1. Ana Sayfa
 2. Dualar

Cin Mektubu

Cin mektubu nedir, nasıl okunur ve duası nasıldır gibi sorular insanların ilgisini çekmektedir. Bu yazımızda sizlere cin mektubu hakkında gerekli bilgileri vereceğiz. Cinler musallat olduğunda ne yapmalıyız ve kimlere danışarak hangi duayı nasıl okumalıyız sorularının tüm cevaplarını bu yazımızda bulacaksınız. Detaylar yazının devamında...


Cin mektubu eski zamanlardan bu yana bilinen ve cinlerin zararlarını ortadan kaldırma adına okunan dualardan biridir. Bu duanın zarar gören tüm Müslümanlar tarafından okunması gerekir. Peygamber Efendimizin bu duayı bizzat yazdığı biliniyor. Bu mektubu yazamadığı zamanlarda ise, Hz. Ali’ye bu mektubu yazdırdığı ifade edilir. Bu nedenle birçok kaynata mektup name-i Peygamber olarak da geçer.

Eğer bu mektubu okursanız hiçbir cin ve kötü niyet mahluk size zarar vermez. Cinlerin verdikleri zararlardan korumak için birçok açıklama yapılmaktadır. Cinlerin verdikleri zarardan kurtulmanın ilk yolu gerekli olan duaların okunmasıdır. Cinler insanların hasta olmasına, kendilerini kötü hissetmesine ve benzeri birçok olumsuzluğa neden olur.

Bu nedenle cin mektubu ne işe yarar sorusu anlam kazanır. Bu mektup, kişilerin cinlerde göreceği zararların önüne geçilmesini sağlar. Ayaz-ı hırz adı verilen dua bulunur. Bu dua, en az 3 kere evden çıkmadan önce okunmalıdır. Evden çıkmadan önce kesinlikle bu duayı okumanız gerekir. 33 kere besmele çekmeniz gerekir, sonrasında da bedeninizi kıbleye döndüğünüzde emin olun.

Cin Mektubu Nedir?

Cin mektubu insanlara zarar veren cinlerin zararlarından korunmak adına okunan dualardır. Cinlerin verdikleri zarar türlerine göre değişiklik gösterir. Her insan üzerinde farklı etkileri olabilir. Bazıları çok kötü niyetli olmaları hasebiyle büyük hasarlar verir. Bu nedenle nefes alma da zorluk, delirme hissi, doğru düşünmeme gibi sağlık sorunları da olabilir. Genel olarak cinlerin verdiği zararları şu şekilde sıralamak mümkündür.

 • Cinlerin en önemli özellikleri başında iştah kapatıcı olması vardır.
 • Kişi herhangi bir şeye odaklanamaz ve donmuş gibi kalır.
 • Sürekli başka birisinin kontrolü altınaymış hissi ile yaşar. Bu da kendi istediklerini yapamamasına neden olur.
 • İnsanların hırsızlık yapmasına neden olur.
 • Unutkanlığa yok açar.

Cin mektubu nedir sorusuna tam anlamı ile yanıt vermek için tüm bunları bilmek gerekir. cin mektubu okumak işte tüm bu zararların ortadan kalkması adına son derece önemlidir.

Fakat bilinmesi gereken önemli bir konu da var. Bu mektup her insan tarafından yazılamaz. İşini bilmeyen, dini bilisi zayıf kişiler tarafından yazılması halinde ters tepme hadisesi olabilir. Bu da cinlerin daha fazla insanlara musallat olmasına neden olur.

Cin Mektubu Ne İşe Yarar?

Cin mektubu ne işe yarar sorusu da çok sık tarafımıza soruluyor. Genel anlamda internette verilen yarım yamalak bilgiler devamında insanların tam bilgi almak istemesine bu nedenle bize danışmasına yardımcı oluyor.  Bu mektup olası zararlardan bizi korur kısacası önleyici etkisi vardır. Cinlerin etkilerini daha önce de sizlere sıralamıştık.

Bazı bilgilerin kulakta dolma olması kafaların da karışmasına neden oluyor. Unutulmaması gereken bazı noktalar es geçiliyor. Bu sebeple de insanların cinlerle olan temasları çözümsüzmüş gibi görünen problemlere yol açabiliyor. Cin mektubu ne işe yarar sorusuyla gelen insanlar kesinlikle verilen reçeteleri iyi uygulamalı ve cinleri uzak tutmak için yazılan bu duayı kesinlikle hafife almamalıdır.

Cin Mektubu Yorum

Cin mektubu yorum gözüyle incelendiğinde hem İslam hem de diğer semavi dinlerde benzer uygulamaları olan bir dua olarak karşımıza çıkıyor. Cin mektubu baktığımız zaman bunun önemli ölçüde bir dua olduğunu ve insanların cinlerin zararlarından korunmak adına okuduğu bilinmektedir.

Cinler insanlara zarar verebilir ve bunu nedensiz de yapabilir. Bu nedenle bu etkileri değerlendirmenin ne kadar önemli olduğu biliniyor. Cin mektubu genel olarak daha önce bu konulara inanmayan kişilerin başına gelen musallat olayları sonrasında kişinin tercih ettiği bir yöntemdir. Kişi eğer inançsız ise bunun örnekleri çok daha fazla olur. Bunları öğrenmek ve daha önce var olan deneyimlere yönelmek için sitemizde cin mektubu yorum sayfası da yer alıyor.

Burada gerekli olan bilgileri en derin ve doğru bir şekilde edinmek sizler için son derece basit bir hale geliyor. Sitemiz sizlerin yardımına koşan önemli bir yapı olarak uzun zamandır hizmet verir. Bizim verdiğimiz hizmeti değerlendirmek için WhatsApp üzerinden anında görüşme yapmak da son derece basittir.

Cin Mektubu Zararlı Mı?

Cin mektubu zararlı mı sorusu cinlerle başı derde giren kimseler tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Bu konuda bilmeniz gereken bazı noktalar olduğunu ifade etmek gerekir. Zararlı olması için bu konuda uzman olmayan kişilerden yardım almanız gerekir. Gerçek anlamda güvenilir bir medyum hoca bulmanız tüm sorunların üstesinden gelme adına sizlere destek olur.

Cin mektubu konusunda uzun zamandır edindiğim tecrübeler üzerinden sizlere yardımcı olmaya, sorunlarınızı çözmeye devam ediyorum. Medyum Behçet Hoca olarak cin mektubu okuma konusunda sizlere gerçek ve daha önceden ispatlanan bilgiler sunuyorum.

Bu duanın günde 3 defa okunması gerektiği biliniyor. Bunlar evden çıkmadan önce olmalıdır. Kişi eğer ki cinlerin etkisinde kalırsa bu dua ile bundan kurtulabilir. Fakat eğer henüz bir etki yoksa cin mektubu sizlere önleyici etkisini gösterir. Bu etkinin de çok güçlü olduğunu bilmeniz gerekir.

Cin mektubu zararlı mı sorusunu soran kimselerin dikkat etmesi gereken ilk konu ise gerçek bir medyumdan yardım almadığınız durumlarda başınıza açacağı büyük sıkıntılar olmasıdır.

Cin Mektubu Kullananlar

Cin mektubu kullananlar bunu muska forumda saklarlar. Duanın yazılışı ben Medyum Behçet Hoca tarafından yapılmaktadır. Sonrasında onu muska formunda saklarız. Kesinlikle bunu her zaman yanınızda taşımanız gerekir. Boynunuza asmak en mantıklı hareket olacaktır. Hiçbir zaman çıkarmamız gerekir. Çıkarma işlemleri de benim tarafımdan yapılmalıdır.

Cin mektubu kullananlar ile görüşmelerim sonrasında bunun çok etkili olduğu ve bu etkilerin her zaman için insan hayatında önemli yer tuttuğu konusunda bilgi edindim. Sizlerle olan görüşmelerim de bu anlamda son derece önemlidir.

