1. Anasayfa
  2. Büyüler

Evde Büyü Belirtileri

Evde Büyü Belirtileri
Evde Büyü Belirtileri

Evde büyü belirtileri kendini bazı durumlarda gösterir. Aile arasındaki çatışmalar, eşler arasında soğukluk ve kişilerde görülen birtakım değişiklikler belirtiler arasındadır. Eğer kişi evde büyü olduğunu düşünüyorsa hiç düşünmeden uzman bir medyumdan yardım almalıdır.

Medyum Behçet Hoca bu hususta sizlere yardım eden en güvenilir kişidir. Onunla görüştüğünüzde evde olanları anlatarak yardım isteyebilirsiniz.

Büyü nasıl kötü etki ediyorsa bu duruma karşı şifalandırıcı bir etkiye sahip çalışmalar da vardır. Eğer üzerinizde kötü bir enerji olduğunu düşünüyorsanız veya büyü olduğunu düşünüyorsanız sizin için etkili bir yöntem sirke olacaktır.

Evde Büyü Belirtilerini Sirke ile Yok Etme

Evde büyü belirtilerini sirke ile yok etme sık kullanılan bir yöntemdir. Beyaz veya kara büyüyü bozma yolunda önemli bir işlemdir, yıllardır medyum hoca tarafından uygulanmaktadır.

Kötülüğü ve cinlerin ya da kötü ruhların etkisinde kalmış insanları bulundukları durumdan kurtarmak için uygulanmaktadır.

Sirke evde bulunan olumsuz enerjiyi ve kötü ruhları kovan bir içeriğe sahiptir bir de bunun çeşitli dualar ile okunmasıyla etkisi artmaktadır ve büyüyü ortadan kaldırma amacına hizmet etmek suretiyle işleme tabii tutulmaktadır.

Banner Yazı Arası

Evdeki büyüler sirke ile yok edilir mi diye büyüye maruz kalan insanlar tarafından çokça aranmakta ve uygulama alanı bulmaktadır. Siz de evinizde okunmuş ve içine şifa katılmış ezoterik bu suyu hem evinize serpip hem de boy abdesti almak suretiyle bu büyüyü bozabilirsiniz.

Büyü gibi güçlü bir içeriğin etkisi de güçlü olmalıdır. İşin âlimi olan medyum hocalar tarafından kullanılagelen bu yöntemde ilim yöntemi ve bilgisiyle dualar okunmakta ve olumsuz enerji blokajları açılmakta ve kötü ruhlar kovulmaktadır.

Sadece büyüde değil daha basit nazar ve göz değmelerinde de etkisi olumlu yöndedir. Beyaz büyü ya da kara büyü etki alanının genişliğine ve niyetine göre birbirinden ayrılır her iki durumda da sirke kullanılmaktadır.

Evdeki Büyüyü Sirke ile Bozmanın Etkileri Nelerdir?

Evdeki büyüyü sirke ile bozmanın etkileri nelerdir sorgusu kişiyi olumsuz yaşantılardan uzaklaştırıp büyünün etkisini kaldırmak yönündedir. Hangi alanda yapıldıysa o enerji ortadan kaldırılır.

Örneğin kısmet bağlama büyüsü yapıldı diyelim sirkeli su işleminden sonra kişinin hem aşk hem de maddi açıdan açılacağını söylemek mümkündür.

Genellikle büyülerin etkisi çok yönlüdür. Bir alanı etkileyen olumsuzluk diğer alanları da etkiler öncelikle asıl sorunu bulmalı onu iyileştirmeli ardından diğer sorunlar için çözüm aranmalıdır.

Ama bütün hepsini ortadan kaldırmak için farklı işlemlerden geçmeli, dualardan etmeli, niyetimizi iyi tutmalı ve Allah’tan yardım istenilmelidir. İlim alimi hocalardan yardım istemek için de çekinilmemelidir.

Evdeki Büyüyü Sirke ile Bozmanın Belirtileri Nelerdir?

Evdeki büyüyü sirke ile bozmanın etkileri nelerdir şeklinde bir sorunun cevabı bize danışan kişilerden ve eski zaman yaşanmış hikâyelerden bildiğimiz kadarıyla şu şekilde belirtebiliriz:

  • Kişi dünyaya sanki yeni gelmişim gibi hissediyorum derse,
  • Mutlu görünürse değil mutlu gerçekten mutlu olursa,
  • Eski saygın haline geri dönerse,
  • İçindeki kötü enerji ortadan kalkarsa,
  • Vesveseleri kaybolursa,
  • Rahat uyku uyuyabilir hale gelirse,
  • Korkulu rüya ve kâbusları giderse,
  • Karabasan görmezse, bu gibi belirtiler kötü enerjinin ortadan kalktığını gösterir. Okumalara ve dualara devam edilmeli ve tam bir iyileşme sağlanmalıdır. Etkisi bir anda olmayacaktır yavaş yavaş olup bütüncül bir arınma gerçekleşecektir ve bir ömür devam edecektir.

Evdeki Büyü Belirtileri İçin Okunacak Dualar

Evdeki büyü belirtileri için okunacak dualar ve esmalar vardır. Kuran-ı Kerim şifa ayetleriyle doludur. Siz de hocadan bir danışmanlık alıp hangi duaya ihtiyacınız olduğunu algılayıp şifanızı bulabilirsiniz.

Aslında sorunun nerede olduğunun tespitiyle mümkün olabilecek bir konudur bu ve de mümkün olan bu durum tamamen ilim erbabı bir medyum hocanın işidir.

Şu dualar okunmalıdır: 7 kere Ayetel Kürsi, 7 Felak, 7 Nas ile bir bardak sirkeli suya okunup önce bir yudum içilmeli ardından evin odalarına serpilmeli ve kalanıyla da gusül alınmalıdır. Bu kötü durumdan kurtulmak ve büyünün bozulması için duaları eksik etmemeli ve Allah’a niyazda bulunulmalıdır.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir