1. Anasayfa
  2. Dualar

Besmele ile Sevdiğini Bağlamak

Besmele ile Sevdiğini Bağlamak
Besmele ile Sevdiğini Bağlamak

Besmele ile sevdiğini bağlamak mümkündür. İnsanlar karısını, kocasını, sevgilisini vs. kendine bağlamak istemektedirler. Bunun içinde pek çok celp, büyü, ritüel gibi yollara başvurmaktadır.

Her ne kadar bu tarz yollar dinimizce günah olsa da insanların tercih ettiği bir yoldur. Bunun nedeni insanların sevdiklerini yanında istemesinden kaynaklanmaktadır.

Büyü, ritüeller ve celp işlemlerinden daha kolay olan besmele ile sevdiğini bağlamak da insanların tercih ettiği aşık etme ya da bağlama yöntemlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Besmele ile sevdiğini bağlamak için bir medyuma danışarak bunun nasıl yapılacağını öğrenmeniz en doğru seçenek olacaktır. Bu konu ile ilgili medyumumuz; Medyum Behçet ile iletişime geçmeniz sonrasında sevdiğinizi kendinize nasıl bağlayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Besmele ile Aşık Etme

Besmele ile Aşık Etme
Besmele ile Aşık Etme

Besmele ile aşık etme için belli başlı kuralları uygulamanız gerekmektedir. Bu kuralları en iyi bilenler genelde kendini geliştirmiş olan medyumlardır.

Süreç boyunca bir medyumdan destek almanız amacınıza ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Ve medyumlar yüksek inanç sahibi insanlar olduğundan işlemin onlar tarafından yapılması daha uygun olacaktır.

Banner Yazı Arası
  • Besmele ile aşık etme için öncelikle abdestli olmanız gerekmektedir.
  • Ardından bir bardak suya 786 defa Besmele okumalısınız.
  • Daha sonra bu suyu aşık olduğunuz kişiye içirmeniz gerekmektedir. Bu işlem tamamlandıktan sonra suyu içirdiğiniz kişi size aşık olmaya başlayacaktır.

Ancak bu işlem yapılırken en önemli şey yüksek inançla yapılmasıdır. Ve tabi ki niyetinizi belirttikten sonra bu işlem olumlu sonuç verecektir.

Besmele ile Sevdiğini Bağlamanın Belirtileri

Besmele ile Sevdiğini Bağlamanın Belirtileri
Besmele ile Sevdiğini Bağlamanın Belirtileri Nelerdir?

Besmele ile sevdiğini bağlamanın belirtileri suyu içirdiğiniz kişinin sizinle iletişim haline geçmesi, hal ve tavırlarında size düşkünlük sağlaması, sizinle vakit geçirme isteğinin artması gibi belirtiler görünmektedir.

İnsanlar belli başlı işlemleri gerçekleştirdikten sonra işe yarayıp yaramadığını anlamak için belirtiler görmek isterler. Bu belirtiler sayesinde ise işlemin sonuçlarını görmek mümkün olabilmektedir.

Bu belirtileri görmeniz durumunda yaptığınız işlem başarılı olmuş ve suyu içirdiğiniz kişi size aşık olmaya başlamış demektir.

Bu duygu zamanla artacak ve size tamamen aşık olma durumunu gözlemleyeceksinizdir. Ancak işlem geçersiz olduysa inanarak işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.

Besleme ile Sevdiğini Bağlamak Mümkün mü?

Besleme ile Sevdiğini Bağlamak Mümkün mü?
Besleme ile Sevdiğini Bağlamak Mümkün mü?

Besmele ile sevdiğini bağlamak mümkün mü sorusu sıkça sorulan bir sorudur. Gerekli işlemler kurallarına uygun ve inançlı bir şekilde yapılması durumunda bu işlemden olumlu sonuç almanız mümkündür. Unutmayın duanın olduğu yerde her şey mümkündür.

Ancak dediğimiz gibi kuralların eksiksiz ve hatasız bir şekilde gerçekleşmesi işlemin olumlu sonuç vermesi için son derece önemlidir. İşleme başlamadan abdestinizi almanız, niyetinizi doğru ve açık bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir.

Tabi en önemlisi bu işlemi inanarak yapmanız gerekmektedir. Tüm bunların yapılması sonucunda kendinize bağlamak istediğiniz kimseyi kendinize bağlayabilirsiniz. ve artık sevdiğiniz ile aşk dolu vakitler geçirebilme imkânına sahip olursunuz.

Besmele ile Sevdiğini Bağlama İşleminden Sonra Kendimi Korumaya Almalı Mıyım?

Besmele ile Sevdiğini Bağlama İşleminden Sonra Kendimi Korumaya Almalı Mıyım?
Besmele ile Sevdiğini Bağlama İşleminden Sonra Kendimi Korumaya Almalı Mıyım?

Besmele ile sevdiğini bağlama işleminden sonra kendimi korumaya almalı mıyım sorusunu cevaplayacak olursak sonuç olarak bir davet işlemi olduğundan dolayı işlemin olağan etkilerinden kurtulmak ya da korunmak için Ayet-el Kürsi suresi okunabilir. Bu sayede de yapılan işlem sonucunda zarar görmenizin önüne geçebilirsiniz.

İşlemlerin tamamı yapıldıktan sonra yapmanız gereken tek şey beklemek. Beklerken göreceksiniz ki size adım atacak ve sizinle daha fazla vakit geçirmek isteyecek.

Bu belirtileri gördükten sonra işlemin işe yaradığına kanaat getirebilir ve amacınıza ulaşmanın keyfini sürebilirsiniz. Tabi beklediğiniz süre zarfında herhangi bir belirti görmemeniz durumunda medyumunuza danışarak fikir alabilir ve gerekliyse işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir