1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?
Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü nasıl yapılır en merak edilen konular arasında yer almaktadır. Bu büyünün yapılış amacı çeşitlilik gösterebilmektedir. Bundan dolayı da yapılış şeklinde ve amacına uygun olarak farklılıklar elbette ki bulunur. İnternet sayfamızda Medyum Behçet Hoca olarak sizler için bu konuları açıklayıcı makaleler yazmaya devam ediyorum.

Çünkü insanların büyü hakkında doğru bilgiye ulaşması kesinlikle gerekli bir durum. Bu da hata yapmalarını büyük ölçüde engellemekte. Ayırma büyüleri birini eşinden ayırmak için yapılabileceği gibi evlilik içinde oluşan aldatmalarda ya da sevgililik bağında ortaya çıkan aldatma durumlarında da kullanılmaktadır.

Yeniden ilişkisini kurtarmak adına da ayırma büyüsü işlemleri yapılmaktadır. Her ne istekle yapılırsa yapılsın bu büyülerde çok özel yöntemlerin kullanıldığı bilinmelidir. Belirli bir süre için yapılabileceği gibi uzun süreli ya da kalıcı olarak da ayırma büyüsü yapmam mümkündür.

Burada önemli olan danışanın nasıl ve hangi amaçla büyüyü yaptırmak istediğidir. Elbette ki bu büyünün hazırlanma ve tutma süresinde ufak tefek süre farkları da olabilmektedir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Ayırma büyüsü nasıl anlaşılır konusu dikkat isteyen ve sapla samanın iyi ayırt edilmesini gerektiren konulardandır. Çünkü farklı ancak amaç olarak benzer birçok büyü bulunmakta. Özelikle ayırma büyüsü konusunda bana ulaşarak yanlış işlem sonucu tehlikeli sulara giren çok kişi oluyor. Elbette ki bunun çözümü de bende mevcut ancak başta hata yapmak yerine işi ehline bırakmak en doğru olandır.

Bu sebeple bize ulaşarak yardım istemeniz kesin sonuçlar için sizin faydanıza olacaktır. Ayırma büyüleri genellikle soğuma ile başlar. Kime ya da kimlere yapıldıysa arada anlaşmazlıklar ve huzursuzluk hasıl olur. Kavgalar ve sonu şiddete varan tartışmalar yaşanabilir.

Böyle durumlarda kesinlikle bana başvurarak bakım yaptırmanız faydanıza olacaktır. Sonrasında araya cinsel soğukluk ve nefret de girer bu son aşamadır. Artık iki tarafında birbirine tahammülü kalmaz ve ilişki bu sebepten dolayı sonlanır. Fakat bu anlattıklarım başka büyüler için de geçerli olabileceği için kesinlikle dikkatli olunması gereklidir.

Çünkü bu dünyada büyü asla hafife alınmaması gereken gerçekliklerin başında gelir. Ayırma büyülerinde net ve kesin sonuca odaklı büyülerdir. Doğru yapıldığında hedefi tam on ikiden vuran büyülerdir. Bunun için ayırma büyüleri konusunda doğru seçimi yapmanız faydanızadır.

Ayırma Büyüsü Kaç Günde Bozulur?

Ayırma büyüsü kaç günde bozulur ve bu süreçte neler yapılmaktadır sorusunun cevabını sizler için vermek istiyorum. Öncelikle ben yaptığım çalışmalarda kişiye özel olarak çözümler sunan bir medyumum. Bundan dolayı da yapılan ön bakım işlemlerinin ardından ayırma büyüsü bozma işlemine karar verildiğinde ayrıntılı bir bakım daha yapmaktayım.

Sonrasında ise o kişiye ya da aileye yapılan ayırma büyüsünün kaç günde bozulacağını özel hesaplamalar ile bulmaktayım. Bu süre duruma göre bir saatte olabileceği gibi genellikle üç gün ve yirmi bir güne kadar da uzayabilmektedir. Danışanlarımın genelinde bu süre üç günü geçmese de bazı istisnalar da olabilmektedir.

Kişilerin tercihlerine göre yapılan büyü bozma seanslarında çok özel yöntemlerle bu süreyi kısaltabilmekteyim. Burada tercihler ve kararlar danışanıma bıraktığım bir konudur. Zira sonuçları ve ferahlığı yaşayacak olan danışanlarımdır. Büyü konusunda uzmanlık alanımın tüm büyü çeşitlerini kapsadığını biliyorsunuz.

Burada uyguladığım yöntemlerin hepsi dünyanın çeşitli yerlerinde yaşamış önceki büyücülerin yöntemleri ve karanlık kitapların öğretileri dışında kendi geliştirdiğim yöntemleri de kapsamaktadır. Tamamen sizi ferahlatmak ve ayırma büyüsü işlemlerinden arınmanızı sağlamak bana mutluluk ve ferahlık veriyor.

Yorum Yap