Medyum Behçet Hoca olarak sizlere gerekli olan hizmeti sunmaya devam ediyorum. Muskanın 1 hafta sürede takılı kalması yeterli olacaktır. Sitemizde muska, büyüler ve diğer gizli ilimler konusunda destek alan kişilerin yorumları açık bir şekilde ifade edilir. Buradan destek alarak siz de süreçleri öğrenebilirsiniz.

Cin Mektubu Faydaları

Cin mektubu faydaları konusundan önce bir çok farklı benzer konulara değinmiştik. Fakat bunlar arasında en önemlisi şüphesiz ki faydaları konusudur. Cin mektubu fayda itibari ile insan hayatının önemli ölçüde yardımcısı olmaktadır. Eğer cin etkisi altında kalırsanız ki bu olası bir durumdur, hayatınız artık asla eskisi gibi olmaz. Cin etkisi altında kalan kişinin yaşadığı zararları daha önce de ifade ettik.

Cin mektubu faydaları başlığı altında ilk olarak akıllara kişinin güvenliği gelir. Cin musallat olmayacağı için bu anlamda güvendedir. Bunun yanında kişi hayatında daha sağlıklı devam eder ve kişiye nazar değmez. Kısmeti açılır. Zor durumlardan nasıl kurtulacağını daha iyi bilir. Bu şekilde daha etkili bir insan haline gelir. Başarılı bir kişilik olur. Başarılı olma alanları değişkendir.

Cin Mektubu Üzerinde Taşımak

Cin mektubu üzerinde taşımak için de hazırlanabilen dualardan biri olarak biliniyor. Üzerinizde taşınan bu dua ile kişinin göreceği ve görme ihtimali olan zararlar ortadan kalkar. Cin mektubu ve bunun etkileri konusunda gerçek anlamda bilgi almak için sitemizi takip etmeye devam edin. Sitemiz her geçen gün daha iyi imkanlar ile sizlere yardımcı olur.

Cin mektubu sürekli olarak taşınmalıdır. Çıkarmanız halinde başınıza çok şey gelebilir.  Etkisini göstermediği süreçlerde, kişi için hayırlı olmayan şeyler olması olağandır. Cin mektubu üzerinde taşımak konusunda sizlere bu şekilde bilgiler aktarmak mümkündür.

Yazılması, okunması ve diğer konularda en gerçek ve detaylı bilgiler almak için bizi takip edin. WhatsApp üzerinden hemen bana ulaşmanız son derece basittir. Güvenilir bir medyum Hoca olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyorum.

Cin Mektubu Okuyanlar

Cin mektubu okuyanlar bu duayı kesinlikle ve kati surette işinin ehli bir medyuma hazırlatmış olmalıdırlar. Yazımızın başlarında da belirttiğimiz üzere cin mektubu farklı cin musallatlarını önlemek ya da bertaraf etmek adına peygamberlerin de kullandıkları özel bir dua olarak hazırlanmaktadır.

Bu kimi zaman muska formatında üzerinizde taşınabileceği gibi kimi zamanlarda da okunması gereken bir işlemler zincirinin parçası olarak görülebilir. Cin mektubu okuyanlar kesinlikle bu mektubun doğru zamanda ve doğru ritüeller ile okunması gerektiğini bilmelidirler. Bu sebeple ki olası bazı sıkıntıların önüne geçmek mümkün olacaktır. Cin mektubu okuyanlar şu maddelere çok dikkat etmelidirler.

 • Cin mektubu kesinlikle sayıya riayet ederek okunmalıdır.
 • Bu dua okunmadan önce medyumun anlattığı ritüeller yapılmalıdır.
 • Daha fazla cin mektubu okumak daha faydalı olmayacaktır.
 • Cin mektubu herkes için aynı şekilde ve aynı sayıda okunmamaktadır.
 • Her yerden duyulan cin mektubu duası okunmamalı ve büyük zararlar görülebileceği unutulmamalıdır.

Yorum Yap