1. Anasayfa
  2. Büyüler

Fotoğrafla Büyü Nasıl Yapılır?

Fotoğrafla Büyü Nasıl Yapılır?
Fotoğrafla Büyü Nasıl Yapılır?

Fotoğrafla büyü nasıl yapılır büyü işlemlerinde fotoğraf kullanılır mı, fotoğrafın tesiri nedir gibi sorular merak edilerek araştırılan konuların başında yer alır.

Fotoğraf kullanılarak yapılan büyüler İslami ilimde yer almaz. İslam dininde fotoğraf kullanılması caiz olmadığından büyülerde kullanılmamış ve her zaman uzak durulmuştur. Fotoğraf kullanılan büyüler daha çok Yahudi ve Süryani ilminde, Kabala inanışlarında ve Hindu ritüellerinde görülen uygulamalardır.

İyilik, kavuşma, hayır, sağlık, aşk ve birleşme büyülerinde kullanılan fotoğraflar kara büyü grubunda da yer alır. Kişilerin aşkı, birleşmesi ve kavuşması için kullanılan fotoğraflar kişilerin ayrılması, birbirinden nefret etmesi ve uzaklaşması içinde yaygın olarak kullanılır.

Yahudi ve Süryani ilimlerinde gizli ve özel dualar okunarak büyü uygulamaları yapılır. Her ilmin derin sırlarına ve tüm özelliklerine hâkim Medyum Behçet Hoca tarafından ritüellerine uygun olarak gerçekleştirilir.

Fotoğrafla Büyü Yapılması Nedir?

Fotoğrafla büyü yapılması nedir, nasıl yapılır gibi konular büyü çeşitlerine göre farklılık gösterir. Fotoğraf büyüleri genellikle iki kişiyi içeren ve kişilere özel uygulamalardan yapılır.

Diğer büyü çeşitleri genel olarak yapıldığı için fotoğraf büyüleri direkt kişilere tesir eder, etkisi kuvvetlidir ve kısa sürede sonuç alınır. Ak büyü grubundaki fotoğraf büyüleri kişilerin birlikte olmasını, birbirlerine daha çok bağlanmasını, en kısa sürede kavuşmasını ve mutlu olmasını sağlar.

Banner Yazı Arası

Kara büyü grubunda yapılan fotoğraf büyüleri genellikle başka kişiler tarafından, istemediği kişilerin ayrılmasını, birbirinden uzaklaşmasını, kavuşamamasını ve hatta birbirlerinden nefret etmesini sağlar.

Fotoğraf büyülerin gerçek usulüne göre uygulanması için Yahudi ve Süryani ilim özelliklerinin tam olarak bilinmesi ve ilme ait özel duaların okunabilmesi gerekir.

Fotoğrafla Büyü Yapılması Ne İşe Yarar?

Fotoğrafla büyü yapılması ne işe yarar fotoğrafın büyülerdeki tesiri nedir konuları büyüler hakkında merak edilerek araştırılır. Fotoğraftaki amaç kişilere özel olarak etki etmesini sağlar.

Enerjilerin kişilere direkt odaklaşmasını ve büyülerin direkt kişilere tesri etmesini sağlamak için kullanılır. Fotoğraf uygulaması çok eski tarihlerden beri Yahudi ve Süryani ilimlerinde büyük önem taşır. Din alimlerinin, peygamberlerinin, vurgulanmak istenilen bütün kişilerin, fotoğrafları etkili kullanılır.

Büyülerde kullanılan fotoğraf kişilerin simgelenmesi için kullanılır. Birliktelik sağlamak, kavuşturmak veya ayırmak, uzaklaştırmak için yapılan büyülerde fotoğraf kullanılması büyünün tesirinin daha çok artmasını sağlar.

Fotoğraf kullanılan büyülerde tesir daha fazla ve etki süresi daha kısadır. Fotoğraf kullanılarak oluşturulan enerjiler kişiye direkt ulaşarak, büyünün etki süresinin hızlandırır.

Fotoğrafla Büyü Yapıldığında Görülen Belirtiler

Fotoğrafla büyü yapıldığında görülen belirtiler nelerdir, yapıldığında kişilerde hangi belirtiler olur, başkaları bu belirtileri fark edilir mi gibi birçok detay büyü yaptıran kişilerin merak ettiği konulardır.

Fotoğrafla yapılan ak büyülerin belirtileri:

  • Kişilerin düşüncesinde olmayan aşk ve sevgi duygusu oluşur.
  • Kişiler birbirlerine daha sıkı bağlılık ve daha kuvvetli kenetlenme hisseder.
  • Kişiler arasında sağlam, güçlü, kuvvetli bir aşk oluşur ve kimse engel olamaz.

Fotoğrafla yapılan kara büyülerin belirtileri:

  • Kişiler birbirinden fikren ayrılır, soğur, tartışır ve uzaklaşır.
  • Bir hanede, ayını çatı altında olmaya tahammül edemezler.
  • Birbirlerine güvenmezler şüphe, korku ve endişe duyarlar.
  • Öfke, Nefret, şiddet, kavga ve tartışma yaşanır.

Fotoğrafa Büyü Nasıl Uygulanır?

Fotoğrafa büyü nasıl uygulanır nasıl yapılır, gibi soruların öğrenilmesi gereksizdir. Büyü uygulanış şeklinin bilinmesi büyü yapmak için yeterli değildir.

Büyüler evrenin ve spiritüel alemin gizemleriyle oluşan etkilere sahiptir. Büyüler bütün özelliklerini, gücünü, tesir ve etkisini ilimlerin derin sırlarıyla okunan, gizli ve sır duaların mistik güçleriyle, kullanılan varlıkların ve tılsımların manevi, gizemli, mistik ve kutsal etkilerin birleşmesiyle oluşturur.

Bilinçsiz ve konu hakkında yeterli eğitime sahip olmayan kişiler büyülerle uğraşamazlar. Kişiler için çok tehlikeli sonuçlar yaşayabilir.

Fotoğraf kullanılarak yapılan ak büyülerde birleşmesi ve kavuşması istenilen kişilerin fotoğrafların yüzleri birbirine bakacak şekilde uygulanır. Ayrılması istenen kişilerin fotoğraflarıysa yüzleri ters olarak uygulanır. Bütün farklı uygulamalardan oluşan büyülerde fotoğraflar bu şekilde kullanılarak uygulanır ve etki sağlar.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir