1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Ayırma Büyüsü Belirtileri

Ayırma büyüsü belirtileri nelerdir? Büyüler kendi içinde birçok farklı forma ayrılmaktadır. Bunların içerisinde de en merak edilenler aşk büyüleri ve ayırma büyüleridir. Medyumlar özünde siyah ve beyazı barındıran bu büyüler konusunda çok fazla yorumda bulunmuşlardır. Ayırma büyüsü belirtilerini incelediğimiz ayrıntılara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.


Ayırma büyüsü belirtileri  genelleme olarak ifade edilemeyecek olsa da bir büyü olduğu kanaatini uyandıracak durumları yansıtmaktadır. İnsanlar gün içinde farklı sebeplerden dolayı yıpranabilmekte ve farklı davranışlar sergileyebilmektedir. Bu da çiftler arasındaki ilişkilere anlık olarak yansıyabilmekle birlikte ayırma büyüsünü bu durumdan ayıran fark ise giderek aradaki uçurumun açılmaya başlamasıdır.

Ayırma büyüleri genel olarak kara büyü kullanılarak yapılıyor. Bunun sonucunda da her iki taraf da hem manevi çöküntüye hem de maddi çöküntüye varacak buhranlar yaşıyorlar. Ayırma büyüleri eşleri, sevgilileri veya sıkı dostları ayırmak maksadıyla yapılmaktadır. Medyum Behçet Hoca’nın da ifade ettiği üzere ayırma büyüleri farklı şiddetlerde hazırlanabilen büyüler içinde yer almaktadır.

Eşler Arasında Büyü Belirtileri Nasıl Tespit Edilir?

Eşler arasında büyü belirtileri  özellikle de ayırma büyüsünü içeren konularda çok büyük merak uyandıran başlıkları içinde barındırmaktadır. Çünkü bir ailede mutlu mesut hayatına devam ederken rutininden çıkıyor ve alışık olmadık haller zuhur ediyorsa bu ayırma büyüsü dediğimiz işlemleri akla getirmektedir. Bu bakımdan gerçek medyumlar ile çalışarak iyi bir bakım yaptırdığımızda bir büyü olup olmadığı ve bu büyünün şiddetinin ne olduğunu anlayabilmemiz mümkün olmaktadır. Eşler arasında büyü belirtileri incelenirken şunlar gözlemlenmektedir.

 • Aynı oda içerisinde bulunmak istememe
 • Farklı odalarda uyuma
 • Başlarda tartışma ve sonrasında uzun sessizlikler
 • Karmaşık rüyalar görme ve hatırlamada zorluk yaşama
 • Bazen evden çıkmak istememe ve bazen de girmek istememe

Soğukluk Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Soğukluk büyüsü belirtileri  diğer büyüler gibi ilk başlarda anlaşılması güç olsa da farklılık olduğu hissiyatı vermektedir. Yani insanlar problemi yaşarken aslında bunun gizemli bir sebebi de olduğunu sezmektedirler. Soğukluk büyüsü farklı şekillerde yapılabildiği gibi kimisi çok tehlikeli hal alacak durumlara da sürükleyebilmektedir. Örneğin soğukluk büyüsü eşler arasını soğutmak, anne oğul arasını, baba kız arasını açmak gibi bir çok farklı amaçla da yapılabilir. Hatta bazı insanların başarılı oldukları iş hayatlarından da soğumaları için büyüler yapıldığı biliniyor. Medyumlar genellikle soğutma büyüsü belirtileri hakkında belli başlı kriterler olduğunu söylemekle birlikte en sağlıklı yolun bakım yaptırmak olduğunun da altını çizmektedirler.

Büyü Yaptıran Kişi Büyüden Etkilenir Mi?

Büyü yaptıran kişi büyüden etkilenir mi  şeklinde sorulan sorular aslında bunun bazı kötü örnekleri olmasından ve insanların haklı korkularından kaynaklıdır. Öncelikle en tehlikeli büyülerden en basit gibi görünen büyülere kadar her birisi ehil olmayan ve gerçek medyum olmayan birinin ellerinde dinamit gibi patlamaya hazır beklemektedir. Çünkü büyü demek diğer boyutlara açılan bir kapı, cinler ve doğa üstü güçlerinde içine girdiği bir denklem demektir.

Bu denklemi çözmeyi bilmeyen kimselerin de hem kendilerine hem de büyü yaptıran kimselere büyük zararları dokunabilmektedir. Özellikle medyumlar bu konularda insanları sıklıkla uyarmaktadır. Bizlerin de sizlere tavsiyesi şudur ki, kesinlikle büyü bozdurma ve büyü yaptırma gibi durumlar ile karşılaştığınızda kendiniz veya sahte medyumlar ile çalışmak yerine gerçek medyumlar ile çalışmalısınız. Aksi durumda büyü yaptıran kişi büyüden etkilenir mi sorusunun canlı örneği olmanız hiç de zor olmayacaktır.

Soğutma Büyüsü Bozulunca Ne Olur?

Soğutma büyüsü bozulunca ne olur  sorusu da sıklıkla medyumlara sorulan sorular arasında yer alır. Bazı büyüler vardır ki zamanla kendi kendine bozulur. Bazı büyüler vardır ki gerekli şartlar oluşmadığı müddetçe bin yıl da geçse bozulmaz. Bazı büyüler de vardır ki kesinlikle bir medyum tarafından bozulması gerekir. Soğutma büyüleri de kendi içinde ve yapılış amacına göre farklı çeşitlere ayrılabilmektedir. Kendi kendine ya da bir medyum tarafından soğutma büyüsü bozulunca ne olur sorusunun cevabına gelince de şu şekilde düşünmek lazımdır. Birincisi bazı büyüler vardır ki ehil olmayan birisi tarafından bozulursa cinler ve ya doğa üstü güçler bozana da bozdurana da ve her durumda büyü olan kişiye de saldırıp hayatlarını mahvetme seviyesine getirebilirler. Bunun için soğutma büyüleri her ne koşulda olursa olsun medyumlar tarafından profesyonelce yapılması gerekmektedir.

Kocaya Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır ve böyle bir durumda ne yapılması gerekmektedir şeklinde zaman zaman insanlar araştırma yapmaktalar. Bunun en büyük sebebi de kocaların belirli bir sürecin sonunda hiç olmadığı gibi davranışlar sergilemesi ve olur olmaz işler yapmaya başlamalarıdır. Bunun sonucunda kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusuna birkaç maddede şöyle cevap versek pek de yanlış olmayacaktır. Bu maddeler hayat normal seyrinde sorunsuz ilerlerken karşımıza çıkan olayların sonunda geçerli kabul edilmektedir.

 • Kocanız çok az uyuyor ya da sizinle uyumamak için bahaneler üretmeye başladıysa
 • Geceleri kabuslar görüyor ve uykusunda sayıklamalar yapıyorsa
 • Gözlerinin ışığı sönmeye başlamış ve boş bakışlarla etrafı sürekli süzüyorsa
 • Kocanız geceleri geç gelmeye başlamış ve ailesiyle daha az vakit geçirmeye meylediyorsa
 • Ufak tefek sorunları büyüterek sinir patlamaları yaşıyorsa eşinize büyü yapılma ihtimali çok yüksektir.

Evli Erkeği Karısından Ayırma Büyüsü

Evli erkeği karısından ayırma büyüsü, çok tehlikeli ve dikkat isteyen büyüler arasında yer alır. Doğru yöntemler ile yapıldığında o evliliğin ayakta kalma ihtimali hiç yoktur. Medyumlar bu tür büyülerde kara büyü gibi bir takım yöntemlerin sıklıkla kullanıldığından bahsetmektedirler. Çünkü evlilik bağı çok kuvvetlidir. Eşler arasında sıkıntılar bile olsa o görünmez bağlar sayesinde evlilik ayakta kalmaya devam edecektir. Medyum Behçet Hoca, ayırma büyüsü denilen bu sihirler ile tüm bağların koparıldığını ve her iki tarafında tahrik edildiğini söylemiştir.

Bu büyü değişik sebeplerden dolayı yapılabilmektedir. Ancak özellikle de eşlerin ailelerinden bazı kimseler bu büyüyü sıklıkla yaptırırlar. Zira haset güden kimse daima yakınınızdadır. Bazen de deli bir aşka tutulan kimseler sevdiğini eşinden ayırmak için bu büyüye başvururlar. Evli erkeği karısından ayırma büyüsü genel olarak bir kadının yaptıracağı büyüler arasındadır. Özellikle cinlerden ve türlü karanlık güçlerden faydalanılarak yapılan bu büyü çok ama çok tehlikelidir.

Medyum Behçet Hoca, büyüler konusunda büyük çalışmaları olan tanınmış biridir. Bu sebeple evli erkeği karısından ayırma büyüleri hususunda da söz hakkı olan bir medyumdur. Ayırma büyülerinde haklılık ya da haksızlık gütmek medyumun yapacağı bir davranış türü değildir. Çünkü medyumlar sadece büyü hazırlarlar. Sonuçları da insanları bağlamaktadır. Bu sonuçlar da olumlu ya da olumsuz olabilirler. Tüm bu sebeplerden dolayı insanların büyü yaptırmadan önce doğru medyumlarla çalışmaları gerektiğini bilmeleri de çok önemlidir.

Yorum Yap