1. Ana Sayfa
 2. Dualar

Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Dua

Eşler arasına zaman zaman farklı sebeplerden dolayı soğukluk girebilir. Bundan dolayı da evlilikler son bulduğu gibi daha büyük sorunlar da çıkabilmektedir. Bu yazımızda eşler arasında doğabilecek soğuklukların nedenleri ve bunlar için yapılabilecek bazı dualara değindik. Ayrıntılar yazının devamında...


Eşler arasındaki soğukluk için dua yapılması yaygın bir gelenek olsa da bilinçli yapılması gereken bir işlemdir. Bu özel dualar oldukça etkili ve güzel sonuçlar vererek eşler arasındaki soğukluğu ortadan kaldırmaktadır. Bu yazımızda eşler arasında muhabbet nasıl artar, eşler arasında mutluluk duaları nelerdir, mutluluğun sırrı nedir ve benzeri soruları sizler için yanıtlayacağız.

Dinimizde de bilindiği gibi, Peygamber Efendimiz hayatı ile bizlere örnek olmaktadır. Merhametli olması, iyimserliği, sabrı ve adaleti her zaman için bizlere örnek olmaktadır. Aile yaşantımızda da bu özellikleri örnek olarak almalı ve diğer aile bireylerine karşı bu şekilde yaklaşmalıyız.

Eşlerimize karşı davranışlarımızı dengeli tutarsa, aile hayatımızı daha huzurlu bir yapı içine sokmamız ve hayırlı evlatlar yetiştirmemiz çok daha kolay olmaktadır. İnsanoğlu her zaman bazı zaaflar barındırır. Fakat bu zaafların üzerine gitmek, bizi karakter olarak bir seviye daha yukarı çıkartır. Eşler arasındaki soğukluk için dua yaparken şunlara dikkat etmeliyiz.

 • Okunması gereken dua doğru ve oturaklı bir şekilde okunmalıdır.
 • Bu dualar sonucunda istediğimiz olacağı için sabırlı ve dikkatli olunmalıdır.
 • Medyum size kaç kere ve hangi zamanlarda okumanız gerektiğini bildirecektir.
 • Kaç kere okunması gerekiyorsa o kadar okumak faydalıdır.
 • Eşler arasındaki soğukluk gitmesi için kalben de sürekli bu duanın faydalı olması istenmelidir.

Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk İçin Dua

Eşler arasında cinsel soğukluk için dua zaman zaman karşılaştığımız durumlardan biridir. Farklı sebeplerden dolayı çiftlerin tutkuları ve şehvetleri azabilir. Bunun çok çeşitli nedenleri vardır. İlk başta nedene inmek gerekir. Fakat eşlerin bu içten ve samimi tavırları da işe yaramıyorsa, eşler arasındaki cinsel soğukluk için dua seçenekleri, sizlere manevi anlamda destek olacaktır.

Cinsellik, ülkemizde tabu olarak görülür. Fakat eşler arasında cinsellik olması son derece doğaldır. Bunun farkında olarak Medyum Behçet Hoca olarak bana olan sorularınızı sorabilir, sizlere yardımcı olmam için bana vesile olabilirsiniz. Eşler arasında yaşanan her türlü sorun, aile hayatını direkt olarak etkiler.

Bu süreçlerin önüne geçmek, mutlulukları açığa çıkarmak anlamında son derece önemlidir. Aile hayatında, mutlulukların ön plana çıkması ile yetişecek olan evlatların daha hayırlı olacağı bilinir. Eşler arasındaki cinsel soğukluk için dua işlemleri muhakkak yerine getirilmelidir. Zira durumun daha da vahim olması kaçınılmaz olur.

Medyum Behçet Hoca olarak dua ve büyü gibi konulara uzun zamandır çalışmalarımı yapıyorum. Sizlere bu konularda yardımcı olacak bir takım kaynakları da sizlere sunmak isterim. Sitemizde yapılan yorumlar da sizler için önemli referanslar olacaktır. Dua okumaları, içten ve samimi bir şekilde yapılması halinde sonuçları son derece kısa bir süre içinde gözükür.

İki Eş Arasındaki Soğukluk İçin Dua

İki eş arasındaki soğukluk için dua e çiftler için değerlendirilmesi gereken konudur. Burada eşlerden kasıt evli çiftlerdir. Mutlak bir huzur için evliliğe atılan adımlar sonrasında yaşanan sorunlar bazen eşler için farklı bir dünya oluşmasına neden olur. Evliliklerde meydana gelen hayal kırıklıkları olağandır. Çünkü insanlar sorunsuz bir hayat için evlenir ve sorun çıktığın zaman da evlilik bu muydu? Sorusunu birbirlerine sorarlar.

İki eşler arasındaki soğukluk duası için ilk olarak evlilik kavramının özünün benimsenmesi gerekir. Evlilik kadın ve erkek arasındaki, toplumun en küçük birimi olan aile kavramını oluşturma çabasıdır. Bu çaba esnasında sorunların olması gayet olağandır.

Önemli olan birlikte bir mücadele vermek ve bu verilen mücadele ile soğuklukların üstesinden gelmektir. Eşler arasındaki soğukluk için dua konusunda yardım almak için siz de sitemizi takip etmeye devam edin. Sitemiz dua okumaları ve dualar hakkında tüm süreçleri sizlere samimi bir dile anlatmaya devam eder.

Dua okuyan kişinin ne düşündüğü, nasıl bir düşünce yapısına sahip olduğu ve dua okurken hangi amaçları taşıdığı son derece önemlidir. İyi niyet ile okunan duaların tutma şansları çok yüksektir. Fakat eğer dua, kötü bir amel taşıyorsa Allah’tan bir şey gizleyemeyeceğimiz için dua işe yaramaz.

Eşler Arasında Soğukluk İçin Okunacak Dua

Eşler arasında soğukluk için okunacak dua kişilere ve soğukluğun şiddetine göre farklılaşabilir. Hangi duanın okunacağı, duanın etkileri ve dua ile elde edilmek istenen sonuçların belli bir terazi üzerinde tartılması gerekir.  Soğukluğu gidermek için ilk olarak soğukluğun temeline inmek gerekir.

Bazen evli çiftler ile yaptığımız seanslarda aralarındaki sorunların ne kadar gereksiz olduğu, onların kurduğu iletişim sonrasında ortaya çıkar. Buradan da alınması gereken ders iletişimin ne kadar önemli olduğudur. Birçok çift eksik iletişim nedeniyle çok büyük sorunlar yaşarlar. Birbirleri ile konuşmaları, dertlerinin ne olduğunu öğrenmeleri gerekir. Ancak bu yöntem ile derinlere inmek, sorunlara tam anlamı ile bir çözüm bulmak mümkün olur.

Eşler arasında soğukluk için okunacak dua, Medyum Behçet Hoca olarak benim tarafımdan yapılan ücretsiz bakım sonrasında ortaya çıkar. Bazı durumlara da büyü çalışmaları da gerekebilir. Bunlar gizli ilimler kitaplarında el yazması olarak ifade edilmiştir.

Eşler Arasındaki Soğukluğu Gidermek İçin Dua

Eşler arasındaki soğukluğu gidermek için dua, çok önemli ve zamanında yapılması gereken dualardandır. Bazen bunun üzerinde düşünmek ve buna tam anlamı ile önlem almak gerekir. Bazen ise, küçük bir konu kafada büyür ve eşler arasında var olan sorunlar olduğundan daha bir büyük şekilde yansır. Bu yansımaların önüne geçilmezse süreçler boşanmaya varabilir.

Eşler arasındaki soğukluğu gidermek için dua okumak için ilk olarak abdestli olmak gerekir. Duaların sabah ve akşam namazları sonrasında okunması alınacak olan sonuçların ağırlığını arttırır. Eşler arasındaki soğukluğu gidermek için dua yapmanın sebeplerinden birisi de  mutlak bir kavga anlaşmazlık var ise, bunun için gerekli olabilir. Bizi tercih etmeniz halinde, sorunların üstesinden gelmek de sizlere yardım anlamında önem getirir.

Kadınlar ve erkekler için dua seçenekleri farklı olabilir. Genel anlamda kadınların evliliklerini kurtarmak adına daha keskin kararlar aldığı biliniyor. Fakat bana yapılan talepler, bu konuda çok büyük farklar olmadığını gösteriyor.

Eşler Arası Soğukluğu Gidermek İçin Dua

Eşler arası soğukluğu gidermek için dua, eski zamanlardan bu yana tercih edilen önemli bir yöntemdir. Dualar, ortama yayılan enerji ile de direkt olarak alakalıdır. Ortamda negatif varsa, bu o kişinin iç dünyasında da negatiflik olduğunu gösterir. Bu anlamda bunu çözmek için içten bir şekilde dua okumak, istek ve dileklerimizi Allah katına ulaştırmak son derece önemlidir.

Evli çiftler, yaşadıkları sorunları dış dünyaya yansıtmak istemeyebilir. Fakat sorunların büyümemesi adına bunu yardım alarak çözmeleri daha makul olur. Bazı sorunları maalesef yardım almadan çözüm almadan çözmek mümkün olmaz. Eşler arası sorunlar da bu anlam atlında incelenmesi gereken bir konudur.

Eşler arası soğukluğu gidermek için dua sorunlar için bir çözüm yoludur. Bu çözüm yoluna başvurmak için de sebepler lazım gelir. Bunlar aralarındaki kıskaçlıklar, maddi durumlar, eşlerin birbirine davranışları olabilir. İlk başta hata ve sorun neyse onu bulmak gerekir. Eğer işe yaramaz ise maneviyat sizlere destek olacaktır. Tabii bunların yanında düzenli olarak dua okumanın da önleyici etkisi olduğunu ifade etmek gerekir.

Geçimsiz Koca İçin Okunacak Dua

Geçimsiz koca için okunacak dua çok sık karşılaşılan dualardan olmasa da en eski yöntemler arasında yer alıyor. Duaları okunması için belirli bir neden olması gerekmez. Fakat bazı durumlar kesinlikle dua okunmasını gerektirebilir. Geçimsiz koca da bu durumlara örnektir.

Eğer kişi ev içinde sürekli olarak huzursuzluk çıkarıyorsa ve ne olursa olsun bunun önüne geçilmiyorsa, dua okumanın son derece etkin olduğunu ifade edebiliriz. Eşler arasında sorunlar genelde kocalar tarafından çıkar. Geçimsiz olan kişi, aile hayatını hem çocuklarına hem de karısına zehir eder.

Bu durumun da ortadan kalkması için bazı önlemler almak son derece önemlidir. Geçimsiz koca için okunacak dua da bu önlemler arasında yer almaktadır. Kişi duasını sürekli olarak okumalıdır. Abdest alması da önemlidir.

Eşler Arasındaki Soğukluk

Eşler arasındaki soğukluk, ilerleyen süreçlere boşanmalara varan sorunlara yol açabilir. Kimse bunun başına gelmesini istemese de bu mümkün olabilen bir durumdur. Fakat eşler boşanmak istemiyorsa, bunun önüne çeşitli maneviyat yolları ile geçebilir. Bunlar büyüler, dualar ve diğer gizli ilimler konularına bağlıdır.

Eşler arasındaki sorunlar çeşitlidir. Bu ilişkilerin süreçlerine göre farklı olabileceği gibi, toplumun yapısı ile de farklılık gösterir. Maddi kaygılar, manevi kaygılar ve benzeri sorunlar olur. Fakat evlilik aslıda tüm bu süreçlerden birlikte geçmektir. Bu anlamda sabır son derece önemlidir. Eğer bir kişide sabır yok ise o ne evliliği yapabilir ne de başarılı olabilir.

Bu anlamda doğru kararlar vermek kişinin kendisini geliştirmesi ile alakalıdır. Dini yönleri kuvvetli olan medyum Behçet Hoca sizlere eşler arasındaki soğukluk ile ilgili yardımcı olur. Bilindiği gibi kalp gözü açık bir kişiliktir.  Sizin de kalp gözünü açmak için yardımcı olur.

Eşler Arasındaki Muhabbeti Arttırmak İçin Dua

Eşler arasındaki muhabbeti arttırmak için dua yapıldığına sıklıkla rastlamak mümkündür. Bu dua iyi bir medyum tarafından yapılmalı ve dikkatlice uygulanmalıdır. Bu özel dualar için ilk bilmeniz gerekenlerden birisi şudur ki herhangi bir problem yokken de yaptırabilirsiniz.

Yani eşler arasında problem olmasa bile iyi olan durumu daha da iyi yapmak için eşler arasındaki muhabbeti arttırmak için dua yöntemine başvurmakta fayda vardır. Bu tarz muhabbet dualarında şunlara dikkat etmek herkes için faydalı sonuçlar verecektir.

 • Kesinlikle bu işlemler uzman bir medyumun gözetiminde yapılmalıdır.
 • Bu dualar çok özel ve kişiye has dualar oldukları için alelade yerlerde okunmamalıdır.
 • Medyumun bu duayı nasıl okumanız gerektiği hakkındaki talimatları harfiyen dinlenmelidir.
 • Eşler arasında muhabbet için yapılan duaları her iki taraf ya da tek bir taraf yapsa da olur.
 • Duaların kaç kere okunması gerektiği çok önemlidir.

Yorum Yap