1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Cin Kabileleri

Cin kabileleri isimleri nelerdir? Cühenna kabilesi hakkında bilgi var mı? En tehlikeli cin kabileleri hangileridir? Ammar cin kabilesi ve demon Kabilesi nedir?

Cin Kabileleri
0

Cin kabileleri konu başlığı, online ortamda da merak edilen konu başlıklarından biri olmayı başarmıştır. İnsanların da olduğu gibi cinlerin de çeşitleri, türleri, ırkları ve dinleri olduğu ifade edilir. Medyum Behçet Hoca’nın bu konu başlığında uzun zamandır devam eden çok önemli bir konu başlığıdır. Cinlerin varlığı birçok insan tarafından kabul görmese de ilim olarak kabul edilmektedir. Cinlerin ırk ve kabileleri için bulduğumuz tüm bilgileri sizlere bu yazımızda net bir şekilde sunacağız.

Cinler, insanlara son derece benzeyen bir yaşam şekline sahiptir. Bu şekilde hayatlarına devam ederler. Gözle görülmeyen ruhani varlıklar olarak, kabililer halinde yaşamlarına devam ederler. Cinler de insanlar gibi iman ederler ya da iman etmezler. Aynı zamanda sahip oldukları farklı yetenekler, onların niteliklerinin de farklı olmasına neden olur. Cinler arasında gruplaşma onların yaptıkları farklı eylemler üzerinden yorumlanabilir. Cinler, üç kutsal dinde adı geçen varlıklar olarak bilinir. Tüm bunların yanında ateşten yaratılmışlardır.

Cin kabileleri ile alakalı çok fazla konu başlığı olması, bu noktada araştırılmaların da artmasına neden olur. Farklı özelliklere sahip olan cinlerin bir araya gelmesi sonrasında cin kabileleri oluştuğunu söylemek gerekir. Kabileler ile alakalı çok eski zamana dayalı bilgilerin varlığı bilinmektedir. Bazı cin kabilelerin ismi, diğerlerine oranla çok daha fazla duyulmuştur. Kabilelere dahil olan cin grupları, yaşam şekilleri ve insanlar ile olan iletişim şekillerine göre birbirinden ayrılırlar. Bazı cin kabileleri tehlikeli olabilirken bazıları ise, sadece kendi dünyasında iletişime geçmeden yaşam sürdürür.

Cin kabileleri isimleri

Cim kabileleri isimleri de merak edilen önemli bir konu başlığıdır. Bunlar arasında Amir kabilesi, Cuhan kabilesi, yakaza kabilesi, hacur kabilesi, sare kabilesi gibi farklı isimler vardır. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi, farklı özelliklere sahip olan cinler, zaman içinde bir araya gelmiş ve gruplaşma meydana getirmişlerdir. Bunlar üzerinden de isim kazanmışlardır. Kabile halinin çok eski süreçlere dayandığının da altını çizmek gerekir. Bazı cin kabilelerin isimleri daha ön planda olmayı başarır.

Cinlerin özellikleri de her zaman için merak edilen önemli bir konudur. İlk olarak cinlerde aynı insanlar gibi erkek ve kadınlardan oluşur. İnsanlar gibi ilişki kurma özellikleri vardır. Bu nedenle çocuk sahibi olabilirler. Benzer yaşamı insanların gözle göremediği sırada, çok farklı bir şekilde devam ettirler. Eğer cinler ile sağlıklı ilişki kurmak isterseniz, Medyum Hocalardan yardım alabilirsiniz. Medyum Behçet Hoca, bu noktada sizlere yardımcı olacak bilgi birikimlerini her zaman kullanırlar. Yeteneklerin yanında, özel bilgileri ve gizli ilimleri de yeteneğini nasıl ve ne şekilde kullanacağı konusunda uzmanlaşmışlardır.

Cinler sahip oldukları özel yetenekler ile belli kurallar içinde yer almadıkları ve kurallara sahip olmadıkları için kötülükler yapabilir, tehlikeli durumların varlığına direkt etki edebilir. Bu nedenle iyi niyetlik ve güvenilir medyumlar ile çalışma yapmak en doğru adım olurlar. Eğer Medyumlar cinlerin uzun yaşama özelliklerini ve hızlı hareket etme yeteneklerini kullanabilirse, belli okumalar ile onları etkileri altına alabilir. Bu sayede iletişim kurulan cin medyum Hocadan rahatsız olmaz, hatta onun hizmeti altına girer.

Cühenna kabilesi hakkında bilgi

Cühenna kabilesi hakkında bilgi almak için en doğru yerdesiniz. En gaddar cin kabilesi olarak bilinmektedir. İnsanları hiç sevmez ve hatta onlardan nefret ederler. Kötü insanlar ile iletişim kurarak onlarla iş birliği yaparlar, kötü insanlara büyü için yardım ederek insanlığın sonunu hazırlamak isterler. İnsanların korktuğu ve bunların yanında cinlerin de kendi aralarında sevmeyerek dışladığı bir kabiledir. Diğer cinler gibi sabırlı bir yapıları yoktur. Anlaşma yaptığınız zaman, eğer dediklerini yapamazsanız size ve ailenize musallat olabilirler. Tarihin en korkunç cini olma özelliğine sahiptirler. İslam dininde yer almalarının yanında Şeytan’a hizmet eden cinler arasında ilk sırada yer alırlar. Çok sinirli yapıları vardır. Büyücülere yardım etme konusunda uzmandırlar. İnsanlara hiç benzemezler. Bir büyü yaptığınız zaman eğer buna sadık kalmazsanız, sizi ve ailenizi canını alana kadar bırakmazlar. Allah inançları asla yoktur. Babil Tanrılarına taparlar. İnsanları canlı yerler. Yaşadıkları yerlerden biri de Mezopotamya topraklarıdır. Bu kabileye bulaşan kişinin kaçma ya da kurtulma ihtimali olmadığı biliniyor.

Cin kabileleri konu başlığında hem online alanda hem de Medyum Hocalar ile iletişim halinde olmanız halinde çok fazla bilgi amanız söz konusu olur. Önemli olan nokta ise kişinin sahip olduğu bilgileri doğru bir şekilde değerlendirme noktasıdır. Kabileler, çok güçlü yapıda olabilir. Bu noktada eğer bir cin size musallat olursa, bundan kurtulmak için kesin çözüm sadece Medyum Hocalardır. Medyum Hocalar, kabilelerin yapısını net bir şekilde bilir, neler yapmaları gerektiğini çok iyi önceden hesaplar.

En tehlikeli cin kabileleri

En tehlikeli cin kabileleri dediğimiz zaman akıllara çok farklı ve tehlike boyutu yüksek kabileler gelebilir. Cinler daha önce de ifade ettiğimiz gibi 3 kutsal dinde de ismi geçen ve gözle görülme özellikleri olmayan varlıklardır. İnsanlara benzer oldukları birçok yön vardır. Çok gizemli bir dünyaya sahiptirler. Onların gizemli dünyasında bizim dünyamıza göre küçük farklılıklar ile devam eder. Cinlerin eski süreçlerde yaşayan atalarına can ismi verilir.

Cinler, insanlardan daha önce yaratılmıştır. Ateşten meydana gelen doğa üstü varlıklardır. Şeytan, cinlerin en büyüğüdür. İslam inanışına göre, şeytan işlediği günah için cehenneme gönderilmiştir. Yapısı ise ateştir. Cinler de insanlar gibi dünyada yaşarlar ve aile ortamları dahil bir yaşamları vardır. Farklı olarak kendi aralarında gruplara ayırılırlar. Buna kabile sistemi ismi verilmektedir. Kimi insanlar tarafından görülebilirler. Kabilelere ayrılan cinlerin görevleri vardır.

  • Amir kabilesi en tehlikeli cin kabileleri arasında yer almaktadır. Müslüman olmadıkları için Müslüman olan insanlara musallat olma eğilimi gösterirler. Eğer bir cin size musallat olursa, medyum Hocalar ile iletişime geçerek yardım almanız son derece önemlidir.
  • Betr kabilesi de en tehlikeli cin kabilleri arasında yer almaktadır. Etrafınıza baktığınız zaman birdenbire karakter değişimi gösteren, kötü bir insana dönüşen sürekli kavga eden biri olan kişiler görürseniz bu kişiye Betr kabilesine ait bir cin musallat olabilir.
  • Demon kabilesi, günümüzde şeytan olarak bilinen bir isme sahiptir. İkna gücünün yüksek olması onları çok daha tehlikeli bir hale getirir. Kendilerini tanrı olarak kabul ettirler. Satanizm inanışları bunlardan gelmektedir.
  • Eğer içinize nedeni olmayan sıkıntılar düşüyor ve bunlardan bir türlü kurtuluş yolu bulamıyorsanız, Hanzap kabilesi size musallat olmuştur diyebiliriz. Dini ibadetler esnasında ortaya çıkar ve kişiyi günaha sokmaya çalışır.
  • İfrit kabilesi, en tehlikeli cin kabilesi arasında ilk sırada yer alır. Filmlerde de çok sık karşımıza çıkan cin girmesi olayına neden olan cinler bu kabileden çıkar. Girdikleri bedenler üzerinden insanlar ile savaşırlar. İstilacı cinler olarak bilinirler, girdikleri beden ile cinsel ilişkiye girerek zina çocuk olmasına neden olabilirler. Girdiği vücudu çürüyene dek harap ederler.

