İlginizi Çekebilir
Evde büyü
 1. Ana Sayfa
 2. Büyü Bilgileri
 3. Bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü nedir? Bağlama büyüsü nasıl yapılır? Bağlama büyüsü kaç günde etki eder? Bağlama büyüsü çeşitleri nelerdir? Medyum Behçet Hoca bağlama büyüsü konusunda ne gibi çalışmalar yürütmektedir? Bağlama büyüsü ne kadar etkilidir? Tüm bu sorularınızın aklınızda yer ettiğini biliyorum. Bu makalem tam de bu sorulara cevap arayanlar için yazıldı.

Bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü genel itibari ile birisini kendinize bağlamak, onun sizden vazgeçmemesi için ve sürekli sizin varlığınızı istemesi için yapılan bir büyüdür. Bağlama büyüsü en eski büyüler içinde yer almakla birlikte kara büyü olarak tabir edilen ve birçok farklı çeşidi olan büyülerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Genel itibari ile dünyanın hemen hemen her coğrafyasında uygulandığı ta göz önüne geldiğinde bunun insanlığın ortak tarihini de içine alan en eski zamanlardan beri yapıldığı da anlaşılmaktadır.

İnsanlık geçirdiği birçok merhaleler sonucunda bağlama büyüsü giderek yayılmış ve en iyi medyumlar tarafından yapılmaya devem etmiştir. Medyum Behçet Hoca olarak bağlama büyüsü ve benzer büyüler içinde aşk büyüsü yöntemlerini daha çok kullandığımı ve bunun da insanlardan gelen talepler doğrultusunda yaptığımı da sizlere belirtmek isterim. Bağlama büyüleri yapılış yöntemine göre tesir ve etki süresi olarak değişiklikler gösterebilmektedir.

Bağlama büyüsü yapılış yöntemleri de buna bağlı olarak farlı ritüellere dayanabilmektedir. Kimi zaman papaz büyüsü yöntemi kullanarak bağlama büyülere yapılabildiği gibi, kimi zaman da başka kara büyü yöntemleri kullanılabilmektedir. Bunların her birisi evvela amaç ve niyet ne olacaksa ona göre incelenip uygunluğuna göre yapılması gereken büyülerdir. Bağlama büyüsü konusunda yazımızın ilerleyen bölümlerinde daha çok ayrıntılara değineceğiz. Özellikle sevdiği kişiyi bağlamak isteyen kişiler için bağlama büyüsü yöntemlerinin farklılıklarında da açıklık getireceğiz.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusu bu konuyu araştıran kişilerin en merak ettiği meselelerden birisidir. Bağlama büyüsü hakkında genel olarak niyetin farklılığı ve amacın ne olduğuna göre değişik uygulamalar bulunabilmektedir. Kimi bağlama büyüsü vardır ki biten bir evliliği toparlamak için yapılır, kimi bağlama büyüsü vardır ki evlilik ilişkisi yoktur ama bir gönül bağı bitmiştir onu tekrar kazanmak için yapılır. Bazı bağlama büyüsüler de hiç sizin açılmadığınız bir kadını ya da erkeği kendinize bağlamak için yapılmaktadır. Bu bağlama büyüsü çeşitleri daha sonra bahsedeceğimiz bir konu olduğu için fazla girmek istemiyorum.

Danışanlarımın ve okurlarımın merak ettiği asıl konu olan bağlama büyüsü nasıl yapılır, medyum Behçet Hoca bağlama büyüsünü nasıl yapar sorunsuzu cevaplamak istiyorum. Bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusuna verilecek cevabın yapılacak olan büyüye göre değiştiğini de size en baştan söylemiştik. Bağlama büyüsü yapmak için de birçok farklı büyü çeşidinden faydalanıldığını açıklamıştık. Örneğin kaşık büyüsü, nohut büyüsü ve papaz büyüsü gibi yöntemler ile bağlama büyüsü yapmak mümkündür. Genel itibari ile sizlere herhangi bir yönteme vurgu yapmadan bağlama büyüsü nasıl yapılır örnekler sunalım;

 • Bağlama büyüsü kime yapılacak bu iyi belirlenmelidir. Kişinin bazı bilgileri doğru olarak verilmelidir.
 • Bağlama büyüsü yapmak için arada evlilik bağı ya da aşk bağı var mı doğru şekilde bildirilmelidir.
 • Daha sonra niyetin ne olduğu açıkça ifade edilmelidir.
 • Niyete göre hangi bağlama büyüsü yöntemi kullanılacak ve sonuçta evlilik ya da başka bir durum mu olacak ona göre işlem hazırlanmalıdır.
 • Bağlama büyüsü yaparken domuz ve buna benzer hayvanlardan yararlanıldığı gibi özellikle kuğu, penguen, akbaba, turna, kurt, karadul örümceği gibi bir takım varlıkların da bazı kısımlarından büyü karışımında faydalanılmaktadır.
 • Bu özel karışımlar ve ritüeller ile birlikte büyü yazma işi tamamlanıldığında hangi saatte ne okunacaksa bu medyum tarafından hesaplanır.
 • Bu saten sonra talimatlara uyarak bağlama büyüsü sonucunu beklemek gerekmektedir.

Bağlama büyüsü kaç günde etki eder?

Bağlama büyüsü kaç günde etki eder sorusuyla doğal olara çok karşılaşmaktayız. İnsanların en dikkat ettiği ve sebeplerini araştırdığı konuların başında büyülerin ne kadar sürede etki edeceği konusu geliyor. Bağlama büyüsü ya da diğer büyüler için süre faktörünü etkileyen birçok etken vardır. Burada kişilerin yıldız uyuşmasından tutun da niyetin sağlamlığı, yapılan büyüye karşı sadakat ve inanç gibi etkiler bunlardan yalnızca bir kaçıdır. Bu sebepleri art arda koyduğumuzda bağlama büyüsü kaç günde etki eder sorusuna cevap vermek mümkün olmaktadır. Bazı büyüler 7 günde tamamen etkisini gösterir ki bazıları da 40 günde etki eder. Ancak bu büyü yapılır yapılmaz etki etmediği anlamına gelmez.

Büyü yapılır yapılmaz insana etki eder fakat bu biraz önceki saydığımız sebeplerin etkisi ile ve daha birçok etki ile de uzayıp kısalabilir. Bir kimsenin ailesindeki eski büyüklerde büyük alimler olup hayırdualar aldıklarında onları koruyan bir dua kalkanı da olabilir. Fakat Medyum Behçet Hoca olarak bu güne kadar etkisi geç de olsa gelmeyen bağlama büyüsü görmedim. Genellikle kadim bağlama büyüsü yöntemlerini kullandığım için de başarısız olma şansı tamamen büyü yaptıran kişilerin talimatlara uymamaları ile doğru orantılıdır. Buradan da anlaşılacağı üzere bağlama büyüsü kaç günde etki eder sorusunun cevabını etkilen birçok farklı etken bulunmaktadır. Ancak ben de başta olmak üzere birçok medyum arkadaşımız da en baştan her şey yolunda giderse şu kadar sürede sonuç alırız gibi rakamlar vermekteyiz.

Bağlama büyüsü çeşitleri

Bağlama büyüsü çeşitleri konusuna yazımızın başında girmiş ve daha sonra açıklayacağımızı söylemiştik.  Burada bahsedeceğimiz bağlama büyüsü çeşitleri aslında daha çok ve farklı yapılara da ayrılmakla birlikte biz en çok tercih edilen bağlama büyüsü çeşitlerine değineceğiz. Bağlama büyüsü çeşitleri içinde en merak edilenleri muhakkak ki gönül ilişkisi olmayan birini kendine bağlama konusu olmakla birlikte akla hayale gelmeyen konularda bile uygulanabilecek bağlama büyüleri ve bağlama büyüsü çeşitleri vardır. Bu yoldan ele aldığımızda kimi insanların evliliklerini kurtarmak kimilerinin de evlatlarını topraklarından ayrılmaması için bağlamak gibi farklı büyüler yaptırdığına şaşırmamak gerekmektedir.

İnsanların isteklerine göre şekil alan bağlama büyüsü çeşitleri genel manada sayısız alternatifleri olabilen ve bunu yapmada tecrübesi olmayan kişilerin asla bulaşmak bile istememesi gereken yöntemler kullanılmaktadır. Bağlama büyüsü sanıldığı kadar basit olmamakla birlikte asla hafife de alınmamalıdır. Bağlama büyüleri aşk büyüsü gibi olsa da arada farklılıklar vardır. Bu asla gözden kaçırılmaması gereken bir konudur. BEN DE Medyum Behçet Hoca olarak yıllarımı verdiğim büyü ilminde bağlama büyüsü çeşitleri hakkında birkaç tanesini sizinle şöyle paylaşabiliri;

 • Resimle yapılan bağlama büyüleri (fotoğraf günümüzde daha çok kullanılıyor)
 • Aldatan eşi bağlama büyüsü
 • Eşler arasındaki soğukluğu gidermek için bağlama büyüsü
 • Kocanın başka kadınlara cinsel isteğini kesmek için bağlama büyüsü
 • Dil bağlama büyüsü
 • Evlatları ana babaya sadık hale getiren bağlama büyüsü
 • Gelini ya da kaynanayı birbirine sadık hale getiren bağlama büyüsü
 • Sevgiliyi kendine bağlama büyüsü
 • Evli ya da bekar, erkek ya da kadını kendine bağlama büyüsü
Yorum Yap

Yorum Yap