1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Yapmak

Aile hepimiz için kutsaldır. Eşlerin birbirlerine yakınlıkları ve bağlılıkları ise aileyi ayakta tutan yegane şeydir. Bu sebeple de erkek ya da kadınların eşlerinin bağlılığını istemeleri ve bundan dolayı da dua etmeleri normal bir durumdur. Bu yazıda Medyum Behçet Hoca sizler için Eşini kendine bağlamak için yapılan dualardan bahsetti. Merak ettiklerinizin hepsi yazının devamında sizlerle...


Eşini kendine bağlamak için dua yapmak her insanın yuvasını güvene almak için başvuracağı yöntemler arasında yer alır. Özellikle de dua yaratıcıya karşı bir yalvarış bir istek olduğu için de bunda yanlış bir durum olmadığı açıktır. İnsanlar eşlerinin evin dışında bir çok tehlikeye maruz kaldığını düşünmesi normaldir ve bunun için sebepleri de olabilir. Bundan dolayı da hem aileyi korumak hem eşlerini evine bağlamak adına dua yapmak sorunsuz bir durumdur. Medyum Behçet Hoca yıllardan beridir ailesini korumak içi eşini kendine bağlamaya çalışan insanlara yardımcı olmaktadır.

Öncelikle bir erkek ya da kadın nikah bağı ile bağlı olduğu kişinin yalnızca kendine karşı bağımlı olmasını isteyebilir. Bu son derece normaldir ve iki taraflı bir istektir. Bundan dolayı da insanlar meşru isteklerinin yenine gelmesi için dua edebilmektedirler. Bu bakımdan incelenirse de eşini kendine bağlamak için dua yapmak doğal bir hal olarak görünecektir. Özellikle bu duaları yapanların uymaları gereken kurallar vardır.

 • Eşini kendine bağlamak için dua yapmak ciddi bir eylemdir.
 • Medyum ile iletişime geçince verilen her talimata uyulmalıdır.
 • Bu özel dualar kesinlikle büyü değildir ve aile için yapılmaktadır.
 • Medyumlar insanların bu tür işlemler yaptıklarını herkese anlatmamaları gerektiğini söylerler.
 • Eşini kendine bağlamak için dua okunurken belirtilen miktardan daha az okunmamalı ve dua yarıda bırakılmamalıdır.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua

Kocayı kendine bağlamak için suya okunacak dua çok merak edilmektedir. Özellikle kadınlar eşleri ile sıklıkla problem yaşamaya başladıklarında onları kaybetmekten korkarlar. daha doğrusu onca emekle kurulan bir yuvanın küçük sorunlardan dolayı yıkılmasının istemezler. Özellikle de küs olunan durumlarda kocalarının başka birisine gönül kaydırmasını kimse istemeyecektir. Bundan dolayı da medyumlara başvurarak kocayı kendine bağlamak için suya okunacak dua hakkında bilgi edinmektedirler.

Medyum Behçet  Hoca bir çok kadının muzdarip olduğu bu mesele hakkında kendini kanıtlamış başarılı birisi olarak nam salmıştır. Danışanları kendisine bu konuda başvurduklarında onlar için özel olarak hazırladığı duaların suya okunarak kocaya içirilmesi çok önemlidir. Bu sayede bir çok evlilik yoluna girecek ve erkekler eşlerine bağlı hale geleceklerdir. Evlilik kurumu toplumu da ayakta tutan en önemli parçadır.

Maksat yuvayı ayakta tutmak olduğunda yalan bile caiz olmaktadır. Ancak bunda da kimsenin canının yanmaması gerekir. Bir yuva kolay kurulamamaktadır. Kocayı kendine bağlamak için suya okunacak dua insanların sorun istememesi ve eşlerinin doğal olarak onlara bağlı olması için yapılır. Çünkü duada Allah’tan istenmektedir ve dilerse bunu sağlayacak olan da yine O’dur. Medyumlar bu tür duaların caiz olduğunu ve yuvayı sağlamlaştırmak adına yapılmasında sakınca olmadığını her fırsatta anlatmaktadırlar. Çünkü kimsenin iradesi ele geçirilmediği gibi kocanın kalbine eşine karşı yüksek bir sıcaklık gelmesi sağlanmaktadır.

Kocayı Avucunun İçine Almak İçin Dua

Kocayı avucunun içine almak için dua yapıldığı bilinen bir gerçektir. Burada her duada olduğu gibi niyetler çok büyük önem arz etmektedir. Çünkü ilk bakışta kötü bir çağrışım uyandırsa da bazen bir kadının bunu istemesi aslında haklılığından kaynaklanmaktadır. Bazı erkekler aile sorumluluğunun farkında olmayabilirler. Bazen de annelerinin sözüne çok fazla kapılarak eşleri ile aralarını açabilirler. Bu sebeple de kadınlar içinden çıkılması zor bir durumun içinde kendilerini bulmaktadır. Özellikle de bazı eşlerin har vurup harman savurması da kadınların isyan etmesini sağlayan sebeplerdendir.

Medyum Behçet Hoca bir çok kadın danışanına özellikle de kocayı avucuna almak için dua konusunda yardımcı olmaktadır. Bazı kocaları ele avuca sığmaması ve en küçük boşlukta bir sürü sorunla çıkagelmesi de isyan ettirecek derecede bir olaydır. Kadınlar bazen de eşlerinin çapkınlıklarından yılmaktadırlar. Yuvayı ayakta tutan dişi kuşlar sonunda buna çare olacak dua yoluna başvurmayı tercih edebilirler. Özellikle belirmekte fayda var ki bu dua asla büyüler ile karıştırılmamalıdır.

Kocayı avucunun içine almak için dua yapan kadınlar niyetlerini her zaman temiz tutmalıdırlar. Bunun sebeplerini de kalplerinden sürekli geçirerek neden bu duayı yaptıklarını niyaz etmelidirler. Kişiye özel olarak hazırlanan bu dua da belirlenen sayıda okunarak tam bir bağlılık ve inançla beklenmelidir. Bir süre sonra olacaklar karşısında kadınlar ve sonunda da bir aile mutlu olacaktır.

Eşimin Bana Düşkün Olması İçin Dua

Eşimin bana düşkün olması için dua istiyorum diye başvuran bir çok erkek ve kadın vardır. Bunların sebepleri incelendiğinde bir çoğunun haklı olduğu görülmektedir. İnsanlar haklı oldukları konularda da duanın gücüne başvurmayı istemektedirler. Özellikle Medyum Behçet Hoca’ya eşimin bana düşkün olması için dua yaptırmalıyım diyerek başvuran kişiler uygun oldukları takdirde bunu yaptırabilmektedirler. Dua kişinin inancına ve kalbine göre direk sahibine giden çok büyük bir araçtır. Dua doğru kelimeler ve doğru yöntemler ile kişiyi bir çok sıkıntıdan kurtaracak önemli bir reçetedir.

Eşimin bana düşkün olması için dua yaptıracağım diyerek yola çıkan birisi kesinlikle bu konuda çok iyi bir medyum ile çalışmalıdır. Çünkü aile her şeydir ve en sağlam ellerde bu dualar hazırlanmalıdır. Özel hesaplamalar ile Kuran ve kutsal metinlerden çıkarılan sözler bu duanın çatısını kurmaktadır. Bu konuda şu meselelere dikkat etmek gereklidir.

 • Eşimin bana düşkün olması için dua yapmak konusunda samimi olunmalıdır.
 • Doğru bir medyum ile ilmi bir çözüme varılmalıdır.
 • Doğru bir dua hedefine giden ok gibidir. Araya giren fitneler bile olsa delip geçecektir.
 • Eşlerin birbirine düşkün olmalarını istemeleri helal dairede görülen güzel bir şeydir.
 • Dua etmek ve bunu aile için eşler arasında sıcaklık için istemek ise bambaşka güzelliktedir.

Yorum Yap