1. Anasayfa
 2. Dualar

Birini Kendine Aşık Etme Duası

İnsanlar sevgilerine her zaman için karşılık arayan canlılardır. Bu karşılığı alamadıklarında da hayatları altüst olacak seviyeye gelebilir. Medyum Behçet Hoca sizler için birini kendimize aşık etme duası başta olmak üzere bir çok dua hakkında merak edilenleri cevapladı. Sizler de bu özel dualar hakkında anlatılanları merak ediyorsanız detaylar yazının devamında sizlerle...


Birini kendine aşık etme duası özellikle sevdiği birisi olup da ona açılmaktan korkan kimselerin başvurduğu dualardandır. Bu duayı yapmak isteyen kişinin niyeti çok temiz olmalı ve kesinlikle aklında nefsani arzular olmamalıdır. Aşk çok saf ve temiz bir duygudur.

Öncelikle bu duanın kabul olabilmesi için duayı yapan kişinin de çok seviyor olması ve aşık olması gerekir. Çünkü bu dualar rahmani dualardır. Çünkü bu istekler direk yaratıcıdan istenmektedir. Birini kendine aşık etmek için dua yapan kimse o kişinin gerçekten kendisini sevmesini istemektedir.

Medyum Behçet Hoca özellikle insanların bu tür isteklerinde samimi oldukları sürece başarılı olacaklarını ifade etmiştir. Aynı zamanda bu özel duayı yaptırmak isteyen kimseler bu dua esnasında şu önemli kriterlere çok dikkat etmelidirler.

 • Birini aşık etmek için yapılan dualar da niyet çok önemlidir.
 • Bir kimse bu duayı hazırlattığında medyumun talimatlarına kesinlikle uymalıdır.
 • Bu dualar çok tesirli dualardır ve karşı taraf sizin kalbinize göre sevecektir.
 • Aşk dualarında kesin olarak nefsani istekler devre dışı olmalıdır.
 • Bu duanın kaç kere ve ne zaman okunduğu çok önemlidir.

Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Çok tesirli aşık etme duası adından da anlaşılabileceği gibi etkili bir duadır. İnsanlar aile huzurlarını arttırmak için, sevdiklerinin onları sevmesi için ya da aşklarına karşılık bulabilmek için bu duaya başvurmaktadırlar. Medyum Behçet Hoca aşık etme duaları konusunda oldukça etkili bir medyum olarak nam salmıştır.

Aşık etme duaları özellikle kişinin karşı tarafa karşı ne hissettiği ile alakalı bir duadır. Bu dualar bazen Kuran’dan bazen de eski kaynaklardan çıkarılan ifadeler ile hazırlanmaktadır. Bazen bir ayet, bazen de bir esma olarak okunduğu bilinmektedir.

Kişiye özel olarak hazırlanan çok tesirli aşık etme duası bir çok açıdan kişinin ruhunu yada yansıtır. Mesela bu özel dua yapılırken kişi aklından nefsi duygular geçirir se ya da falanca kişinin ailesi zengin aşık edeyim de rahat yaşarım derse bu kesinlikle yanlış ve tehlikeli bir durumdur.

Banner Yazı Arası

Bu dua kesinlikle karşılık bulamayacaktır. Her gün belirli saatler vardır ki dualar kabul görür. Bu saatlerde medyumun talimatına uyarak çok tesirli aşık etme duası işlemleri yapılırsa kabul göreceği temenni edilir.

İmkansız Birini Kendine Aşık Etmek İçin Dua

İmkansız birini kendine aşık etmek için dua denildiğinde bu duanın çok özel ve güçlü bir dua olması gerektiği anlaşılmalıdır. Çünkü dualar daha önce de belirttiğimiz gibi büyü değildir. Bu sebeple de imkansız olarak görülen bir ilişkinin başlayabilmesi için bir çok neden gerekmektedir. Medyum Behçet Hoca Bu tür dualar konusunda uzman bir medyumdur. Uzun yıllardır danışanlarının bu tür sıkıntılarını çözmek için onların dertlerine derman olmaya çalışmaktadır.

