1. Ana Sayfa
  2. Dualar

Denenmiş Uzaklaştırma Duaları

Uzaklaştırma dualarının yapılış amaçları oldukça fazladır. Denenmiş ve sonuç alınmış duaların bir çoğu da dilden dile dolaşmaktadır. Medyum Behçet Hoca yazımızda merak edilen bu konuya değindi. Özellikle bu duaların etkileri ve sonuçları hakkında tüm merak edilenler yazının devamında sizlerle...


Denenmiş uzaklaştırma duaları, sevmediğiniz ya da sizden uzak olmasını istediğiniz kişi üzerinde etkili olan dualardır.  Medyum Behçet, denenmiş uzaklaştırma duaları ile, daha öncesinde denenen ve tesiri yüksek olan yöntemler sunmaktadır. Bu yöntemler hakkında bilgi almak için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Büyü, dua, vefk ve bir takım gizli ilim konuları insanlık tarihinde çok önemli süreçlere sahiptir. Dua okuyan kişi, bunun tesirini çok kısa süre içinde görebilir. Okunan duaların Allah katında değer görmesi için gerçek bir medyum Hoca tarafından okunması gerekiyor. Ancak bu şekilde tesirini tam anlamı ile kavrayabiliriz. Denenmiş uzaklaştırma duaları ne işe yaradığı kimler tarafından yapıldığı ve sonuçlarının ne olduğu da merak edilen konulardan biridir.

İstemediğin birinden kurtulmak için dua okumak, İslam dinine uygun bir ritüellerdir. Size zarar veren, bir şekilde hayatınızda varlığını devam ettiren fakat rahatsız olmanıza neden olan insanlar olabilir. Bizler bu insanların hayatımızda olmamasını ve bizden uzak kalmasını isteriz. Her ne yaparsak yapalım bu kişiyi hayatımızdan uzak tutamıyorsak, Allah’a sığınır ve O’na dua ederiz. Dua, eğer ki içten bir şekilde kalbi duygular ile edilirse tesiri gerçek anlamda çok yüksek olmaktadır.

Birinden sonsuza kadar kurtulma duası

Birinden sonsuza kadar kurtulma duası, size yaptıkları nedeniyle aranıza mesafe koymak yerine, hayatınız boyunca bir daha görmemek duygusu ile yapılan etkili dualardır. İnsanlar hayatları boyunca bir çok kişi ile tanışır. Bu kişilerin bazılarını hayatlarında önemli yerlere koyar, bazıları ise kurtulmak istediğimiz, bizlere zarar veren kişiler olur. Zarar veren insanları hayatımızda tutmak bizi yıpratır.

Birinden kurtulmak için yapılacak çok fazla uygulama vardır. Fakat burada önemli olan, o kişiyi kırmadan, güzel bir şekilde hayatımızdan çıkarmaktır. Dualar ile Allah’tan yardım istersek en güzel yolu ancak o şekilde bulabiliriz. Güzel günlerin geleceğine inanarak iman eden kişiler, bunun sonucunu çok rahat bir şekilde alacaktır.

Birinden sonsuza kadar kurtulma duası; arkadaşımız, dostumuz, sevdiğimiz, her kim olursa olsun O’ndan kurtulmak ve umut beslemek adına son derece önemlidir. Birinden sonsuza kadar kurtulmak, dönüşü olmayan bir yoldur. Bu nedenle dua okumadan, büyü uygulaması yaptırmadan önce emin olmak gereklidir. Aksi halde, daha önce de ifade ettiğimiz gibi geri dönüşü olmayan yola gireriz.

Zararı dokunan kişiyi uzaklaştırmak için dua

Zararı dokunan kişiyi uzaklaştırmak için dua yapılması sık karşılaşılan durumlardan biridir. Zarar veren kişiler, hayatımızın her döneminde olmaktadır. Verilen zararın boyutuna bağlı olarak bizde kalıcı hasarlara neden olan bu kişilerden kurtulmak, kimi zaman zorunluluktur. Örnek olarak sevgilimiz, eşimiz, yakın arkadaşımız yaptıkları ile bize zarar veriyor, bizi geri çekiyorsa, biz hayata tutunmak için o kişiden kurtulmalıyız.

Zararı dokunan kişiyi uzaklaştırmak için dua, diğer tüm dualar gibi Allah huzurunda, eller semaya açılarak yapılır. Dua ederken Ellerimizi göğe yükseltir, içten bir şekilde okuruz. Duaların etkisi çok kısa süre içinde görülür. Kişinin sessiz bir ortam tercih etmesi daha mantıklı olacaktır. Dua eden kişinin abdest alması ve en temiz elbiseleri giymesi sevabı arttırır.

Dua eden kişinin sabah ve yatsı namazları sonrası tercih etmesi, daha yüksek konsantrasyon seviyesinde olacağı için iç huzur daha kolay sağlanmaktadır. Dualarımız sadece Allah huzurunda yapabiliriz.  Zararı dokunan kişiyi uzaklaştırmak için dua, Allah katında son derece önemli olmakla birlikte, insan hayatında da huzur getiren önemli bir kavramdır.  Dua okumak, insanı kalbi duyguların en önüne götürecektir. İnsan hayatında mutlu olmak ve mutluluğu devam ettirmek için iç huzuru sağlamalıdır.

Yorum Yap