1. Anasayfa
 2. Büyüler

Büyü Yaptırmak İstiyorum

Büyü konusunu araştıran kimseler genellikle büyü yaptırmak istiyorum sözünü diline yerleştiren kişilerdir. Ancak insan doğasınca araştırma yapmak ve bundan faydalanmak isteyebilir. Bu yazıda sizlere büyü hakkında merak edilen bir çok konuya açıklık getirdik. Konuyla ilgili tüm detaylar yazının devamında...

Büyü Yaptırmak İstiyorum
Büyü Yaptırmak İstiyorum

Büyü yaptırmak istiyorum sözü medyumların en çok karşılaştıkları sözlerden birisidir. Çünkü insanların bir kısmı sorunları için tüm yoları denese de bir çözüm bulamazlar. Sonucunda da son çare büyü yolunu denemek isteyebilirler. Elbette ki bu işinin ehli bir medyum tarafından yapılmayınca çözüm olmayacaktır. Ayrıca insanların bu konuda en başvurdukları sorun ise büyü bozdurma işlemleridir.

Bir kimse büyüler konusunda doğru yardım almak için kalbinin mutmain olacağı medyum ile çalışması gerekir. Büyü konusunda kesinlikle din alimleri ya da hacı lakabı taşıyan kimselerden yardım alınamaz. kimselerden yardım alınamaz. Zira bu kimselerin ilgilendikleri işler ile büyü bambaşka bir alemdir ve asla oyuna gelmeyecek kadar tehlikelidir. Büyü yaptırmak istiyorum diyen birisinin şu kriterleri araması lazımdır.

 • Büyü yapacak medyuma kalbiniz ısınmalıdır.
 • Büyünün gücünün karanlık ilimlerden geldiği unutulmamalıdır.
 • İyi bir medyum ile çalışmak için ne istediğinizi bilmeniz gerekmektedir.
 • Medyumunuz sizi bu konuda aydınlatmalıdır ve uyarılarda bulunmalıdır.
 • Medyumun verdiği her talimat doğru ve zamanında yapılmalıdır.

Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü nasıl yapılır sorusu eski zamanlardan beri insanların merakını cezbetmektedir. Bu merakı yenmenin yollarının başında da iyi bir medyumla çalışmak gelmektedir. Aksi halde sosyal medya ve internette karşımıza çıkan büyü tarifleri ve benzeri şeylerden zarar görmemiz muhtemeldir. Büyü yapımı sanıldığı kadar basit değildir. Kesin bir ilim ve tecrübe gerektirmektedir.

İnsanların büyü denilen gizemden faydalanması kesin olarak belirli sınırları ihlal etmemesine bağlıdır. Büyü nasıl yapılır sorusunu soran birisi bilmelidir ki, bu sınırların çiziminde de en büyük güç medyumlardadır. Büyü yapımı için ilk şart büyü ilmine vakıf olmak ve el almış icazet almış olmaktır. Ayrıca hüddam sahibi olup cinleri kontrol etmek çok büyük etkendir. Ayrıca karanlık ilimlerin tümü konusunda sahip olunan bilgi büyücünün ilmini belirlemede etkendir.

Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır?

Uzaktan büyü nasıl yapılır sorusu da hafızalarda yer etmektedir. Buna en büyük örnek cinlerdir. Büyü yapımında cinler kullanılır ve onar göz açık kapayana kadar dünyayı turlayacak kadar hızlı varlıklardır. Bu sebeple bir medyum büyü yapanda cinleri kullanır. onlar da medyumun talimatlarına göre hizmet ederler.

Medyum Behçet Hoca, danışanlarının çoğuna uzaktan hizmet vermektedir. Zira onca derdi sıkıntısı olan kimseler ya seyahat edememekte ya da bir şekilde bu sorununu başkalarına ayan etmek istememektedir. Bundan dolayı da uzaktan büyü nasıl yapılır sorusunu soranlara binaen biraz önce anlattığımız cinleri kullanma yöntemi açık ve net cevap olacaktır.

Banner Yazı Arası

Fotoğrafla Büyü Nasıl Yapılır?

Fotoğrafla büyü nasıl yapılır ve bu nasıl etki eder gibi sorular büyü yaptıran kimselerin aklında yer etmektedir. Evet bir çok büyü için fotoğraf kullanılmaktadır. Daha önceleri kişiye ait olan bir eşya da kullanılmaktaydı. Şimdi ise teknoloji sayesinde fotoğraf kolayca gönderilebilmekte ve büyü de buna göre hızlıca hazırlanabilmektedir.

Medyumlar fotoğrafla büyü nasıl yapılır diye soran kimselere basitçe cevap verebilirler yada vermek zorunda da değildirler. Zira fotoğraf hem üzerine yazılacak büyü için de kullanılabilir hem de cinlere bu kimseyi iyi tarif etmek ve hesaplamamaları doğru yapmak için de kullanılabilir.

