1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Büyüyü Anlamak

Büyüyü anlama yöntemleri nelerdir? Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır? Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır? Büyüden kurtulma için ne gibi yöntemler izlenmelidir? Büyü ailemize ne gibi etkiler eder benzeri sorular hep sorulmakta. Ben de sizlerden gelen bu sorulara binaen Medyum Behçet Hoca olarak cevap vermeye çalışacağım.

Büyüyü Anlamak

Büyüyü anlama bir büyünün varlığını kabullenme elbette ki işin başlangıcı için en büyük ve en önemli adımdır. Büyüyü anlama sadece medyumların değil sizlerin de başarabileceği bir iştir. Ancak bazı özel büyülerin varlığının anlaşılması oldukça imkansızlaşabilmektedir. Yine de gözden geçirmek gerekirse büyüyü anlama yönünden şahsım Medyum Behçet Hoca olarak bir takım yöntemler uyguladığım gibi dikkatle incelediğim bazı hususlar da bulunmaktadır. Tüm bu konularda sizlere vereceğim örnekler de büyüyü anlama yönünden anlaşıla bilirlik sağlayacaktır. Öncelikle büyü kime yapılmış çok önemlidir.

Büyüyü anlama yolunda ilk adım budur. Nedeni ise aynı aile içinde benzer durumlar yaşansa da bazen büyü ailenin hepsine yapıldığı gibi bazen de ailede bir kişiye de yapılabilmektedir. O sebeple bu büyü kime yapılmış amacı nedir soruları cevap bekleyen sorular arasında yer almaktadır. Bu soruların cevapları bulunduktan sonra ise büyüyü anlama adına nasıl bir yöntemle yapılmış sorusu sorulmalı ve cevap aranmalıdır. Tabi ki burada en önemli husus ise büyü konusunda nelere dikkat edileceği olmaktadır.

Büyüyü çözmek ve büyü bozma işlemleri için ise kesinlikle işinin ehli bir medyum olmak gerekmektedir. Her önüne gelen büyü bozma gibi durumlar ile haşır neşir olduğunda oluşabilecek sorunların önüne geçmek mümkün olmayabilir. Büyüyü anlamak iyi bir gözlem yeteneği ve kendini tanımaktan geçse de büyü bozma konusu yalnızca medyumlar tarafından yapılabilecek bir işlem olarak akıllarda yer etmelidir.

Kocaya Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusu bayanlardan en sık gelen sorular arasında yer alıyor. Evli çiftler mutlu ve huzurlu yuvalarında hayatlarına devam ederken birden hiç beklenmedik bir şekilde hayatları değişebilmekte ve karşılıklı olarak birbirlerini yaralayıcı kötü söz ve davranışlar sergileyebilmektedirler. İnsanlar bu konuda ne yapacaklarını bilemedikleri gibi özellikle de bayanlar kocalarındaki bu sıkıntılı durumu çözebilmek adına çareler aramaktadırlar. Bu sebeple bana başvuran danışanlarım Medyum Behçet Bey, eşim bana kötü davranıyor, hak iyi kah kötü oluyor, yatak odamıza gelmiyor gibi sitemlerde bulunmaktadırlar. Ben de bu durumda ortaya çıkması gereken belirtileri öncelikle incelemeye başlıyorum. Öncelikle kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır konusu çok büyük önem arz eden bir konu olarak ele alınmalıdır.

Çünkü kocanızın önceki kişiliği hakkında da bir takım karşılaştırmalar yapmak gerektiği gibi dilerseniz büyü bakımı gibi işlemler de yapmak mümkün olmaktadır. Burada ilk dikkat edilecek konu eşinizin ev içinde nasıl davrandığı, en-v dışında nasıl davrandığı, varsa çocuklara nasıl davrandığı ve cinsel konularda faklı bir tutum izleyip izlemediğidir. Tüm bunların yanında gece eşinizin konuşma seslerini duymanız ve uykusunda terleme ve konuşma, homurdanma gibi durumların sonradan ortaya çıkması da önemli belirtiler arasında görülür.

Tüm bu konular tamamıyla ele alındığı zaman ise ortaya çıkacak olan tüm şartlar bizleri büyünün varlığı konusunda endişelendirmeye yetecektir. Ancak bu konuda hiç korkmamalısınız. Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusu ben Medyum Behçet tarafından çözülmesi mümkün ve çaresi olan meseleler içinde yer almaktadır. O sebepte dolayı da mümkünse panik yapmamalı ve vereceğim talimatları harfiyen uygulamalısınız. Bu sayede hem yuvanızın kurtuluşuna hem de hayatınızın nasıl değişeceğine şahit olacaksınız.

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır şeklinde bazı danışanlarım tarafından sorular sorulmakta. Ben de Medyum Behçet Hoca olarak bu soruları cevaplamakla yükümlü hissetmekteyim. Daha önce bir çok makalede ve bir çok konuşmamada da değindiğim üzere evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusu çok önemli bir sorudur ve elde verileri olan kişilerin sordukları sorulardandır.

thumbnail
Önerilen Yazı
Evde Büyü

Bir çok insan evinde olan biten bazı durumlardan etkilenmekte ve bunun sonucunda da evinde büyü olup olmadığı konusunda şüphelerini aydınlatmak için bir takım araştırmalar yapmaktadır. Genellikle bir dolu yalan yanlış bilgiye ulaşan bir çok kişi sonunda Medyum Behçet adını duyarak bana gelmekte ve sorunlarının çözüm bulması için talimatlarımıza uymaktadır. Bu güne kadar gördüğüm bir çok evde büyü olması vakası vardır. Özellikle de evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusunun en güzel tezahüre olabilecek durumlardan bazıları şunlardır.

 • Eve girince üzerinize kasvet çökmesi bir ağırlık hissetmeniz.
 • Özellikle yatak odasında uyumakta zorluk çekmeniz hatta çoğu zaman uyuyamamanız.
 • Tuvalette çok vakit geçirmeye başlamanız.
 • Sebepsiz karın ve baş ağrıları çekmeniz. Doktorların teşhis koyamadığı durumlar.
 • Evin muhtelif yerlerinde toprak ve tuz gibi şeyler bulmanız.
 • Umulmadık yerlerden muska ve değişik şekiller olan yazılı küçük kağıtların çıkması
 • Gece ev sakinlerinin değişik sesler ve ıslıklar duyması

Bu liste bu şekilde uzatılabilmektedir. Özellikle de evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusunu soran kişiler bu kriterlerden başlayarak inceleme yapabilmektedirler. Bunlardan birini, birkaçını ya da hepsini birden yaşayan kişiler bana ya da güvendikleri bir başkasına başvurabilirler. Evde büyü olması endişenin başlangıcıdır. Asın önemli olan konu bu büyünün doğru şekilde ve doğru yöntemle bozulabilmesidir.

Büyüden Kurtulmak

Büyüden kurtulma yolları aslında oldukça fazla olmasına rağmen bunların her birisi işinin ehli kişiler tarafından kullanılmalıdır. Bir büyüyü yapmak mümkünse kesinlikle de bozmak da mümkündür. Buna binaen yıllarımı vermiş olduğum büyü ilmi sayesinde bir çok kişinin hayatına dokunmuş ve Medyum Behçet Hoca olmaktan daha çok bir abi bir kardeş olmayı başardım. Hal böyle de olunca da gerek uluslar arası çalışmalarımda gerekse de yurt içindeki çalışmalarımda büyüden kurtulma yolları konusunda insanların teveccühünü kazanmış birisi olmanın mutluluğunu da yaşamaktayım.

Büyüden kurtulma demek insanın eski hayatına geri dönmesi ancak bir çok konuda farkındalık kazanması demektir. Özellikle büyüden kurtulma ve ardından izlenecek yollar da çok büyük bir önem arz ediyor. Bu sebeple de insanlara sürekli olarak hadislerde geçen büyüden kurtulma ve korunma dualarını önerirken bir yandan da bol bol Felak ve Nas surelerini okumayı alışkanlık haline getirmelerini temenni ediyorum. Ancak yine de tekrar açıklamakta fayda var ki büyüden kurtulma için o büyünün bozulması şarttır. Büyü bozma işlemi yapılmadığı sürece okuduğumuz ve uyguladığımız her şey sadece geçici tedavi ve yöntemler olarak kalacaktır.

Bundan dolayı en başarılı medyumlar tarafından uygulanması gereken ve sizlerin de hayatlarımın huzura ermesine vesile olacak şekilde büyüden kurtulma yöntemleri uygulanmalıdır. Büyü bozma için gerekli ilim ve yeterliliğe sahip bir medyum kendi ilmi dahilindeki büyüleri bozabilir. Şahsım da yılların verdiği tecrübe ile her türlü büyü bozma işleminde başarılıyım. Özellikle de papaz büyüsü ve dolayısıyla da kara büyü işleminden kurtulmak için yapacağımız çalışmaların çok sayıda takipçisi de bulunmaktadır. Büyüden kurtulma için vereceğimiz talimatlara uyulmalı ve söylediklerimizin de harfiyen yapılması sağlanmalıdır.

Büyü Yapılan İnsandaki Belirtiler

Büyü yapılan insandaki belirtiler en merak edilen konulardandır. Çünkü bir çok kişi kendisinde ya da tanıdığında büyü olduğundan şüphe duyduğunda bunun belirtilerini merak etmektedir. Bazen de büyü yaptıran kimseler bunun tutup tutmadığını belirtilerine göre anlamak isteyebilirler. Ancak bu türlü işlemlerin kesinlikle her insanda ve her büyüde farklı olduğunu bilmek gereklidir. Bu sebeple genel olarak bazı belirtileri bilmek yeterli olacaktır. Haricindeki durumlarda da Medyum Behçet Hoca’nın talimatlarına uymak sizin için çok daha iyidir.

Medyumlar büyülerin yapılışlarına göre de değişik belirtileri olduğunu söylerler. Örneğin onlarca farklı aşk büyüsü yöntemi vardır. Her birisinin belirtileri farklılıklar göstermektedir. Misal olarak bazı büyü belirtileri fiziksel olabilir bazıları da ruhsal olabilir. Bunlar büyünün farklılığına göre değişen durumlardır. Büyü yapılan insandaki belirtiler aynı büyülerde bile insandan insana farklılıklar gösterir. Çünkü her insanın aurası ve dayanıklılığı farklıdır. Bu konuyla alakalı olarak bir kaç belirti sıralamak gerekirse şunlar söylenebilir.

 • Büyü yapılan insanda uyku sorunları sıklıkla görülmektedir.
 • Bazı kara büyülerin gerçek gibi kötü kabuslar gösterdiği biliniyor.
 • Büyü yapılan insanda unutkanlık sık görülür.
 • Evli çiftlerin arasında karı koca ilişkisi kalmaz ve sürekli kavga olur.
 • Büyü yapılan kişilerde saydıklarımızın yanında akne ve sivilce de görülebilmektedir.

Yorum Yap