1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Büyü Türleri

Büyü Türleri

Büyü türleri konusunda bugüne kadar açıklanan içerikleri unutun ve yazımızı inceleyin. Ben Medyum Behçet olarak, uzun süredir sahte profillerle sosyal medyada yalan yayan kişilere karşı sitemi yıllar sonra tekrar açtım. Sizlere büyü çeşitleri hakkında bilgiler vermek için bu makalelerimi yayına alıyorum. İşte büyü türleri hakkında sizin için yazdıklarım.


Büyü tüleri nelerdir? İşte bu soruya yanıt bulamayan çok sayıda insan maalesef bundan dolayı gerçek bilgiye ulaşamıyor. Medyumlar hakkında özellikle sosyal medya sitelerinde kolaylıkla açılan profillerden sahte büyü bilgileri veriliyor. Sizlerin yalan bilgiye maruz kalmaması için gerçek medyum bilgileri bu sitede yayında.

Büyü türleri hakkında merak edilenlerin cevaplanabilmesi için daha önce ciddi içerikler hazırlanmamıştı. Bizler bu sitemizde sizlerin aklındaki bu sorulara yabıt veriyoruz. Büyü çeşitleri hakkındaki yazımızı inceleyebilirsiniz. İşte Medyum Behçet tarafından açıklanan büyü türleri…

Büyü türleri listesi

Uzaklaştırma büyüsü, Kiriş büyüsü, Harmura büyüsü, Kısmet açma büyüsü, Pirinç büyüsü, Kemik büyüsü, Başarı büyüsü, Tuvalet büyüsü, Büyüden korunma yolları, Şekerle yapılan büyüler, Taş büyüsü, Şans büyüsü, Kıyamet büyüsü.

Büyü çeşitleri

Büyü Bozma, At nalı büyüsü, İp büyüsü, Karabiber büyüsü, 41 dikiş büyüsü, Kara sevda büyüsü, Domuz yağı büyüsü, Tuz büyüsü, Cin büyüsü, Zenginlik büyüsü, Kara büyü, Aşk Büyüsü.

Etkili büyüler

Ayırma büyüsü, Bakla büyüsü, Lamia büyüsü, Evlilik büyüsü, Ölü toprağı büyüsü, Şirinlik büyüsü, Büyücü isimleri, Kurşun büyüsü, Karanfil büyüsü.

Büyü türleri konusundaki bu yazımız yakında devam edecek ve güncellenecektir.

Önerilen Yazı
Kemik Büyüsü

Yorum Yap