İlginizi Çekebilir
Ücretsiz bakım
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bilgileri
  3. Büyü nasıl yapılır?

Büyü nasıl yapılır?

Büyü nasıl yapılır? Medyumlar tarafından yapılan büyüler nasıl bozulur? Kalıcı bir büyü çalışmasının tılsımı ve yöntemi nedir? Medyum hocaların arasında büyü yapma konusunda uzman olan medyum kimdir? Büyü bozma hakkında Medyum Behçet ne diyor? Detaylar yazımızda.

büyü

Büyü nasıl yapılır? Yüzyıllardır insanlar farklı amaçlar uğrunda büyücülere giderek onlardan dertlerine çareler bulmasını istemektedir. Günümüzde ise büyücü adı değişime uğramış ve farklı toplumlarda farklı isimler almıştır. Daha çok Avrupa ve ülkemizde de medyum adı kullanılmaya başlamıştır.

Büyücülük ve medyumluk ile ilgili insanların doğasından gelen merakları hiç dinmemektedir. Bu konuda Medyum Behçet Hocamız da insanları bilgilendirmek için onlara zaman ayırmaktadır. Gerçek etkili büyü ve medyumluk gizemini sürdürmeye devam ederken bu değişik gizemli dünya hakkında sizleri bilinçlendirmeye çalışacağız.

Büyüler nasıl yapılır?

İnsanların ilgisini çeken ve çok fazla araştırdıkları konuların başında büyü nasıl yapılır sorusu gelmektedir. Bunun cevabı ise o kadar kolay verilecek kadar kısa değildir. Birincisi tarihsel süreci doğru bilmek gelir. Bunun için hem yazılı kaynaklar hem eski dönemlerden bizlere kalan tarihi yazıtlar hem de sözlü geleneğin bize anlattıklarını iyi analiz etmek şarttır. Büyü tarihi insandan daha önceki kavimlere dayanan bir gerçekliktir. Büyü ilmini insandan daha önce yaratılan cinlerin de kullandıkları bilinmektedir.

Büyünün sırları insanlığın başında ilk medyumlara verilen en büyük emanetlerdendir. O dönemden bu yana büyüyen bu ailelerin büyük çoğunluğu varlıklarını bir şekilde uyum sağlayarak devam ettirmişlerdir. Yani medyumluk insana aileden geçen bir sırdır. Sonradan bu tarz uğraşlara giren insanlar sadece ve sadece cinler alemiyle bir takım ilişkilere girebilen ve illüzyon yoluyla hem kendi hem insanları yanılgıya düşüren kimselerdir. Bu ayrımın iyi yapılması gerekir. Zira kadim bir medyumluk kültüründe yetişen her medyum her büyüyü kolaylıkla yapabilme kabiliyetine sahip olmalıdır.

Büyü aynı zamanda kendi özüne hitap edecek ve kendine has matematiği olan, aynı zamanda belirli bir simyayı içinde barındıran, dolayısıyla kimyasal bazı imgelerin de kullanıldığı, tılsımlar, efsunlar ve eski lisanlarda kullanılmış, evrenin dengesini gözeten harf ve rakamlar ile de desteklenen kadim bir varlıktır. Varlıktır çünkü her büyü bir bütünün parçalarını ifade edecek pazıl gibidir. Özünde tek olsa da birçok farklı versiyona ayrılan ve ihtiyaca göre değişkenlik gösteren yapıdadır.

Büyü çeşitleri

Büyü daha önce de bahsettiğimiz gibi karmaşık bir yapıdadır. Büyünün çeşitleri çok ve yapılışları da buna istinaden farklı farklıdır. Büyünün tesiri onu yapanın gücüyle de eşit orantılıdır. Medyum Behçet Hocamız bu yüzden en çok tercih edilen medyumlardandır. Varlık aleminde ve boyutlar arasında yaptığı her işlemin etkisi net şekilde görülebilir. Büyü yapabilmek için her şeyden önce ne büyüsü yapılacağı iyi bilinmeli ve ona göre materyaller bir araya getirilmelidir.

Örneğin her insana göre de büyüde kullanılacak malzemelerin miktarı değişiklik gösterebilir. Biri için üç gram A maddesi kullanılırken başkası için A maddesinden on gram kullanılabilir. Bunların yanında büyüler cinler aleminin de ilgi alanında olduğu ve medyumlar cinleri sık sık kullandığı için, her büyüde kullanılan cinin de farklı özelliklerde olabileceği bilinmelidir. Mesela bir büyü için bekçilik amacıyla yani koruma maksatlı olarak kullanılmak istene cin uysal olanlarından seçilebilecekken, başka bir büyüde en azgınlarından olan ifritler kullanılabilir.

Büyü çeşitleri her çağda değişim gösterebilir. Belli başlı değişmeyen ihtiyaçlarımızdan olan aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüsü, para büyüsü ve bunlara benzer büyüler her dönemde aynen varlığını devam ettirmiştir.

Buna mukabil olarak değişime uğrayan ya da zamanın ihtiyaçlarından doğan büyülerde vardır. Günümüzde genellikle halkın verdiği isimler ile anılsalar da büyülerin birçoğunun adı farklıdır ve medyumlar bu büyüleri, esas formülleri üzerinde kişiye özel bir takım değişiklikler ile ihtiyaçları karşılar hale getirebilirler. Bilinen onlarca hatta yüzlerce büyü çeşidi olmasının yanında aslında binlerce ve daha fazla büyü çeşidi bulunmaktadır.

Kadına büyü nasıl yapılır?

Bu soruyu soran binlerce kadın ve erkek vardır. Bunu isteyen kadınlar genellikle ya rakip gördüğü hemcinslerini deklare etmek ya yakın akrabalarını örneğin kayınvalide ve ya gelinlerini kontrol altına almak için bu büyüleri istemektedirler. Erkekler de genellikle benzer sebepler için ya da birisini elde edebilmek adına bu büyüleri ve ya benzeri isteklerine cevap verecek büyüleri talep etmektedirler.

Medyum Behçet Hocamıza hemen hemen her gün onlarca kişi kadına büyü nasıl yapılır ya da falanca kadına büyü yaptırmak istiyorum gibi istekler ile başvurmaktadırlar. Herhangi bir kadına büyü yapabilmek için ilk tercih her zaman profesyonel bir medyuma başvurmakla başlar.

Ardından konu edilen kadına hangi büyünün yapılmasının münasip olduğu ve etkileri belirlenir. Daha sonra ise medyuma gerekli bilgiler verilir. Medyum da bu bilgiler ışığında özel hesaplamalarını yapar ve büyünün tılsımını da gerçekleştirerek şahsa bilgisini verir. Bu saten sonra hata kaldırmaz bir sürece girilir. Medyumun çizdiği yol haritasının dışına çıkılması istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Resimle büyü nasıl yapılır?

Büyünün çok fazla çeşidi olduğunu silere her fırsatta anlatmaya çalışıyoruz. Bunun sebebi de insanların ihtiyaçlarından doğmasıdır. Hayatın gelişimi ve teknoloji de böyledir. Örneğin bir çamaşır makinesi ya da saç kurutma makinesi hayatın hızına ayak uydurabilmek için ihtiyaçlar sonucunda icat edilmiştir. Büyü de aynen bu şeklidedir.

İnsanların istekleri mukabilinde eşyalar üzerine de efsunlar ve büyüler yapılabilir. Arabanız için büyü, eviniz için büyü, sevdiğiniz ve manevi değeri olan bazı hediyeler için de büyü yaptırabilirsiniz. Ancak resimle büyü nasıl yapılır sorusuyla Medyum Behçet Hocamıza başvuranların ortak amacı ise genellikle sevgili, aşk, eşler arası ilişki yada bağlama büyüsü gibi işlemlerdir.

Böyle bir durumda büyü yaptırmak isteyen kişi bu büyüyü kime yaptıracaksa o kişinin bir resmini medyuma ulaştırmak zorundadır. Burada kaide ise bu kişinin resimde tek olması ve resmin olabildiğince net olasıdır. Olası bir hatanın da önüne geçmek için bu duruma özellikle dikkat edilmelidir. Ardından medyum yine işlem neyi gerektiriyorsa, yani o kişiye ne yapılması isteniyorsa büyüyü ona göre hazırlar. İşleme alınan büyü çok kısa sürede belirtilerini göstererek tesir eder.

Kara büyü nasıl yapılır?

Medyum Behçet Hocamızın da her zaman dediği gibi büyünün aslında karası ve akı yoktur. Burada halk tarafından bu yönde anılmasının etkisiyle o ismi aldığı da anlaşılabilir. Kara büyü nedir sorusunun cevabı ise aslında bellidir. Kara büyü farklı amaçlara hizmet eden ve bir taraf için kötü sonuçlar hatta ölüme kadar götürebilen büyülerdir. Bunun için kara büyü yaptırmak isteyen kişi son derece dikkatli olmalı ve gerçek bir medyuma bu işlemi yaptırmalıdır.

Kara büyü denilen olay aslında büyü denilince insanların akıllarında ilk uyanan anlam ve ifade topluluğunu temsil eder. Kara büyü karanlığı yani zarar vermeyi amaç edinen büyü çeşididir. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, ayırma büyüsü gibi işlemler de kara büyü kullanılarak yapılabilmekte ve bozulması da çok güç olmaktadır.

Kara büyüleri yapımında en kadim tarifler ve en tesirli maddeler kullanılır. Bunun için yerine göre semavi kaynakların bir çok ayetlerinin de kullanımı dışında bazen tersten yazılması bazen değişik kan çeşitleriyle de yazılması gerekebilir. Burada önemli olan bir diğer faktör de işlemde kullanılacak afarid cinlerinin sayısıdır. Medyumlar bu cinleri de büyüye hapsederek o büyünün amacına uygun hizmet etmelerini ve işlemin gerçekleşmesini sağlarlar.

Yorum Yap

Yorum Yap