İlginizi Çekebilir
Büyücü İsimleri
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bilgileri
  3. Bakla büyüsü

Bakla büyüsü

Bakla büyüsü nedir? Bakla büyüsü nasıl yapılır ve nasıl uygulanır? 40 bakla büyüsü nedir? Bakla büyüsü kaç günde etki eder? Bakla büyüleri ne amaçla yapılmaktadır ve bunlar konusunda Medyum Behçet Hoca ne gibi çalışmalar yapmaktadır? Yazımda sizlerin bu çok merak ettiği soruları yanıtlamaya çalıştım.

Bakla Büyüsü

Bakla büyüsü sıkça terci edilen aşk büyüleri arasında yer almaktadır. Ancak birçok farklı amaca uygun kullanıldığı hakkında da çalışmalarımız mevcuttur. Medyum Behçet Hoca olarak bunca yıllık tecrübelerimin getirdiği şu noktada bakla büyüsü hakkında en doğru çıkarımları yapmak ve size özel niteliğinde bilgiler sunmak daha doğru olacaktır. Bakla büyüsü en önemli amacı olarak kişilerin aşk ilişkilerini kurtarmak, bitmek üzere olan evliliklere bir şans vermek ve sevdiğiniz kişi ile kavuşabilmek adına yapılan büyü işlemleri içinde yer alıyor. Fakat bakla büyüsü iyi amaçlarının yanında bir takım kötü amaçlarına da hizmet etmektedir. Örneğin evli bir adamın kendisiyle olması için yapılabilir, evli bir kadını eşinden ayırıp kendinize bağlamak için de kullanılabilir. Hal böyle olunca da bakla büyüsü konusu iki farklı açıdan incelenecek bir büyü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bakla büyüsü konusu kadim büyü kitaplarında birçok farklı şekilde ele alınmış ve gelecek konusunda fikir almak için falcıların kullandığı bakla falları da buna dahil edilmiştir. İnsanların birçoğunun zaman içinde içine düştüğü bunalımlar sonucu ailesini ikinci plana atması ve aile içinde çıkan huzursuzluklar yuvaları parçalarken çoğu zaman yapılacak bir bakla büyüsü bizler için kurtarıcı rol oynayacaktır. Günümüzde bakla büyüsü konusunda iddialı olduğunu öne süren birçok kimse olsa da büyü konusu iddiaya değil ilme ve büyük bir manevi güze dayanan işlemlerdir. Bakla büyüsü bu bakımdan belki de en çok farklı metodu olan büyülerden biri olması hasebiyle dünyadaki yaygın büyüler arasına girmektedir.

Bakla büyüsü nasıl yapılır?

Bakla büyüsü nasıl yapılır ve bakla büyüsü kim tarafından yapılmalıdır gibi sıkça sorular geliyor. Bu sorulara elbette ki doğru izahat vermek gerekmektedir. Günümüzde insanların birçoğunun da bildiği üzere büyücülük sıkça sömürüye uğrayan ilimlerden birisi olmaktadır. Özellikle de bu durumun mağduru olan çok sayıda insan bu konuda son çare olarak bana geldiklerinde tüm o kaybettikleri zamana üzülmekten başka üzüntü yaşamamaktadırlar. Çünkü Medyum Behçet Hoca olarak yıllarımı harcadığım bu ilimde her danışanımın sorunu ile tek tek ilgilenmeyi kendime şiar kabul etmekteyim. Bakla büyüsü nasıl yapılır konusu ise aslında kısa ve öz şekilde anlaşılması gereken bir konu olarak cevap bekleyen bir husustur. Daha öncesinde de bahsettiğim üzere bakla büyüsü birçok farklı şekilde yapılıyor olsa da biz burada aşk büyüsü maksadı ile yapılan bakla büyüsü nasıl yapılır bir bakalım;

  • Bakla büyüsü yapmak için kime yapılacaksa o kişinin bilgileri elimizde olması lazım gelir.
  • Bu kişinin bilgileri ile yıldıznamesi çıkarılmakta ve bu bilgileri ile büyünün kaç günde etki edeceği, hangi saatlerde uygulanacağı tespit edilmektedir.
  • Bakla büyüsü de diğer büyüler de illaki gece yapılacak diye bir kaide olmamakla birlikte sırlama denilen son ritüeller gece yapılmalıdır.
  • Bakla büyüsü için kaç bakla kullanılacağı da belirlenerek bu baklalara özel bir takım semboller çizilir ve hepsi tek tek tılsımlanır.
  • Bakla büyüsü için bu baklalar daha sonra çok özel bir karışımla kavrulur ve kavrulan bu baklalar toz haline getirilir.
  • Bakla büyüsünün son aşamasında ise size ne talimat verirsek ona göre hareket edip işlemi tamamlamaktayız.

Bakla büyüsü nasıl yapılır konusu aslında çok uzun ve karışık ritüeller içermekle birlikte bu kadar bir bilgi en azından akıllardaki soruların giderilebilmesi için yeterli kabul edilmektedir.

40 bakla büyüsü

40 bakla büyüsü adından da anlaşıldığı üzere 40 bakla ile yapılan bir büyü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu büyü faklı amaçlara hizmet eden bir büyü olmasının yanında sıkça da tercih edilmektedir. 40 bakla büyüsü aşk büyüsü olarak tasarlanabilmesinin yanında hırsızlık ve arsızlık yapan kişilerin cinsel uzuvlarını bağlamak ya da şişirmek için de kullanılmaktadır. 40 bakla büyüsü muhabbeti arttırmak ve yuva kurma konusunda yardımcı olmak için de kullanıldığı bilinen büyüler arasında yer alıyor. Özellikle de 40 bakla büyüsünden fayda sağlayan birçok danışanım sürekli bu hal için arayarak dualar etmektedirler. Kıymetli okurum bilmelisin ki bir büyü ne için tasarlanırsa ve kim için yapılırsa ona hizmet eder.

Özellikle yapılan 40 bakla büyüsü işlemleri hedefini tam vuran büyüler olarak bilinir. Hırsızı bulma ve eşyayı getirtme konusunda asla hedefini şaşmadığı gibi sevdiğine kavuşma, yuvanı kurtarma gibi durumlarda da 40 bakla büyüsü eşsiz deneyimler sunmaktadır. Bu sebeple günümüzde bakla büyüsü konusunda çok da fazla bir ayrıcalıklı işlem katmaya gerek kalmadan yüzlerce yıl önceki işlemler aynen geçerliliğini koruyabilmektedir. 40 bakla büyüsü yapımında ve sonuca ulaşma aşamalarında cinlerden faydalanılmaktadır. Bu cinler kesinlikle medyum tarafından kontrol edilebilen cinler olmakla birlikte onun emirlerine harfiyen uyaktadırlar. 40 bakla büyüsü yapımında niyet ve inanmak da büyünün tutması için en önemli etkenler içinde yer almaktadır. 40 bakla büyüsü bakla büyüsü çeşitleri içinde en bilinenlerden birisi olarak da anılmaktadır.

Bakla büyüsü kaç günde etki eder?

Bakla büyüsü kaç günde etki eder sorusu elbette ki sıkça sorulmasının yanında cevabı da farklı şekillerde ortaya atılan bir sorudur. Bu yazımda özellikle büyü süreleri hakkında ortaya atılan sahte sözlere bir açıklık getirmek istiyorum. Bakla büyüsü kaç günde etki eder sorusuna 1 gün, 3 gün, 5 gün gibi cevaplar vermek son derece yersizdir. Bu sebeple bir kişinin bizlere sorduğu bakla büyüsü kaç günde etki eder sorusunun cevabı için o büyünün kime yapılacağı çok önem arz etmektedir. Özellikle bu konuda yapılacak bakımlar sonucunda bakla büyüsü kaç günde etki eder sorusuna cevap vermek aşağı yukarı mümkün olmaktadır. Öncelikle ilk bilinmesi gereken şudur. Bakla büyüsü ya da başka bir büyü yapılır yapılmaz etki eder ancak bu etkinin şiddeti ve dışarı yansıması ilk başlarda ters olarak da görülebilir.

Bakla büyüsü kaç günde etki eder konusuna değinmek için yıldızname hesapları yapılmalı ve büyünün hangi zaman aralığında yapılacağına kara verilip ona göre etki edeceği belirlenmelidir. Bakla büyüsü bir günde de açık etkisini gösterebilir bu süreç 41 güne kadar da uzayabilir. Bu konu için kişilerin yıldız uyumları kadar birçok özel konu da işin içine girmektedir. Özellikle evli bir insana bakla büyüsü yapan kişiler de olmaktadır. Elbette ki evli birisine yani bir başkası ile arasında bağ olan birisine yapılan bakla büyüsü kaç günde etki eder sorusuna kısa bir sürede demek mümkün değildir. Bu büyünün doğasına aykırıdır. Bu elbette ki farklı yöntemler ile yapılabilir. Ancak o zaman da karşı tarafın bu konuyu anlaması ve karşı önlemler alması mutlak bir sonuçtur.

Yorum Yap

Yorum Yap