1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Terk edilmek ya da terk etmek muhakkak ki çok yıkıcı bir duygudur. Ancak bazen terk eden pişmanlıklar içinde yanmakta bazen de terk edilen gidenin geri dönmesini çok istemektedir. İşte bu durumlarda yapılan en önemli büyüler içinde geri getirme büyüleri yer alıyor. Bu yazımızda konuyu sizler için ele aldık. Merak ettikleriniz yazının devamında…


Geri getirme büyüsü kaç günde tutar ve daha sonraki süreç nasıl işler merak konusudur. Özellikle giden birisini geri döndürmek isteyen kimseler bu konu hakkında çok araştırma yapmakta ve buna göre kendilerince bir yol çizme eğilimine girmektedirler. Gerçek medyumlar ile iletişime girdiğinizde sizlere geri getirme büyüleri hakkında yeterli bilgiyi vererek bu süreci açıklayacaklardır. Ancak bilinmesi gereken konuların başında her geri getirme büyüsü aynı sürede tutar diye bir kaide yoktur.

Geri getirme büyüsü kaç günde tutar sorusunu soran bir kişi bunun belirli referans noktaların göre değiştiğini öğrenmektedir. Misal verecek olursak arada nikah bağı olan ile bu bağ olmayan kimseler için yapılacak büyü ve gerçekleşme süresi farklıdır. Medyum Behçet Hoca özellikle kişilerin özel bilgilerine göre yapılacak ebced hesabı, astrolojik birtakım hesaplamaların sonucunda belirli bir zaman aralığı verilebileceğini ifade etmişlerdir.

Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Sevgiliyi geri döndürme büyüsü de başlangıçta bahsettiğimiz kriterleri içeren bir büyüdür. Ayrıca değinecek olursak bu büyünün yapımında kullanılması gereken yöntemler de tercih meselesidir. Kimi insanlar daha yüzeysel ve daha az tehlikeli işlemlere yönelirken bu konuya tutkuyla bağlı olanlar ise kara büyü kullanarak daha kesin çözümler istemektedirler. Peki bu şartlar altında incelediğimizde sevgiliyi geri döndürme büyüsü kaç günde etki eder sorusuna gelelim.

 • Geri getirme büyüleri öncelikle duruma göre farklılık gösterecektir.
 • Medyum büyü yapmadan önce bakım yapmaktadır.
 • Geri döndürme büyüleri ne zaman ayrı düşüldüğüne bağlı olarak farklılık gösterir.
 • Aradaki sevgi bağının kuvvetine ve nikah bağına göre farklılıklar gösterir.
 • Bazı geri getirme büyüleri üç günde bazıları üç ayda sonuç verebilir.

Tüm bu konular genel olarak medyum tarafından danışanına açıklanarak yola çıkılmaktadır. Bu sebepten ötürü kişisel birçok farklılıkların sebep olduğu durumlar da sevgiliyi geri döndürme büyüsü yapıldıktan sonra değişiklikler gerektirebilmektedir.

21 Günde Geri Getirme Büyüsü Gerçek Mi?

21 günde geri getirme büyüleri çok özel zaman dilimlerinde yapılan ve yaptıran kimselerin de birtakım özellikleri üzerinde taşıyor olmasına göre yapılabilen büyülerdir. Bu geri getirme büyüsü kesinlikle gerçek medyumlar tarafından yapılmalıdır. İnsanların değişik yerlerden temin ettikleri ve kendi başlarına yapmaya çalıştıkları büyü çalışmalarının hüsranla hatta kötü şekillerde sonuçlandığı ortadadır. Birçok medyum kendisi büyü yapmaya çalışırken hastalanan insanların sıkıntılarını gidermek için mesai harcamaktadır. Hal böyleyken 21 günde geri getirme büyüsü gibi tehlikeli büyüler yalnızca gerçek medyumlar tarafından yapılması gereken işlemlerdir.

Geri Getirme Vefki Kaç Günde Etki Eder?

Geri getirme vefki genellikle İslam coğrafyasında sıkça kullanılan işlemlerden birisidir. Bu özel vefk sayesinde evi terk eden eşlerin geri getirildiği bilinmektedir. Geri getirme vefklerine her ne kadar ayetlerden bir kısım alıntılar yazılıyor olsa da özünde bir Yahudi tılsımıdır.

Birçok farklı simgeyi içinde bulunduran ve cifir hesabına göre bazı harfler kullanılan bu geri getirme vefki aslında bir büyüdür. Müslüman medyumlar bunu sık kullandıkları ve Müslüman cinlerden telkin yardımı aldıkları için de üstü kapalı bir şekilde dua gibi tanınmıştır. Vefk ya da büyü ne denirse densin doğru bil elde hazırlanırsa son derece etkili bir işlemdir. Geri getirme vefki kaç günde etki eder şekilde sorulan sorulara vefk hazırlanırken cevap verilmesi gerekir.

Geri Döndürme Büyüsü Kaç Gün Sürer?

Geri döndürme büyüsü kaç gün sürer ya da etkisi ne kadardır merak konusu olmaktadır. Burada medyumlar tarafından verilen farklı cevaplar olmasının ana sebebi kişiye göre bu sürenin değişebilmesidir. Hatta gerçek medyumlar kişinin dilediği süreye kadar uzatılabilecek olan büyülerin de bazı sıkıntılı halleri olduğunun altını çizmişlerdir. Ancak geri döndürme büyüsü kaç gün sürer sorusuna şu kriterlere göre cevap verilebilir.

 • Geri döndürme büyüleri kişilerin dilediği kısa zaman dilimlerine göre etki edebilir.
 • Bu büyüler kara büyü olarak yapıldığında etkileri ve sonuçları daha şiddetli olabilmektedir.
 • Geri getirme büyüleri yapılan ve yaptıran kişinin özelliklerine göre farklılık arz eder.
 • Eşler arasında yapılan ile başka bir konu için yapılan geri döndürme büyüleri farklı yapılardadır.
 • Bazı geri döndürme büyüleri bir gün bazıları ömür boyu sürebilir.

En Hızlı Geri Getirme Büyüsü Hangisidir?

En hızlı geri getirme büyüsü medyum tarafından yapılan bakımlarda kişilerin çekimlerine, yıldızlarına ve istedikleri büyü türüne göre değişebilecektir. Önemli olan doğru zamanda müdahale etmek ve işlemleri doğru biçimde uygulayabilmektir. Geri getirme büyüleri çoğunlukla aşk büyüsü ile art arda yapılmaktadır. Burada amaç ise alınan sonuçları perçinlemek ve sonra doğabilecek birtakım sıkıntıların önüne geçmektir. En hızlı geri getirme büyüsü hangisidir benzeri sorular için cevap açıktır. Kara büyü ve en tehlikeli olan büyüler her zaman daha hızlı sonuçlar vermektedirler.

Yorum Yap