1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü

Sevdiğiniz ve aşık olduğunuz bir erkeği elde etmek için neler yapardınız? Aşka öyle baskın bir duygudur ki insanlara çoğu zaman tüm yolları denetmekten asla geri kalmaz. Bu yazıda sizler için bu konuya değinerek erkeği kendine aşık etme büyüsü hakkında derlemelerde bulunduk. Tüm merak ettikleriniz yazının devamında…


Erkeği kendine aşık etme büyüsü aslında en eski ve en çok kullanılan büyüler arasında yer alıyor. Bu kadim büyünün özellikle yüzlerce farklı versiyonu var desek yeridir. Bu sebeple konumuzu genel olarak ele alacağız. Erkeği kendine aşık etme büyüsü adından da anlaşılabileceği gibi bir erkeği kendine aşık etmek isteyen kişilerin yaptırdığı ve uzman bir medyumdan bu konuda yardım alması gerektiği büyülerdendir. Medyum Behçet Hoca özellikle ülkemizde bu büyünün kara büyüden yardım alınarak yapıldığının da altını çizmektedir. Erkeği kendine aşık etme büyüsü kimler tarafından tercih edilir bir bakalım.

 • Tutku ve şehvetine karşılık alamayanlar.
 • Eşinin kendisine karşı soğuduğunu düşünen kadınlar.
 • Bir konu hakkında intikam almak isteyen kişiler.
 • Mal ve para elde etme amacı güdenler.
 • Tamamen saf duyguları ile aşkına kavuşmak isteyenler.

Evde Yapılabilecek Aşk Büyüleri Nelerdir?

Evde yapılabilecek aşk büyüleri günümüzde insanların çok fazla üzerine düştüğü konulardandır. Hatta öyle durumlar yaşanmaktadır ki birçok kişi duyduğu, gördüğü işlemleri uygulamaya kalkarak hem kendine hem çevresine zarar vermektedir. Değişik karışımlar yapıp içenler ve içtirenlerden tutun da saçma sapan çizimlerden medet umanlara kadar her kesimden insana bu konuda rastlamak mümkündür.

Öncelikle dünyada oluşan genel bir durma değinmek önemli olacaktır. Günümüz insanı her şeyi kendisinin yapabileceği ve başarılı olabileceği konusunda pohpohlanmaktadır. Oysa bir balık suda kuş da gökyüzünde maharetledir. Özellikle evde yapılabilecek aşk büyüleri ve diğer tüm büyüler konusunda gerçek medyumlar ile iletişime girmemek hem sağlığınıza hem de cebinize dokunabilecek sonuçlar almanıza sebep olabilir.

Kuran’da Birini Aşık Etme Duası Var Mı?

Kuranda birini aşık etme duası olup olmadığını araştırmak aslında semavi dinler hakkında bilgisiz olmaktan gelmektedir. Öncelikle Kuran menkıbeler ve emir-yasaklar kitabıdır. Elbette ki büyü bozma ve ısındırma konularında şifalı olduğu düşünülen ayetlerden faydalanılsa da tanımadığınız ya da aranızda nikah bağı olmayan birini kendiniz aşık etmeyi zaten din yasaklar. Hal böyle olunca da insanlar yanlış kişilerin tuzağına düşmekte ve din tüccarı sahte hocaların ağına düşmektedirler.

Gerçek Medyumlar kuranda birini aşık etme duası olup olmadığı meselesine insanları memnun edecek cevaplar değil doğru cevaplar vermekle yükümlüdürler. Fakat kara büyülerde kuran ayetlerinin farklı şekillerde kullanıldığı da su götürmez bir gerçektir. Özellikle cinler ve ifritler konusunda kendini alim sanan birçok zavallı ayetleri bile kullanmayı bilmedikleri için hem kendilerine hem de yardım isteyen kişilere zarar vermeye devam etmektedirler. 

Aşık Etmek İçin Okunacak Dua Var Mıdır?

Aşık etmek için okunacak dua farklı amaçlar için değişik insanlar tarafından medyumlardan istenmektedir. Hatta zaman zaman TV programlarında din hocalarına da bu tarz soruların sorulduğuna şahit olmuşsunuzdur. Peki medyumlar bu konuda ne düşünüyor bir bakalım.

 • Aşık etmek için okunacak dua eğer Kurandan bakılacaksa ya da hadislerden çıkarılacaksa kesinlikle nikah akdi olmalıdır.
 • Aşık etme duaları genellikle tılsımlar ve büyüler ile karıştırılmaktadır.
 • Birini aşık etme büyüsü yapılırken okunan farklı dillerdeki tılsımlar aşk duası değildir.
 • Medyum tarafından size bir kelime ya da bir sözü belirli sayıda tekrar etmeniz söylendiğinde uymanız gerekir ki bu sizin için bir dua mahiyetinde sayılsa da ilmen farklıdır.
 • Aşk büyülerinde kullanılan bu yöntem kesin bir ciddiyet ve titizlikle uygulanmalıdır.

Buradan da anlaşılacağı üzere aşık etmek için okunacak dua büyünün tutması, ifritlerin kontrolü ve istenilen sonucu almak için yapılan bir tılsım olacağı gibi gerçekten de bir dua olabilmektedir.

En Ağır Aşk Büyüsü Hangisidir?

En ağır aşk büyüsü adından da anlaşılacağı gibi kara büyü yöntemlerinin en şiddetlileri kullanılarak yapılan büyülerdir. Bu büyü yapılan kimseler medyumların ifadelerine göre büyüyü yaptıran kişiye köle gibi aşık olmakta ve onların ağzından bir çıkanı da iki etmemektedirler. Büyücülük tarihinde bu büyülerin birçok örneği bulunmaktadır. Hatta bazen hiç olmayacak ilişkilerin yaşandığına ve bir tarafın diğerine köle gibi bağlandığına şahit olursunuz.

İşte bu tarz ilişkilerin kökünde en ağır aşk büyüsü olma ihtimali çok ama çok yüksektir. Bu sebeple de insanların medyumlardan aşk büyüsü isterken bu büyüyü ısrarla istemelerinin temelinde bu vardır. Ancak kara büyülerin hepsi hem uzun süreli etkileri olan hem de çok zorlayıcı büyüler olmalarının yanında bir takım bulunması güç materyallerle yapıldıklarından dolayı da herkesin yaptırabilmesi mümkün değildir. Sizlere tavsiyemiz bu tarz bir büyü işlemini kesinlikle içinize sinecek bir kara büyü uzmanı medyuma yaptırmanız olacaktır. Çünkü kara büyü ile alakadar olmayan birçok kimse bu ilmi eline yüzüne bulaştırdığında hiç istenmeyen sonuçların yaşanması içten bile değildir.

Yorum Yap