1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü yapımında birçok farklı madde kullanılabilmektedir. Bunlardan en çok kullanılanların başında geleni ise domuz yağı ve domuz kemiği gibi maddelerdir. Bu yazımızda sizin için domuz yağı büyülerine değinecek ve domuz büyüleri nasıl bozulur onlardan bahsedeceğiz. Ayrıntılar yazının devamında…


Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur ve bu büyü ne gibi sonuçları olan bir büyüdür hep merak edilmiştir. Kısaca bahsetmek gerekirse domuz yağı büyüleri çok güçlü etkileri olan ve kesinlikle en tehlikeli büyüler arasında yer alan işlemlerdir. Bu büyü kara büyüler sınıfına girmekte ve birçok farklı amaç için yapılabilmektedir. Domuz yağı büyüsü yapılış amacına binaen medyumun aldığı bilgilerle kişiye özel yapılmaktadır. Bundan dolayı da domuz yağı büyüsü nasıl bozulur merek eden birisi en iyi medyumlar tarafından bile bozulmasının imkansız olmasa da zor olduğunu anlamalıdır. Domuz yağı büyüsü şu şartlarda bozulur.

  • Büyüyü yapan medyum ile danışanın karar vererek büyüyü iptal etmesiyle.
  • İlmi çok büyük bir medyum tarafından çözülerek ortadan kaldırılmasıyla.
  • Domuz büyüleri konusunda uzman bir medyumun karşı büyüleriyle.
  • Zamana göre yapılmışsa o zaman gelince.
  • Danışan verilen talimatlara uymayınca.

Domuz Yağı Büyüsü Ne İşe Yarar?

Domuz yağı büyüsü ne işe yarar ve bu büyü hangi amaçlara hizmet eder diye merak edenler şunu iyi bilmelidir. Domuz yağı büyüleri kesinlikle kara büyüdür. Bu büyülerin yapımında ve yazımında domuz yağı kullanıldığı gibi domuz kılı ve domuz kanı da kullanılmaktadır. Domuz yağı büyüleri kimi zaman aşk büyülerinde, kimi zaman bağlama büyülerinde kimi zaman da ve en çok olarak da ayırma büyüsü işlemlerinde kullanılır.

Hatta domuz büyüsü yapılan hanelerin sonu pek iyi olmamakta o evlerden bela hiç gitmemektedir. Özellikle domuz yağı büyüsü ne işe yarar sorusuna birçok farklı cevap verilebileceği bilinmelidir. Ancak her domuz yağı ve her domuz bu büyülerin yapımında kullanılamamaktadır. Bu sebeple de domuz yağı büyüsü ancak gerçek medyumlar tarafından hazırlanıp bozulabilmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Domuz yağı büyüsü kaç günde tutar ve etkileri hemen kendini gösterir mi diye sorulmaktadır. Elbette ki domuz yağı büyüsü yapılır yapılmaz etki göstermeye başlar. Bu yapılan kişiye göre değişik süreçlerde işleyebilmektedir. Örneğin tüm şartlar uygun olduğunda ve büyü yapılan kimselerin de yıldızları uygun konumdaysa her şeye açık hale gelmekte ve domuz yağı büyüsünün etkisine girmeye başlamaktadır. Domuz yağı büyüleri uygun şartların arandığı ve buna göre hazırlanması gereken büyülerdendir. Kimi insan bu büyüden bir günde etkilenirken kimi insan da bir ayda tam manasıyla etkilenmektedir. Büyülerin yapılış amaçlarının en önemlisi de dikkat çekmeden her şeyin doğal bir şekilde ilerlemesine aracılık etmektir. Domuz yağı büyüsü kaç günde tutar sorusunu soran kimseler tüm bu denklemi de dikkate almalıdır.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır ve bu büyünün yapımında domuzun hangi yağı kullanılır diye bazı sorular bizlere ulaşmaktadır. Öncelikle domuz yağı büyüsünün çok farklı bir büyü olduğunu ve bu büyünün değişik amaçlara hizmet edebileceğini ifade etmiştik. Bir diğer kısım ise bu kara büyünün yapımında domuz yağları ve domuzun değişik kısımlarının da kullanıldığını belirtmiştik. Domuz yağı büyüsünün ve dolayısıyla domuz büyülerinin birçok çeşidi vardır. Bunların da kendine has birçok farklı metodu vardır.

Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır sorusuna Medyum Behçet Hoca söyle cevap veriyor. Domuz büyüsü yapıldığı amaca göre belirli özelliklerdeki domuzun iç yağıyla, kimi zaman domuzun kanı ve kıllarıyla yapılır. Hatta düşük olarak doğan dişi veya erkek domuz cenini ile bile büyüler yapıldığı bilinmektedir.

Domuz Yağı Ayırma Büyüsü Olarak Mı Kullanılmaktadır?

Domuz yağı ayırma büyüsü yapımında da sıklıkla kullanılmaktadır. Bu büyüde özel bir domuzun yağıyla evli çiftlerden tutun da sevgililere, arkadaşlardan tutun da kardeşlere kadar herkesi ayırmak mümkün olmaktadır. En başarılı medyumlar tarafından yapılması mümkün olan bu kara büyüler etkinliği ve şiddeti kanıtlanmış büyüler arasında yer almaktadır. Domuz yağı ayırma büyüsü yapımında kullanıldığında büyünün yazımı da bu domuz yağıyla yapılmakta ve bu sebeple de herkes bu büyünün nasıl yapıldığını ve neler yazdığını anlamakta güçlük çekmektedir.

Kapıya Sürülen Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kapıya sürülen domuz yağı büyüsü nasıl bozulur sorusu çok önemli bir sorudur. Zira birçok insan kapılarını sirke ya da temizlik deterjanları ile silince domuz yağı büyülerinin bozulduğunu sanmaktadır. Domuz yağı büyüleri kesinlikle ve kesinlikle silerek bozulmaz. Çünkü yağ sürülen yere bir kere değdiğinde geriye kalan kısımları tamamen fazlalıktır ve büyü amacını yerine getirmiş sayılır. Bu tehlikeli büyü özellikle büyü bozma ritüelleri yapılıp yapımında kullanılan her şey özel yöntemlerle bertaraf edilmedikçe sıkıntı ortadan kalkmayacaktır. Daha sonrasında büyü bozulunca ise sirke ve temizlik malzemeleri ile necasetten evi temizlemek amacıyla işlemler yapılabilir.

Yorum Yap