1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Düğümlü İp Büyüsü Neden Yapılır?

Düğüm büyüsü bir çoğumuzun bildiği gibi kara büyüler içinde sık karşılaşılanlardandır. Değişik amaçlara hizmet eden düğümlü ip büyüleri hakkında en eski kaynaklarda bile bilgilere rastlanmaktadır. Özellikle eski dünyada sıkça kullanılan düğüm büyüsü ile ilgili tüm bilgiler yazının devamında…


Düğümlü ip büyüsü neden yapılır ve insanlar bu büyü sonucunda ne gibi sıkıntılar çekmektedirler sorusunun cevabı hep merak edilmiştir. Bildiğimiz gibi düğüm büyüsü en eski uygarlıklarda da kullanılmıştır. Hatta İslam peygamberi Hz. Muhammed de kendisine yapılan düğüm büyüsü sonucunda çok ağır şekilde hastalanmış ve Müslümanların yanına bir süre gidememiştir. Bu bakımdan ele alırsak çok güçlü bir büyü olduğu anlaşılacaktır. Düğümlü ip büyüsü neden yapılır konusuna değinecek olursak da karşımıza yine birçok farklı sebep çıkmaktadır. Medyum Behçet Hoca özellikle kara büyüler konusundaki uzmanlığı dolayısıyla düğüm büyüsü hakkında sıkça insanları uyarmakta ve neden yapıldığını birkaç örnekle özetlemektedir.

 • Birisinin ölümünü istemek.
 • Zarar vermek amaçlı dermansız hastalığa yakalatmak.
 • İnsanların basiretini ve rızkını bağlamak.
 • Birisini kendisine bağlamak.
 • Akıl sağlığını bozarak itibarsızlaştırmak.

Düğüm Büyüsü Nedir?

Düğüm büyüsü yazımızın başında da bahsettiğimiz üzere kadim bir büyüdür. Bu büyüyü daha çok İsrailoğulları ve Arap kabileleri kullanmış ve şu an dünyanın bir çok yerinde de farklı versiyonları kullanılmaya devam etmektedir. Düğüm büyüsü sanıldığı üzere bir ipe birkaç düğüm ya da örnek vermek gerekirse 41 düğüm büyüsü olarak bilinen büyüdeki 41 düğümü atmak değildir. Her düğümün bir manası ve her atılan düğümde yapılması gereken tılsımlar vardır.

Bu tılsımların her birine özel cin ve ifrit hizmetkarları vardır. Düğüm büyüsü bir insana zarar vermek ya da onun iradesini kendine bağlamak için yapılmaktadır. Düğüm büyüsü nedir diye araştırdığınızda karşınıza çok fazla bilgi çıkacak ancak iyice irdelediğinizde ise bunların farklılıklarına şahit olacaksınız. Bu sebeple düğüm büyüsü kesin olarak şudur demek yerine zarar veren ve istenilen duruma göre uygulanabilen bir kara büyü demek daha doğru olacaktır.

Düğüm Büyüsü Olduğunu Nasıl Anlarız ve Ne Yapmalıyız?

Düğüm büyüsü olduğunu nasıl anlarız ve bu büyüden kurtulmak mümkün mü sorusu aklımızda canlanmaktadır. Maalesef ki bazı kaynaklar yanlış bilgilerle insanları yanıltmakta ve bu sebeple işler daha da kötüye gidebilmektedir. Örneğin düğüm büyüsü bozma konusunda kullanılan birçok yöntem vardır ve bunların bazıları kulaktan dolma bilgilerdir.

Misal olarak düğüm büyüsü bulunduğunda Felak ve Nas sureleri okunarak büyüyü bozmak mümkün değildir. Elbette ki bu kullanılmakta fakat gerçek medyumlar tarafından özel bazı işlemlerin de yapılması gerekmektedir. Çünkü büyü bozulsa bile ifritler kullanılarak yapılmış bir düğüm büyüsü can yakıcı bir hal alabilmektedir. Düğüm büyüsünü nasıl anlarız konusuna gelirsek de dikkat etmemiz gereken hususlar şunlardır.

 • Düğüm büyüsü yapılan kimseler halsizlik ve nefes problemleri yaşamaya başlarlar.
 • Çok fazla kâbus görme ve buna rağmen çok fazla uyuma isteği hasıl olur.
 • Kara büyü olduğu için sık sık takip edilme hissi uyandırır.
 • Düğümlü ip büyüsü yapılan kimse sık sık ölümü istemeye başlar.
 • En sonunda ise yataktan çıkamayacak hale gelir. Bu durum bir gün hasta bir gün iyi gibi de seyredebilir.

Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Düğüm Büyüsü bozma işlemleri oldukça meşakkatli ve zor işlemlerdir. Çünkü bu tür kara büyü işlemlerinin nasıl yapıldığı önce iyi tespit edilip her düğüm için uygun işlem yapılmalıdır. Düğümler çözülürken hassas olunmalı ve ipin kopmaması için de hassas davranılmalıdır. Gerçek medyumlar ile çalışmak her türlü büyü işlemi için olmazsa olmazdır. Zira büyü kendi içinde birçok farklı yöntemi olan bir karmaşanın dışa vurumu gibidir. Düğüm büyüsü nasıl bozulur sorusu tabi ki de farklı cevaplar barındırmaktadır. Nedeni ise öncelikle bu işlemin farklı amaçlara hizmet ediyor oluşu ve her medyumun farklı bir yöntem ve doğa üstü güçten faydalanıyor oluşudur.

7 Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

7 düğüm büyüsü özellikle aşk büyüleri içerisinde adı zikredilen büyülerdendir. Medyumlar yedi düğüm atarak bu büyüyü yedi günde tamamladıkları için ismi bu şekildedir. Yedi düğüm büyüsü her güne özel duaları ve ritüelleri olan bir büyü olduğu ve kişiye özel tasarlandığı için de çok etkilidir. Bilinen en kadim büyükler incelendiğinde düğümlü ip büyülerinin arasında bu büyüye de rastlamak mümkündür. Daha önce de zikrettiğimiz gibi düğüm büyüleri her amaca hizmet eden büyüler oldukları için 7 düğüm büyüsü de aşk büyüsü olarak kullanılan çeşididir. Ancak asıl sorun ise tüm bunlar başa gelirse 7 düğüm büyüsü nasıl bozulur problemidir. Yedi düğüm büyüleri de tıpkı diğer kara büyüler gibi medyumlar tarafından bozulmalı ve bu konuda verdikleri talimatlar harfiyen uygulanmalıdır. Yedi düğümün her birisine özel ritüeller yapan medyumlar bunları hazırlanışındaki sıra ile bozmakta ve kişinin bu sıkıntıdan kurtularak normal hayatına geri dönmesini sağlamaktadırlar.

Yorum Yap