İmkansız birini kendine aşık etmek için dua işlemi yaptırmak için duruma göre bazı zorluklar ve yapılması gerekenler ortaya çıkacaktır. Medyumlar bu tür durumlarda oruç gibi kişinin içindeki manevi hastalıklardan arınmasını sağlayan özel ibadetler yaptırabilmektedirler.

Eğer ki aşkınızın gücüne inanıyor ve imkansız birini kendine aşık etmek için dua istiyorsanız kesinlikle bazı cefalara katlanmalısınız. Sonuçta ortaya çıkacak olan mükemmel sonuçlar sayesinde mutlu bir ilişkinin ilk adımlarını atacak ve geleceğe doğru kanat çırpacaksınız.

Birini Kendine Aşık Etmek İçin Hangi Sure Okunur?

Birini kendine aşık etmek için hangi sure okunur gibi sorular aslında insanların sorunlarını çözmek için bir arayışa girdiklerini gösterir. İlk evvela bilinmesi gerekir ki evet Kuran’ı Kerim her derde deva ayetleri olan bir kitap olarak bilinmektedir.

Bu sebepledir ki kuran surelerinde çare aramak mantıklı görünecektir. Ancak insanlar birini aşık etmek için şu sure soğutmak için bu sure okunur gibi davranışlara girmesi ise daha büyük sorunları peşinden getirebilmektedir. Medyum Behçet Hoca bu tür bir istekle gelen kişiye karşı son derece bilinçli davranarak onlara tane tane b-unun ne gibi yolları olduğunu anlatmaktadır.

Birini kendine aşık etmek için hangi sure okunur sorusu geldiğinde verilmesi gereken cevap bellidir. Misal olarak kişilerin bilgilileri ile bir takım cifr hesapları yapılır ve kuranda hangi numaralı ayetlerin bu özel aşk duası için okunacağına da karar verilir. Tabi ki de bazı dualar için de sadece kaç kere okunması gerektiğine bakılmaktadır.

Birini dua ile aşık etmek zordur ve sabır gerektirir. Özellikle doğru medyum ile çalışmanın da önemi çok büyüktür. İnsanlar her derdi için açıp Kuran’dan ayet okumuş olsalardı ve harama yaklaşmamış olsalardı bir çok sıkıntılarının ortadan kalkması gerekirdi. Ancak şimdi bir aşk duası için bile çok büyük merhalelere katlanmaları ve bunu temiz bir kalple yapmaları gerekir.

Aşık Etme Duası Kaç Kere Okunmalı?

Aşık etme duası kaç kere okunmalı sözü çok ama çok önemlidir. Çünkü bu dualar çok özel şekillerde hazırlanarak ortaya koyuluyor. Medyum Behçet Hoca özellikle bu duaların kaç kere okunması gerektiğini ifade etmiştir.

Elbette ki bu sayı bazı kişiler için günde yüz kere olabilir bazı kişiler için de bir kere olabilmektedir. Her durumda da insanların medyumun ifadelerini iyi dinlemeleri ve çok dikkatli şekilde uyum sağlamaları beklenmektedir. Aşık etme duası kaç kere okunmalı sorusuna madde madde cevap verilirse daha anlaşılır olacaktır.

 • Aşık etme duası kişiye göre farklı sayıda edilen dualardandır.
 • Bu duaların yapımında ve okunmasından önce gusül alınması çok iyi olur.
 • Aşık etme duası yapan kimseler akşamları okuyabildiklerince  kuran okumalıdır.
 • İnsanlar bu dualar için tarif edilen ritüellerin dışlına çıkmamalıdır.
 • Aşık etmek için dua sayısına riayet edilmelidir. Sayılar çok önemlidir.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir