1. Ana Sayfa
  2. Dualar

Başkasına Yapılan Büyüyü Bozmak İçin Okunacak Dua

Başkasına Yapılan Büyüyü Bozmak İçin Okunacak Dua
Başkasına Yapılan Büyüyü Bozmak İçin Okunacak Dua

Başkasına yapılan büyüyü bozmak için okunacak dua hakkında çok çeşitli bilgiler vardır. Şifa verici olanları Medyum Behçet tarafından sizlere uygulanıyor. Büyüler insan hayatını olumlu veya olumsuz anlamda etkileyen çözümü ve yapılması uzmanlık gerektiren bir alandır.

Gerek havas ilmi ile gerek büyü adı altında yapılmış olsun her iki durumda da okunacak belli dualar vardır. Ruha ferahlık veren, iç sıkıntısını ve vesveseyi engelleyen, kısmet açan hem koruyan hem de korunan için gereklidir.

Bu büyüler masumane birine hoş görünmek için yapılabildiği gibi beyaz büyü olabildiği gibi birine zarar vermek için yapılan kara büyü de olabilmektedir. Demeliyiz ki her durumda duaya başvurulması gerekmektedir.

Başkasına Yapılan Büyüyü Bozmak İçin Okunacak Dua Nedir?

Başkasına Yapılan Büyüyü Bozmak İçin Okunacak Dua Nedir?

Başkasına yapılan duayı bozmak için okunacak dua nedir sorusunun birden fazla yanıtı vardır. Gerek kişisel gerekse başkası adına onu korumak için yapılan dualar mevcuttur. Bunlar:

  • Korunmak ve korumak adına en çok bilinen ve başvurulan dua Ayetel Kürsi’dir. Bunu sıkça okumayı alışkanlık haline getirmelidir kişi.
  • Ayrıca tek seferde 3 Felak ve 3 Nas suresi okumak insan ve cin şerrinden gelen kötülüğe karşı kişiyi emin kılar.
  • Bununla birlikte Ezan okumak,
  • Selavad-ı Şerife getirmek,
  • Cin suresi ve
  • Rahman suresinin 1.-13. Ayetleri, Bakara suresinin 165.ayeti de korunmak adına çok elzemdir. Gün içinde, sabah kalkınca ve gece yatarken okunması gerektiği söylenmektedir.

Başkasına Yapılan Büyünün Etkileri Nelerdir?

Başkasına Yapılan Büyünün Etkileri Nelerdir?

 

Başkasına yapılan büyünün etkileri nelerdir şeklindeki soru bazen medyumları bile zorlamaktadır. Çokça fiziksel ve ruhsal hastalığa neden olabilmektedir.

Bir baş ağrısından, boyun ağrısına ya da ağır bir depresyona kadar çok fazla yayılım alanı olabilmektedir. Hastalık fiziksel ise bile fiziksel bir tedavi bazen işe yarayamamakta bir medyum arayışına girilmektedir.

İnsan ruhunun gizemini ve tedavi yöntemini en iyi bilen, duanın diliyle cevap veren, olumsuz enerjiyi olumluya çeviren, kötü çakraları açan bir yöntem ağına sahiptir çünkü. Siz de içinde bulunduğunuz veya bir yakınınız için bizim yetkinliğimizden faydalanabilirsiniz.

Başkasına Yapılan Büyüyü Bozmak İçin Okunacak Duanın Etkileri Nelerdir?

Başkasına Yapılan Büyüyü Bozmak İçin Okunacak Duanın Etkileri Nelerdir?

Başkasına yapılan büyüyü bozmak için okunacak duanın etkileri nelerdir? Şeklinde bir sorunun cevabı iyi niyetle ve kalp gözüyle okunan dua, yakarış ve Allah’a yönelmektir.

Hayır ve şerrin ondan geldiğini kabul edip içinde bulunulan kötü durumdan kurtulmak için dua ve ibadet yöneliminde olmalıdır kişi. Bahsedilen duaları okumak kişinin günlük hayatını devam ettirmesine yardımcı olur.

İçinden çıkılamayacak kadar kötü durumda uzman olan bir medyumdan ya da hocadan yardım alınmalıdır. Her büyü her kişide aynı etkiyi bırakmaz. Her insan biriciktir hem varlığı hem psikolojisi farklı etkilenir. Birini az etkileyen bir diğerinde ölümcül etkilere neden olabilir.

Başkasına Yapılan Büyüyü Bozmak İçin Okunacak Dua Nasıl Yapılır?

Başkasına Yapılan Büyüyü Bozmak İçin Okunacak Dua Nasıl Yapılır?

Başkasına yapılan büyüyü bozmak için okunacak dua nasıl yapılır? Diye sorulduğunda her bir okuma için kişi mutlaka abdestli olmalıdır.

Kıbleye yönelerek eller göğüs hizasında bir okuma işlemi gerçekleştirilmeli Allah’a yakarılmalı ve bu etkiden kurtulmak için dua edilmelidir. Duayı bir kere okudum yeterli diye düşünülmemeli kısmi rahatlamalar kişiyi cezbetmemelidir.

Musallat olan varlık tek bir seferde kişiyi terk etmemektedir. Dua ile tütsü yapmak ve bunu yüzüne gelecek şekilde tutmak ve sonrasında bu külleri gül ağacı dibine gömmek de ilgili durumlar arasındadır. Ancak bu dualar gerçekten gönül gözü açık bir medyum yapmalıdır ki kişi bu çıkmazdan kurtulsun.

Yorum Yap