En Tehlikeli Büyüler

En tehlikeli büyüler denilince akla ilk gelen büyüler genellikle kara büyülerdir. Bu genel bir isimdir ve içine papaz büyüsü ve ölüm büyüleri de girmektedir. Bu büyüler genel olarak tam bir irade kontrolü için kullanılmaktadırlar. Ayrıca bu büyüler kötülük amaçlı ve zarar vermek için de kullanılmaktadır. Ayırma büyüsü ilk kara büyülerdendir.

Medyum Behçet, yıllardan beri en tehlikeli büyüler üzerinde çalışmalar yapmaktadır. Bu büyüler bozulması en zor büyülerdir. Hocamız da büyü bozma konusunda bir uzman olduğundan dolayı kendisine bu konuda çok talep vardır. Özellikle kara büyüler konusunda uzman olan hocamızın bu konuda yıllardır hizmet verdiği bir çok tanınmış kimseler de vardır.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Kara büyü nasıl yapılır çok önemli bir sorudur. Aynı zamanda bu soru içinde çok büyük bir tehlike de barındırmaktadır. Zira büyü tarifi vermek çok yanlıştır. Ancak bilinmelidir ki kara büyülerin yazılmasında timsah kanından tutun da yılan zehrine kadar envai çeşit madde kullanılır. Bu büyünün cinsine ve yapım amacına göre değişir.

İnsanların elbette ki başlarına bela geleceğini bilseler de kara büyü nasıl yapılır sorusunu sorması son derece normaldir. Çünkü merak insanın en büyük ihtiyacıdır. İnsanın öğrenme ya da kurcalama dürtüsü faydalı olsa da bu konuda genellikle başına dert açmakta ve bunu çözmek yine medyumlara kalmaktadır.

Sevgiliye Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Sevgiliye kara büyü nasıl yapılır sorusu ayrı bir konudur. Çünkü burada sevgili ya da eş olmasından tutun da daha önce duygusal ya da tensel bir bağ olup olmadığına kadar her konu değerlendirilmektedir. Zira kara büyü çok ayrıntılı ve ayrı oranda yüksek etkili bir büyüdür.

Medyumlar, sevgiliye kara büyü nasıl yapılır sorusuna cevap vermekten ziyade bu sebeple net bir açıklama dahi yapmak zorunda değildirler. Çünkü kara büyünün yapılış amacı kadar kime yapıldığı da farklı bir boyuttur. Bundan dolayı da her önüne gelen kimse kara büyü yapma ya da kara büyü bozma konusunda öne çıkmamaya dikkat etmelidir.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşık etme büyüsü nasıl yapılır çok merak edilmektedir. Bu büyü bir çok farklı kavimde bir çok farklı şekilde yapılmaktadır. Elbette ki normal büyü yöntemleri ile, telkin ile, dua yöntemleri ile ve kara büyüler ile bu sağlanabilir. Aşk büyüleri yaptıranın tercihine göre şiddeti yüksek ya da hafif olarak ayarlanabilir.

Bir kimse aşık etme büyüsü nasıl yapılır diye merak ettiğinde iyi bir medyuma danışması lazımdır. Medyum Behçet Hoca bu konuda danışılacak en iyi medyumlardan biridir. Çünkü aşk büyüleri konusunda da yaptığı çalışmalar dünyaca meşhurdur. Özellikle de evlilik büyüleri konusunda çok tanınmış biridir. Hocamız aşık etme büyüsü hakkında şunların bilinmesi gerektiğine değinmektedir.

 • Aşık etme büyüsü arada sevgi bağı olmayan kişilere yapılabilir.
 • Evlenip ayrılanları birleştirmek için bu büyü uygulanabilir.
 • Ayrıca sevgiliyi kendinize daha çok aşık etmek için bu büyü kullanılır.
 • Aşık etme büyüleri herhangi birisini kendinize aşık etmek için de kullanılabilir.
 • Böyle bir büyü konusunda kesinlikle medyumun talimatlarına uyulması lazımdır.

Büyü Bozma

Büyü bozma konusu büyü yapmaktan çok ama çok daha önemli bir konudur. Çünkü büyü iyi eğitimli ve tecrübeli bir medyumun titizlikle yapmakta zorlanmayacağı bir işlemdir. Ancak büyü bozma ise kimin yaptığı ve nasıl cinlerin kullanıldığı bilinmeyen bir işlemi etkisiz kılma işidir. Bu tehlikeli ve sıkıntılıdır.

Medyum Behçet Hoca, büyü bozma hususunda üstat kabul edilir. Bundan mütevellit kendisine yurt dışından bu konuda başvuran çok sayıda danışanı vardır. Büyüleri bozma işlemleri ve ritüelleri hem çok karmaşık hem de hata kaldırmayan işlemlerdir. Özellikle büyü bozma konusunda çalışılacak medyum çok iyi seçilmelidir. Aksi halde hem medyum hem de kişiler bu işlemlerden ağır zarar görebilirler.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir