1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Duası

İlişkiler yolunda gittiği sürece her iki taraf ta halinden memnun ve hayat son derece güzeldir. Ancak bir gün farklı sebeplerden dolayı düzen bozulup her şey altüst olabilir. Böyle durumlarda bir taraf giderken bu durum geride kalanlar için yıkıntıların altında kalmak gibidir. Bu yazımızda sizler için giden sevgiliyi geri getirme duası ve benzer durumlarda okunacak dualar var mıdır sorusunu cevapladık. Detaylar yazının devamında sizlerle...


Eski sevgiliyi geri döndürme duası genellikle arada daha önce güçlü aşk, sevgi ve muhabbet geçen kimselerin yeniden bir araya gelebilmesi için yapılan dualar arasında yer almaktadır. İnsanlar bazı ilişkilerini hiç unutamadıkları gibi yeniden bir araya gelerek eski mutlu günlere dönmek isteyebilmektedirler. Böyle durumlarda bazen her yol denese de giden geri dönmez ve elden de bir şey gelmez. Fakat işinin ehli bir medyum ile yollarınız kesiştiğinde her şey yeniden değişebilir. Medyum Behçet Hoca yıllardır bir çok insanın giden eşinin, sevgilisinin gönül yarasının geri gelmesi için rahmani dualar hazırlamış ve onların derdine dermen olmaya çalışmıştır. Bu sebeple yıllar boyu sayısız insan kendisiyle iletişime geçerek eski sevgiliyi geri döndürme duası hakkında yardım almaya da devam etmektedir. Bu dualar kesinlikle büyü değildir. Ancak şu bu dualar yapılırken şunlara dikkat edilmelidir.

 • Medyumun size verdiği dua mutlaka tarife uygun okunmalıdır.
 • Dua okunurken kesinlikle sayıya dikkat edilmelidir.
 • Fazla ya da eksik okumak duanın sırrını bozacaktır.
 • Duayı yaparken niyet halis olmalıdır.
 • Kesinlikle kötü niyet girerse bu duanın kabul olmayacağı bilinmelidir.

Görüldüğü üzere basit kurallar ile bu dua uygulandığında samimi bir geri dönüşü olmaktadır. Dua isteyen kimse duanın okunması gereken saatlere ve tekrarlara disiplinle uyduğunda ortaya mükemmel sonuçlar çıkmakta ve her iki taraf için de hayırlı bir gelecek başlamaktadır.

Mucize Geri Döndürme Duası

Mucize geri döndürme duası olarak bilinen dua tüm inançlara mensup insanların yapabileceği bir duadır. Kişiye özel olarak hazırlanan bu dua oldukça etkili sonuçları ile insanları şaşırtmaktadır. Bazen biten ilişkilerin yeniden başlaması ve gidenlerin geri dönmesi imkansız bir halmiş gibi görünebilir. Ancak geride kalanlar kalplerini teniz tutarak iyi bir medyum ile iletişime girmeleri bir çok şeyi değiştirmeye yetecektir. Medyum Behçet Hoca hayatın kendisinin bir mucize olduğunu her fırsatta ifade etmektedir.

Bundan dolayı da olmaz diye bir şeyin kabul edilemeyeceği anlaşılmalıdır. Mucize geri döndürme duası kişiye ve duruma özel olarak hazırlanan ve insanların gidenlerin geri dönmeleri için başvurdukları rahmani dualardandır. Bu dua yapılmadan önce kişi bilerek yada bilmeyerek işlediği günahlardan tövbe istiğfar etmeli ve hazırlanan duayı medyumun belirttiği saatte ve belirtiği tekrar sayısınca doğru bir biçimde okumalıdır. Bu sayede belirli bir süreç geçinde giden kişinin kalbine hasret düşecek, için için pişman olacak ve sizin için geri dönecektir. Ancak en önemli kural daha önce bir aşk bir sevgi olması gerekmektedir. Zira başka türlü durumlarda dua değil farklı yöntemler kullanılması gerekebilir.

12 Saatte Geri Getirme Duası

12 saatte geri getirme duası çok özel durumlarda yapılan ve gidenin geri dönmesinin mecbur olduğu durumlarda yapılan bir duadır. Medyumlar bu dua konusunda bir çok çalışma yürütmektedirler. Özellikle burada ifade edilen saat kısmı durumun acil olduğunu ifade etmek babında kullanılmıştır. Bu sürenin biraz kısaldığı yada uzadığı elbette ki olmaktadır. Bir de bilinmelidir ki dualar rahmani olarak hazırlanan ve büyü olmayan işlemlerdir. Bu duaların kaynakları ya din yada çok eski inançlardır. Her halükarda defalarca kişilere özgü olarak hazırlanmış ve sonuçlar alınmıştır. Medyum Behçet Hoca özellikle insanların 12 saatte geri getirme duası hakkında çok aceleci olduklarını anacak bunun bile niyetlerini bozup sabırlarını tarı-umar ettiğini açıklamaktadır.

Bu özel duada aslında gidenin geri gelmesinden çok duaları ile çağıranın sabrı ve ne kadar masum davrandığı önemlidir. Kainatta her şeyin bir sebebi ve neden sonuç ilişkisi vardır. 12 saatte geri getirme duası kişiye özel hazırlanmasının yanında kişinin de kalbinin saflıkla ve pir-ü pak olarak atması gerekir. Gelmesini istediğimiz kişiyi neden istediğimiz ve onun geri dönmesinin hayırlı olup olmayacağı sizin niyetinizde gizlidir ve duaları kabul eden bunu çok iyi bilmektedir. Bizleri tavsiyesi bu özel dua yapılırken inançlarımız doğrultusunda temizlenip hoş kokular sürmeniz ve size tarif edilen şekilde duanızı samimiyetle yapmanızdır.

Eşinin Seni Düşünerek Geri Gelmesi İçin Dua

Eşinin seni düşünerek geri gelmesi için dua yapılır mı sorusu çokça muhatap olduğumuz sorular içinde yer alıyor. Elbette ki her yaraya bir ilaç vardır. Buda hiçbir yakarışın mükafatsız kalmayacağına işaret olarak bilinmelidir. Medyum Behçet Hoca bu duayı anlatırken insanların evliliklerinin başlarında ne kadar mutlu olduklarına dikkat çekiyor. Daha sonrasında ise değişik sebeplerden dolayı bir taraf çıkıp giderken kalan tarafın da boynu bükük kalmaktadır. İşte tam da böyle durumlarda insanlar doğru bir ilim sahibiyle karşılaşarak ondan fayda görebilirlerle sorunlar hayırla çözülebilmektedir.

Eşinin seni düşünerek geri gelmesi için dua hazırlayan ilmi sabit bir medyum sizlerin bu derdine deva olabilecektir. Bundan dolayı sayısız insan her sene hocamıza başvurarak özel dualar hazırlamasını istemektedirler. Bu duayı yapan kişinin bilmesi gerekenler şunlardır.

 • Bu ayrılıkta mazlum taraf olunması her zaman dua için çok fayda sağlayacaktır.
 • Dua yapılmaya başlandığı andan itibaren giden eşin aklına düşecek ve yaptığından inceden pişman olacaktır.
 • Özellikle belirtmekte fayda var ki sözler doğru okunmalı ve sayılara da çok dikkat edilmelidir.
 • Evlilik bağı bu duanın tutması için çok önemlidir.
 • Doğru zamanda okunan her duanın geri çevrilmeyeceği bilinir bu sebeple zaman çok önemlidir.

Görüldüğü gibi oldukça basit ancak disiplin isteyen bir konudur. Kesinlikle şimdi okumasam bir saat sonra okurum dememelidir. Bu gün okumayayım yarın toplu okurum dememelidir. Bu hem kabul edilemez bir durumdur hem de duanın kalbiniz ile ilişkili olduğu düşünüldüğünde vazifesini yerine getirmesinde şüpheler ortaya çıkacaktır. İnsanlar şak ve sevgi ile gideni istemeli, çağırmalı ve duasına da bunu yansıtmalıdır.

Yorum Yap