1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Evde Büyü

Evde büyü yapmak mümkün müdür? Evde büyü varsa okunacak dua hangisidir? Evde büyü nereye saklanır? Evde büyü varsa nasıl bozulur? Evde büyü bulunması nasıl sonuçlar doğurabilir? Evde büyü olması kişiler ve aile üzerinde ne gibi sonuçlara yol açar? Evinize büyü yapılması ya da bir eve büyü yapılması konusunda Medyum Behçet Hoca ne söylemektedir? Bu yazımda sizlerin bu sorularına cevaplar sundum.

Evde Büyü

Evde büyü olması ya da eve büyü yapılması sıkça karşılaşılan büyü konularından biridir. Evde büyü olmasının bir çok sebebi olabileceği gibi bu durum bireysel yada aileyi kapsayacak şekilde olabilmektedir. Evde büyü konusunun tek çatıda incelenmesinin de mümkün olmadığını sizlere açıklamam daha doğru olacaktır. Çünkü bu büyü çeşidi korkutmak, zarar vermek, evden uzak tutmak, aile bireylerinin birbirine soğuması ve facialar yaşanması gibi derin sonuçlara kadar ilerleyebilmektedir.

Bu konuda yapılacak çalışmaların başında özellikle belirtmemiz gereken husus ise evde büyü ne amaçla yapılmış ve ne gibi sonuçlar doğurmuş kısmıdır. Medyum Behçet Hoca olarak hizmet verdiğim danışanlarımın ve benimle iletişime geçen bir çok insanın ortak bir takım sorunlarından yola çıkarak konuyu size izah etmeye çalışmak istiyorum. Genel manada bir evde büyü varsa yaşanacak sorunların başlıcaları şunlardır;

 • Evde büyü varsa aile bireyleri ev için kavga edip dışarıdaki sosyal yaşantılarında sorunsuz olabilir.
 • Evde büyü olması kişiye ya da genele sirayet edecek şekilde tasarlanmış bir büyü işlemine işaret ediyor olabilir.
 • Kabuslar ve uyurgezerlik gibi surumlar söz konusu olabilir.
 • Evde bulunduğunuz zamanlarda adeta duvarlar üzerinize geliyormuşçasına evde durmak istemeyebilirsiniz.
 • Evde büyü olması belirli zamanlarda sesler duymanıza sebep olabilir. Bu sesleri belirli bir aile bireyi ya da tüm aile bireyleri duyabilir.
 • Özellikle gece yarısı metafiziksel olaylar yani eşyaların yer değiştirmesi, kötü kokular ve bir takım ayak sesi benzeri durumların yaşanması da beklenebilir.

Evde Büyü Varsa Okunacak Dua

Evde büyü varsa okunacak dua konusunda bir çok alim ve medyum değişik görüşler ortaya sunabilmektedirler. Meseleye dini açıdan yaklaşıldığında eğer İslam dinini baz alırsak bazı sırlı ayetler ve bazı bozulmamış hadis kaynaklarında geçen dualar ile İslam tarihinde yer etmiş ve çalışmaları başarılı bulunmuş alimlerin derin kaynaklardan sundukları dualar evde büyü varsa okunacak dualar arasında gösterilebilmektedir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken konu şudur. Evdeki büyünün nasıl bir büyü olduğu okunacak duaları etkilemektedir. Zira evde büyü varsa okunacak duadan ziyada en önemli konu aslında evdeki büyünün bozulması ve süreç boyunca manevi bir yardım olması açısından da duaların okunmasıdır.

Unutmamalıdır ki dinler tarihini ayrıntılı bir pencereden incelediğimizde peygamberlere de büyü yapıldığı ve bunların büyü bozma yöntemleri ile bozulup dualar ile de desteklendiği görülmektedir. Büyü gizemli sırları içinde barındıran ve bu konuda ayrım gözetmeyen bir durumdur. Bunun için dinler de peygamberlerin insan üstü olmadıklarını ve bu sebeple onların da insanlar gibi sınavlara tutulduklarını bu örnekler ile açıklamaktadırlar.

Diğer yönden ise genellikle evde büyü varsa okunacak dua arasında Kuran’ın son iki suresi olan Felak ve Nas sureleri gösterilmektedir. Ancak derin ilmi yaklaşımları olan bir çok İslam alimi ve müneccimler de tarih boyunca havas ilmi gibi bir takım ilimler ile ve günümüzde medyumların da kullandığı büyü bozma ve ardından evde büyü varsa okunacak dua yöntemleri ile bu konulara çözümler bulmuşlardır.

Evde Büyü Nereye Saklanır?

Evde büyü nereye saklanır ve bu büyü hangi formlarda olabilir meselesi belki de evde büyü konusunun en üzerinde durulması gereken konuları içinde yer alıyor. Çünkü büyü yapmanın ve büyü formunu bir şekilde kişiler ve ev gibi, iş yeri gibi mekanlar zerinde uygulayabilmenin bir çok farklı yöntemi bulunmaktadır. Evde büyü daha önce de açıkladığımız gibi bir çok farklı büyü yöntemi uygulanarak yapılabildiği için ne şekilde kişilere sirayet edeceği ve o yere nasıl uygulandığı da farklı yaklaşım açılarını peşinde doğurmaktadır.

