1. Anasayfa
  2. Dualar

Benim İçin Yansın Tutuşsun Duası

Benim İçin Yansın Tutuşsun Duası
Benim İçin Yansın Tutuşsun Duası

Benim için yansın tutuşsun duası neden okunur, etkisi nedir, ne işe yarar gibi sorular en çok merak edilen ve araştırılan konuları oluşturur.

Sevdiklerinin kendilerine nedensiz ve koşulsuz olarak, bağlanmasını ve âşık olmasını isteyen kişiler bunu için medyum hocaya danışarak yardım isterler.

Sevdiklerini kendilerine bağlayan, birleştiren ve kavuşturan duaların, sevdiklerini kendilerine bağlayan ritüellerin ve hatta büyülerin uygulanmasıyla dileklerinin kabul olmasını sağlarlar. İnsanlar en içten ve samimi duygularla, aşkının karşılık bulmasını ister ve bunun için mevcut olan her yolu deneyerek çabalar.

Birçok kişi duaların eşsiz mucizevi gücünden yararlanmak ve destek almak için tecrübeli medyumların desteğini alırlar. Duaların üstün gücüne inanan ve dualardan şifa arayan kişiler uzmanlardan yardım almak için eğitimli ve deneyimli Medyum Behçet Hoca‘ya başvururlar. Duaların iyileştirici, birleştirici enerjilerine inanan ve etkin olarak uygulayan medyum hoca, duaların mucizesiyle insanların istek ve arzularının gerçekleşmesini sağlar.

Benim İçin Yansın Tutuşsun Duası Nedir?

Benim için yansın tutuşsun duası nedir nasıl gerçekleşir, etkili sonuç alınır mı, ne işe yarar gibi konuları araştıranlar bu özel ve güçlü duaların, sırları, mucizeleri olduğunu anlar ve gerçek uzmanlardan destek isterler.

Bu sır ve derin özelliklerin ilmi eğitimle birlikte, tüm özelliklere sahip medyumlar tarafından gerçekleştirilebileceği anlaşılır. İslam ilimlerinin en mukaddes olan ilmi Ledün ilmidir. Ledün ilminin özellikleri Allah tarafından mukaddes deneyimli ve yüksek eğitim görmüş kişilere özel olarak bahşedilir.

Banner Yazı Arası

Ledün ilminde bulunan özel duaların okunmasıyla niyet edilen kişinin kısa sürede âşık olması ve aşka karşılık vermesi sağlanır.

Dualar kişilerin niyetine uygun şekilde okunur. Medyum hoca ilk okuma aşamasını tamamladığında kişiye verilen ev okumaları tamamlanır. Medyum hocanın kişilere tarif ettiği şekilde Esma Ül Hüsna, Ayetel Kürsi ve Salatı Tefriciye duaları okunur.

Salatı Tefriciye duası : https://sorularlaislamiyet.com/salat-i-tefriciye-veya-salat-i-nariye-olarak-bilinen-duanin-4444-defa-okunmasi-konusunda-ayet-veya

Benim İçin Yansın Tutuşsun Duası Ne İşe Yarar?

Benim için yansın tutuşsun duası ne işe yarar nasıl etki sağlar, okunan duaların etkisi olur mu, duaları kim okursa etki sağlanır gibi soruların cevabı medyum hocadır.

Medyum hoca tarafından niyet edilerek başlatılan dua okumaları Ledün ilminde yer alan özel uygulama ve ritüellerle yapılır

Ledün ilminde yer alan ritüeller ve dualarla, kutsi tılsımlar ve nurani varlıklar bu işlemlerde görevlendirilerek uygulamanın kişiye kısa sürede etki etmesi sağlanır.

Aşk duygusu kişinin düşüncesi ve iradesinde oluşur. Kişinin bilinçaltına ulaşan enerjiler kişiyi en kısa sürede aşka yönlendirir.

Benim İçin Yansın Tutuşsun Duası Belirtileri Nelerdir?

Benim için yansın tutuşsun duası belirtileri nelerdir kişilerde okuma sonrasında görülür. Kişilerde görülen belirtiler:

  • Kişinin aklında ve düşüncesinde aşk duygusu oluşur.
  • Kişi tesadüfen aşık olacağı kişiyi görerek etkilenir.
  • Kişiler birbirini gördükten sonra aklından çıkaramaz.
  • Kısa sürede olumlu duygular ve tutkulu aşka yaşanır.
  • Sevdiğiyle birlikte olmak ister.

Benim İçin Yansın Tutuşsun Duası Nasıl Okunur?

Benim için yansın tutuşsun duası nasıl okunur sayısı ve günleri nelerdir, okunma sırasında nelere dikkat edilmelidir gibi birçok uygulama detayı kişilere yapılan bakım çalışmasına göre belirlenir.

Büyü yapma ve büyü bozma konusunda, deneyimli ve uzman olan Medyum Hoca kişiye yaptığı bakım çalışmasında kişilerin analizlerine göre en uygun okuma yöntemini belirler.

Medyum hoca tarafından okumalar tamamlandığında kişiye verilen okumaların tamamlanması gerekir. Ev okumalarına perşembe gecesinden itibaren başlanır.

Boy abdesti alınarak ardından 2 rekât şükür namazı kıldıktan sonra okumaya geçilir. Kişi okumalara 7 kere Salatı tefriciye ile başlar. Sonra 7 kere Esmaül Hüsna ve 7 kere Ayetel Kürsi okuması yapılır.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir