir. Bu tesirli büyü ile ilgili tüm detaylara yazının devamında ulaşabilirsiniz.


Aşk büyüsü nasıl yapılır ve bu büyü ne kadar tesirlidir soruları sıkça soruluyor. Bu konuda insanların son derece meraklı ve istekli olmalarının en büyük sebebi de kimsenin istediği ilişkiyi yaşamada başarılı olamıyor olmasıdır. Ancak çevrelerinden kimselerin ya da bir şekilde kendisinden haberdar oldukları insanların aşk büyüsü sayesinde başarıl olduğunu öğrendiklerinde ise Medyum Behçet Hoca başta olmak üzere en iyi medyumlar ile çalışmak istemektedirler. Aşk büyüsü nasıl yapılır konusunda ise başarılı medyumların söyledikleri şunlardır.

 • Aşk büyüsü yapmak için iyi bir medyum ile iletişime geçilmelidir.
 • Bu büyülerin yapımı için net bilgiler gerekir.
 • Daha önce yaşanmışlık varsa daha iyi olur ancak şart değildir.
 • Aşk büyüleri çeşitli türlerde yapılabilir.
 • Bu büyülerin yapımında cimlerden ve ifritlerden faydalanılabilir.

Evde Yapılabilecek Aşk Büyüleri

Evde yapılabilecek aşk büyüleri denildiğinde akla gelen ilk şey normal bir insanın evde büyü yapmaya kalkışmasıdır. Ancak medyumların defalarca üzerinde durdukları konuların başında evde büyü yapmaya kalkmanın zararlı olabileceğidir. Öncelikle büyüler normal şartlarda yapılabilecek işlemler değildir. Medyumların da büyü yaptıkları ortamları buna uygun yerlerdir. Bu sebeple de bir kimse evde büyü yapmak istese kesinlikle bir medyumun gözlemi altında yapmalı ve medyumun gücünün kullanılması ile bu önemli durumlara şahit olmak mümkün olabilir. Evde yapılabilecek aşk büyüleri bu sebeple medyumların sayesinde gerçekleşebilecek işlemlerle olmaktadır.

Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Kendim aşk büyüsü yapmak istiyorum ve bu konuda ne yapmalıyım sorusunu soran çok sayıda insan medyumlara başvuruyor. Medyum Behçet Hoca kendisine bu şekilde başvuran insanlara güzellikle bunun sıkıntılarını ve bu sevdadan vazgeçmesini tavsiye ediyor. Özellikle de insanların bir çok şeyi kendileri başarmaya başladığı şu dönemlerde aşk büyüsü ve diğer tüm büyüleri yapabileceğini sanması son derece vahim bir durumdur. Çünkü bu tarz bir çok insan medyumdan yardım almayı reddederek kendileri bir yola çıkmakta ve daha yolun başında cinlerin musallatına uğramaktadır. Kendileri veya aileleri zarar görmekte ve bunu düzeltmesi için yine medyumlara gelmektedirler. Bu sebeple kendim aşk büyüsü yapmak istiyorum sözü son derece sıkıntılı bir sürecin başı demektir.

Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Resme bakarak aşk büyüsü yapmak sık kullanılan aşk büyüsü yöntemleri arasında yer almaktadır. Özellikle medyumlara bu konu için başvuran kimseler resimle bu tür işlemlerin yapılıp yapılamayacağını merak etmektedirler. Resimle aşk büyüsü çok eski bir büyüdür. Günümüzde fotoğrafla aşk büyüleri bunların yerlerini almış ve daha sık kullanılır olmuştur. Ancak genel manada aslında kastedilen aynı şeydir.

Resme bakarak aşk büyüsü en iyi medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bundan dolayı da her önüne gelene büyü yaptırmaya kalkmamalı ve herkesten bu konuda yardım istenmemelidir. Medyumluk çok özel bir yetenek ve kazanılmış emek verilmiş bir ilimdir. Bundan dolayı da gerçek bir medyum sizi direk etkisi altına alabilecek güce sahiptir. Büyü ve diğer benzer konulardaki isteklerinize yalnızca gerçek bir medyum cevap verebilir.

En Ağır Aşk Büyüsü Hangisidir?

En ağır aşk büyüsü medyumların da ortak kanaatine göre konuşmak gerekirse kara büyüler ve bunlarında içinde geçen papaz büyüleridir. Bu büyü yöntemleriyle yapılan aşk büyüleri hem ağır sonuçlar doğurur hem de bozulması imkansıza yakındır. Bir kimse sevdiğini elde etmek istediğinde bu büyülere başvurursa belirli bir sürede sonuç almaya başlar ve büyü tamamlanınca alınan sonuçlara hayret eder. En ağır aşk büyüsü konusunda şunlara dikkat edilmelidir.

Banner Yazı Arası
 • Kesinlikle bu büyüler iyi bir medyuma yaptırılmalıdır.
 • Bu büyülerin kara büyü yöntemiyle yapıldığı iyi bilinmelidir.
 • En ağır aşk büyüleri son derece keskin büyülerdir.
 • Bu büyüler yapıldığında bozman çok zordur.
 • Medyumun okunmasını istediği metinler muhakkak belirtilen saatlerde okunmalıdır.

Kolay Aşk Büyüleri

Kolay aşk büyüleri denildiğinde inanların bilmediği bir konu olduğu için sağdan soldan duydukları bazı büyü isimleri gelebilir. Oysa aşk büyüsü ya da başka bir büyünün kolay olanı yoktur. Zira bir insanın bedenine ve ruhuna hükmetmek ve onu kendine sıkı şekilde bağlamak için aşk büyüler yapılmaktadır. Bu iradeyi ele geçirme işlemleri kesinlikle kolay olacak bir büyü değildir. Büyünün de kolayı yoktur.

Özellikle kendisi bir takım işlemler yapmak isteyen kişiler kolay aşk büyüleri yapmaya kalkışmakta ve bundan dolayı da bir çok kez hataya düşmektedirler. Bu hatanın bedeli çoğunlukla cin musallatı ya da akli melekeleri zamanla kaybetme ve unutkanlık gibi sıkıntıları doğurmaktadır. Medyum Behçet Hoca kolay aşk büyüleri ile ilgili olarak kendisine sorulan sorulara her zaman kolay aşk büyüsü yoktur ve olamaz şeklinde cevap vermiştir.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir