1. Anasayfa
 2. Büyüler

Gerçek Medyum Hocalar Kimlerdir?

Gizli ilimlerin ne kadar dikkat çektiği ortadayken bunu icra eden medyumlar ise daha çok merak edilmektedir. Kimi zaman medyum kimi zaman hoca sıfatları ile anılan bu önemli kişilerin ayırıcı noktası özel yeteneklerinden kaynaklı. Gerçek medyumlar konusunu ele aldığımız bu yazımızda sizler için merak edilenlere değindik. Ayrıntılar yazının devamında…


Gerçek medyum hocalar kimlerdir sorusu insanımızın sıkça dillendirdiği bir sorudur. Zira medyuma danışan kimselerin ya bir derdi vardır ya da kafasına koyduğu bir şeyi en sağlam biçimde yapmak istemektedir. Bu sebeple de doğru ile yanlışı ayırt edebilmek en doğal haklarıdır. Peki her büyü yapıyorum diyen de medyum ya da hacı hoca mıdır? Nasıl ki bir adam sahte şeyh, sahte avukat, sahte doktor olabiliyorsa sahte medyum da olabilmektedir. Tabi ki büyü konusunda da yalanın sürdürülmesi bir yana kendi başına dert açan birçok kimse yine gerçek medyumların kapısına gelmektedir. Medyum Behçet Hoca gerçek medyum hocaları ayırt etmenin birkaç yolunu söyle sıralamaktadır.

 • Gerçek medyumlar kesinlikle size tedirginlik vermezler.
 • Gerçek bir medyum ile çalıştığınızda huzurlu olursunuz.
 • Büyü konusunda size net ve açıklayıcıdırlar.
 • İyi bir medyum kültürlü ve son derece bilgilidir.
 • Doğal bir cazibeleri vardır bu da kişileri kendilerine hayran bırakır.

En İyi Medyumlar Kimlerdir?

En iyi medyumlar konusunda sizler için birçok ayrıntıya değineceğimizin sinyallerini vermiştik. Bu sebeple en iyi medyumlar hakkında dikkat edilmesi gereken bazı önemli anekdotları aktarmaya devam edelim. Bir kimsenin büyü ile uğraşması onu asla medyum yapmayacaktır. Ancak medyumların yanlarında onlara yardımcı olan ve büyü, tılsım ve dua gibi işlemleri yazmada yardım eden kimseler de bulunmaktadır.

Bu kimseler genellikle hayatlarını bir medyumun yanında geçirip ona destek olsalar ve onun tüm bildiklerini öğrenseler bile medyum olamazlar. Çünkü medyumluk aileden gelen bir bağdır. Bu bağ her aile bireyinde de bulunmamaktadır. Özel bir görü yeteneği ve diğer alemler ile iletişim kurabilmeyi becermek en önemli husustur. Tabi en iyi medyumlar bu kadarla da medyum olunmadığını çok iyi bilecek tecrübelere sahiptirler. İnsanın ne kadar aciz olduğunu idrak ettiğimiz bu dünya da medyumların uğraştıkları sıkıntıları göz önüne aldığınızda en iyi medyumlar kendini gösterecektir.

Etkili Medyum Nasıl Anlaşılır?

Etkili medyum olabilmek için ilk başta çok fazla çaba değil bazı özel durumlar öne çıkmaktadır. Misal olarak bazı kimseler çok fazla zeki olsalar bile başarısız olabilirler. Ancak medyumlar da çocukluk evrelerinde insanlar ile iletişim sorunu yaşasalar bile ileride çok başarılı olabilirler. Her iki durumda da cevherin ortaya çıkması için bir tetikleyici gerekmektedir. En iyi medyumlar başarılı olabilmek için birçok zorlu yoldan geçmişlerdir.

Bunların büyük çoğunluğu öngörülerinin birden zirveye çıktığı çocukluk ve ilk gençlik yıllarıdır. Medyumlar bu dönemde kendi benlikleri ile mücadele ve kendini bulma savaşını kazanıp güçlerini doğru kullanmayı başarırlarsa muhakkak ki etkili medyum olma yolunda güçlü bir ilk adım atmış olacaklardır. Eğitimler, tecrübeler ve kendine yeni beceriler kazandırma isteği medyumun doğal gücünü arttırarak en iyi medyumlar arasında kendine yer edinmesine olanak verecektir.

En Güvenilir Medyum Kimdir?

En güvenilir medyum konusu aslında detaylandırıp dallandırmaya budaklandırmaya ihtiyaç duyulmayacak bir konudur. Bir medyumun güvenilir olması ve en güvenilir olması arasında asla fark yoktur. Bundan dolayı da insanlar en ve en iyisi olacakmışçasına kavramlar türetmektedirler. İyi bir medyum için şu kaidelere dikkat etmek yeterli olacaktır. Bu sayede en güvenilir medyum hakkında bilgi sahibi olmak da mümkün olmalıdır.

Banner Yazı Arası
 • En güvenilir medyum kesinlikle doğru yetenekleri olması gerekendir.
 • Bir medyum ilk çağından itibaren düzenli ve yeterli eğitimleri almalıdır.
 • Medyumluk büyü, cinler ve astrolojiyi kapsayan geniş bir yetenektir.
 • Medyumlar yapmak istemedikleri işlemlere hayır demeyi bilirler.
 • En güvenilir medyum kesinlikle yeteneklerini en doğru şekilde kullanan medyumdur.
 • En Meşhur Medyumlar Kimlerdir?

Bir medyumun güvenilir olması hem büyülerinin sağlamlığı hem de büyü bozma konusunda kendini geliştirebilmesi açısından çok önemlidir. Büyü ciddi bir konudur ve en güvenilir medyum olmanın da anahtarıdır.

En Meşhur Medyumlar Kimlerdir?

En meşhur medyumlar denilince insanların aklına bazı medyatik isimler gelmektedir. Ancak kitabın içine bakıldığında durumun çok farklı olduğu ortaya çıkmaktadır. Birçok medyum geçinen kimse aslında falcı ya da cinci olarak yola çıkmış ve kendini medyum olarak pazarlamayı seçmiştir.

Bu tip insanlar sebebiyle de medyumluk sıfatı yanlış isimlerle anılmaya başlamıştır. En meşhur medyumlar derin bir inceleme yapıldığında çok az ve çok önemli kişiye hizmet veren kimselerdir. Medyum Behçet Hoca da çok zor büyüler ile uğraşmakta ve bu sebeple çok az kişiye hizmet vermeyi seçmektedir. Diğer yandan son zamanlarda insanlara yardımcı olmak adına müsait olduğunda değişik aktiviteler de yapmaktadır. Amaç insanlara yardım olsa da sonuçta çok insana ulaşamasa bile bir kişinin hayatına değmek bambaşka bir haz vermektedir.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir