1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Büyü ile İlgili Kitaplar

Büyü ile ilgili kitaplar hakkında insanların merak ettiği bir çok konu vardır. Kitapçılarda ve sahaflarda bir çok büyü hakkında kitaba rastlamak da mümkündür. Ancak bu kitaplarda anlatılanların doğru olup olmadığı bir muammadır. Bu sebeple Medyum Behçet Hoca büyü kitapları konusuna değindi. Ayrıntılar yazının devamında...

Büyü ile İlgili Kitaplar

Büyü ile ilgili kitaplar, bizlere içerik bazında önemli bilgiler aktarmaktadır. Büyüler ve dualar, insanlık tarihinde süreç bazında son derece önemli yerlere sahiptir. Büyü ile alakalı kitaplar okuduğunuz zaman siz de önemli bilgilere sahip olabilirsiniz. Medyum Behçet Hoca, çıkarımlarının büyük bir kısmını kadim el yazması büyü kitapları üzerinden edinmiştir.

Tarihsel süreçte, yazılan ve günümüze kadar gelen bir çok el yazması büyü kitabı vardır. Bunların büyük bir kısmı Latince olarak yazılmakla birlikte, bazıları sadece medyum Hocalar tarafından anlaşılan özel bir dil ile yazılmaktadır. Bu kitaplarda, okuyucu kişiye büyüler, dualar, vefkler ve daha bir çok gizli ilim konusunda hakkında bilgiler verilir. Bu bilgileri doğru bir şekilde kullanan kişi, huzura ve mutluluğa erecek olan bir çok büyünün yapılışını öğrenebilir.

Büyü ile ilgili kitaplar hakkında çok fazla bilgi olduğunu biliyoruz. Fakat en başta bu kitapları 2’ye ayırmak gerekmektedir. İlk başta, büyü ile alakalı kitaplar sadece medyum Hocaların anlayabileceği şekilde yazılır. Normal insanlar için yazılan kitaplar ve piyasada satışa sunulan kitaplar sadece ticari amaçlıdır ve doğru değildir. Kulaktan dolma bilgiler üzerinde yazılmışlardır. Büyü ile alakalı kitapları sitemizden takip edebilirsiniz.

Büyü kitapları

Büyü kitapları, tarihsel süreç boyunca elden ele dolaşarak, gerçek medyum Hocaların himayesi altında tutulmaktadır. Fakat bazı büyü kitapları ise kara büyücülerin kontrolü altındadır. Kara büyücüler, dünyaya kötülük saçmak için, kadim el kitaplarında yer alan büyüleri kullanır ve insanlara fiziki/ruhsal zararlar verir. Büyü kitapları hem ak hem de kara büyüleri içeren tarifler, büyülerin nasıl yapıldığını gösteren resimler, önemli alıntılar ile donatılmıştır. Bir çok el yazması kitabın şu anda nerede olduğu kiminin eline geçtiği hakkında bilgi sahibi olunmaması da kişiler için korku yaratmaktadır.

Büyü kitapları kimin tarafından yazılıyor sorusu da, tarihsel süreçte merak edilen önemli bir konu başlığını oluşturmaktadır. Bu kitaplar, sadece gerçek medyum Hocalar tarafından yazılabilir. Medyum Hocaların büyü kitapları konusunda sahip olduğu bilgi birikim, onların insani açıdan da önemli noktalara gelmesine neden olacaktır. Büyü kitapları okuyan kişiler hakkında fikir sahibi olmak için bizi takip edin.

Gerçek Büyü Kitabı

Gerçek büyü kitabı hakkında bir çok farklı bilgi dolaşmaktadır. Büyü dediğimiz zaman, akıllara fantastik güçler ile yapıldığı düşünülen doğa üstü olaylar gelmektedir. İlmi açıdan kişinin iradesini hakimiyet altına almak ve ona yön verebilmek olarak da değerlendirebiliriz. Medyum Behçet Hoca, gerçek büyü kitabı ile, sizlere bu konularda yardımı olmaktadır. O, sahip olduğu büyü kitabını kimse ile paylaşmama konusunda ısrarcıdır. Çünkü kitabın kötü emelleri olan insanların himayesine giriş yapması, sonucunun ne olacağı bilinmeyen kötülükler için başlangıç olabilir.

Gerçek büyü kitabı okuyan bir kişi, bunu anlama konusunda zorluk çeker. Kullanılan dil eski ve özel bir dildir. Sadece Medyum Hocalar tarafından bilinen bu dil, daha çok gizli ilimler dalının bir konusudur. Gerçek büyü kitapları, aşk büyüleri, sevgili büyüleri, para büyüleri, kara büyüler ve çeşitli büyüleri kapsar. Ama bunlar daha genel anlamda ele alınır. Tarihsel süreçte çıkan savaşlarda büyü kullanmak son derece etkili bir yöntemdi.  Medyum Hocalar, toplumların en değer verdiği kişiler arasında görülürdü.

Gerçek büyü kitapları hakkında bilgi almak için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Her geçen gün büyü ve gizli ilimler konusunda artan talep insanoğlu için önemli gelişmeleri de beraberinde getiriyor. Büyü yapmanı tüm incelikleri sayesinde siz de hayatınızda önemli yere sahip olan hocalar ile tanışabilirsiniz.

Yorum Yap