Bu açıdan baktığımızda evde büyü nereye saklanır sorusu çok önemli bir konum işgal etmiş oluyor. Medyum Behçet Hoca olarak şahsım ve bir çok dünya çapında uzman medyumlar meselenin aslında ne kadar derin olduğunun da farkında olmakla birlikte farklılıklar arz ettiğini de danışanlarımıza açıklamaktayız. Birkaç farklı yöntemi açıklamak gerekirse evde büyü nereye saklanır sorusuna kısaca bir kaç maddede şöyle açıklık getirebiliriz;

 • Evin ya da bahçenizin giriş kapısına sıvı ya da katı formda hazırlanan büyülerin tütsü, yağ ve yazılı şekilde uygulanması.
 • Evinizde bulunan saksıların içlerine mezar toprağı ve büyünün yakılması ile elde edilen ritüelde oluşturulan kül ve muska gibi işlemlerin gömülmesi.
 • Odalarınızın kapı eşikleri ve pervazlarının içlerine büyü gizlenmesi.
 • Zemin duvar kenarlarında bulunan süpürgeliklerin iç kısımlarına büyü gizlenmesi.
 • Evin değişik noktalarına tuz, un ve toprak benzeri tılsımlanmış maddelerin koyulması.
 • maddelerin koyulması.
 • Yatak odası ve koltuk astarlarının iç kısımlarına büyülerin saklanabilmesi ve duvarlarınıza domuz yağı benzeri büyülü maddelerin sürülmesi.

Genel açıdan baktığımızda bu listeni uzaması ve sayfalar sürmesi olasıdır. Ancak evde büyü nereye saklanır konusunda ilk bakılacak yerlerin başında da buralar gelmektedir. Tabi ki bu alternatifler bize ulaşan danışanlarımıza ayrıntılıca bildirilebilmektedir.

Evde Büyü Varsa Nasıl Bozulur?

Evde büyü varsa nasıl bozulur konusunda bir çok farklı yaklaşım ve çözüm önerileri sunuluyor olsa da aslında evdeki ya da başka bir yerdeki ve ya kişi üzerindeki büyünün bozulması için evvela belli başlı konulara hakim olmak gerekmektedir. Özellikle de bu konunun uzmanı olan medyumlar tarafından çözümler bulunması genel açıdan çok fazla önem arz etmektedir. Bu konu alelade bir konu olmadığı ve yapılacak yanlış uygulamaların felakete yol açabileceği de düşünüldüğünde bizlere danışılarak olan boyutlarının ölçülmesi ve yol haritası çizilebilmesi herkesin faydasına olan bir durumdur.

Evde büyü varsa nasıl bozulur konusu ile ilgili olarak çok çeşitli çalışmalar yürütülmekle birlikte bazen danışanlarım bana ulaşarak Medyum Behçet Bey, falan zamanda filan yöntemle bir büyü yapılmış ve biz falan medyuma bozdurmaya çalışsak da işler daha kötüye gitti şeklinde sitemlerde bulunmaktadırlar. Değerli danışanlarım. Büyü kesinlikle oyuncak değildir. Deneme yanılma tahtası hiç değildir. Bu sebeple de işi her zaman ehline bırakmak gerekir. Kısaca bahsetmek gerekirse evde büyü varsa nasıl bozulur sorusuna cevap olması açısından izlenecek yolların bazıları şunlardır;

 • Evde büyü varsa bu tespit edilmeli ve hangi amaçla yapılmış ve bireysel mi yoksa aile için mi ya da evin kendisi için mi yapılmış bulunmalıdır.
 • Evde büyü varsa kesinlikle tespit edildiği andan itibaren şahsımın ya da çalışmış olduğunuz medyumun yol haritası uygulanmalıdır.
 • Büyü bozmak için de büyü yapılması hatta evinize yapılan büyünün kim tarafından, ne amaçla ve hangi zamanda yapılmış olduğu iyi tespit edilmelidir.
 • Evde büyü varsa kesinlikle doğa üstü güçler ve büyü için kullanılan bir takım cin taifesi de mutlaka saf dışı bırakılmalı ve bir tada zara veremeyecek şekilde etkisizleştirilmelidir.

Evde Büyü Belirtileri

Evde büyü belirtileri hakkında merak edilenler oldukça fazladır. Evde büyü yapılıp yapılamayacağı ya da evde büyü olup olmadığı hakkında tüm merak edilenlerin medyumlara sorulduğu da bir gerçektir. İnsanlar bu konuyla alakalı olarak sıklıkla medyumlara başvurmaktadırlar. Medyum Behçet Hoca insanların büyü hakkında tüm merak ettiklerini cevaplarken onların akıllarında bir soru işareti kalmasını da önlemeye çalışmaktadır. İnsanların evde büyü belirtileri aramaları da son derece doğaldır. Çünkü hayatımızın bir çok noktasında büyü ile karşılaşabilmek son derece normal bir hal almaktadır.

Medyum Behçet Hoca insanların evlerinde olası bir büyü tehlikesinde farklılıklar gözlemleneceğini söylemektedir. Birisinin evinde büyü olması şaşılacak bir durum değildir. Her insanın seveni kadar düşmanı da vardır. Bu sebeple bir çok farklı nedenden dolayı da evinizde büyü olma ihtimali bulunmaktadır. Evde büyü belirtileri saymakla bitmeyecek kadar çok olabilir. Çünkü büyülerin yapılış amaçlarına göre farklı etkileri olduğu da göz ardı edilmemelidir. Evinize yapılan bir büyü sizi ya da evinizde yaşayan başkalarını da etkileyebilir.

Evde büyü belirtileri içinde en bariz olanı evde birisi olmadığı halde sanki birisi varmış gibi hissetmenizdir. Bir diğer belirti de gece karanlıkta anlam veremediğiniz sesler duymanızdır. Medyum Behçet bir diğer durumun da rüyalar olduğunu söylemiştir. Korkutucu ve aklınızdan çıkmayan kötü rüyalar evde büyü olabileceğinin kanıtlarındandır. Özellikle huysuzlaşmak ve hep tedirgin olmak da bunlardandır.

Yorum Yap