Ammar cin kabilesi

Daha önce de ifade ettiğimiz gibi, cinler kendi alemlerinde kabileler halinde yaşam sürerler. Bu kabilelerin oluşumları ile alakalı olarak yazımızın başında da sizlere önemli bilgiler verdik. Ammar cin kabilesi, insanları yaşadığı tüm ortamlarda hayatlarına devam edebilirler. İnançsız cinler topluluğu olarak bilinirler. Bu nedenle, cinlerin hoşuna giden hareket ve hallerde bulunan insanlara musallat olmak istemezler. Amir kabilesinde cinler, rahat insanlar ile iletişim kurarlar. Çünkü görülmeden aynı ortamda insanlar yaşarken, sadece tek kaldıkları zaman yakınlaşmaya çalışırlar.

İnsanlar yalnız kaldıkları zaman çıplak olmaya, ya da tek başına yapmadıkları davranışları yapmaya çok daha meyillidir. Bundan faydalanan Amir cin kabilesi, bir insana çok rahat bir şekilde yaklaşabilir. Yalnız oldukları zaman insanları gözetleyebilirler. Bu sayede kişinin zayıf yönlerini algılarlar ve bu şekilde ruhen saldırı girişimleri çok daha başarılı olur. İnançlı olan kişiler ile savaşları daha zorlu olur. Bunun nedenler ise yaklaşmakta zorluk çekmeleridir. Aynı ortamda yaşıyor olsalar bile ibadet eden ve abdest alan kişiye yakınlaşmak onlar için çok zor olur. Ammar kabilesi ile alakalı bilgi almak için sitemizde yer alan yazıları okumaya devam edin.

Ammar cin kabilesi, evde sevdikleri ortam olduğu zaman, o evin yemeklerine de ortak olmayı severler. Özellikle alkol tüketimi olan evleri daha çok severler. Günah işlenen evde yaşam süren ve bu yaşamı keyifli hale getirmeye çalışan bir kabiledir. İnsanlar il iletişime geçerek onlara rahatsızlık vermezler ama aynı ortamda yaşarlar. Bu sayede inançlı hal ve sözlerin olmadığı evlerde yemeklere ortak olurlar, dini inançlara göre bu durum evin bereketinin kaçmasına neden olabilir.

Demon kabilesi

Demon kabilesi de merak edilen bir kabiledir. Özellikle etrafınıza bulunan sakin ve sessiz biri bir anda sinirlenmeye ve huylarını değiştirmeye başlıyorsa, demon kabilesi cinlerinin birinin etkisinde kalmış olabilir. Asabi ve gergin hal demon cinleri ile mümkün olur. Cin kabilelerinin insanların huylarını ve hayat görüşlerini değiştirme noktasında etkisi çok fazladır.

Demon kabilesi, aynı zamanda Şeytan kabilesi olarak da bilinir. Satanizm inanışı bu kabile kaynaklıdır. İnsanlara musallat olarak onları manipüle etme gibi yetenekleri vardır. İkna gücü son derece yüksektir. Musallat oldukları kişiye psikolojik ve ruhsal olarak zarar verirler. Zamanla kendi iradelerini yok sayarlar ve cinler kendi istek ve arzularına göre farklı eylemlere yönlenirler.

Cinler, görünmez varlıklar olmakla birlikte, insan bedenine kana karışmış gibi etkili temasta bulunma gibi özellikleri vardır. İnsanlar cinler ile mücadele halinde olduklarının bile farkına varmazlar.  Bir cin size musallat olduğu zaman neyin etkisi altında olduğunuzu bilmeniz mümkün olmaz. Bu nedenle, bu konuda gerçek bir medyum hoca ile iletişime geçmek ve ondan destek almak son derece önemlidir. Demon kabilesi cinleri sizlere musallat olursa, bu sürecin daha zorlu olacağını da bilmeniz gerekiyor.

Medyum Behçet Hoca ile iletişime geçmek, Hocamızın sizlere sunacağı bilgileri öğrenmek son derece önemlidir. Medyum hocaların en etkili yönleri, cinler karşısında asil duruşları ve onlara karşı koyma şekilleridir. Her medyum Hoca, insanların neden etkilendiği ve hangi cin ile karşı karşıya olduğunu bilemez. Bu daha çok sahip olunan tecrübe ile alakalıdır.

Cinlerden nasıl korunacağımız, onların etkilerini nasıl kendimizden uzak tutacağımız da merak edilen bir konudur. Ayet okumak, sure okumak, dua okumak, namaz kılmak, abdestli olmak, büyüler ve çeşitli gizli ilim kaynakları sizlerin cinlerin musallatından kurtulmanıza neden olur. Tüm bu bilgiler ışığında eğer kendinize cin musallat olduğunu düşünüyorsanız, medyum Hoca ile görüşme yapabilirsiniz.

Yorum Yap