1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü ile giden sevgiliyi geri getirmek mümkün mü? Geri getirme büyüleri bu açıdan incelendiğinde birçok insanın merakını cezbetmektedir. Bundan dolayı da sizler için geri getirme büyüsü konusunda derlemelerde bulunduk. Tüm merak ettiğiniz soruların cevabı yazının devamında…


Geri getirme büyüsü adından da açık seçik anlaşılacağı üzere giden bir sevgiliyi, sizi terk eden eşinizi ya da çok sevdiğiniz veya ayrı düştüğünüz birini geri döndürmek amacıyla yapılan büyülerdir. Bu büyü çok güçlü tesiri olan ve doğru uygulamalar ile hedefinden şaşmayacak bir büyüdür. Büyü çok ciddiye alınması gereken işlemleri içinde barındırır. Bundan dolayı da işin ehli medyumlar ile çalışılması doğru olacaktır.

Bundan dolayı Medyum Behçet Hoca her seferinde insanların kendi başlarına büyü gibi kadim bir ilmi kurcalamamaları gerektiğini ifade etmektedir. Geri getirme büyüsü nasıl yapılır ve bu büyünün şartları nelerdir gibi sorulara da cevaben şöyle söylemek tam da yerindedir. Geri getirme büyüsü çok fazla çeşidi olan ve her birinin de kendi şartları olan işlemler olduğu akıldan çıkmamalıdır.

Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Geri getirme büyüsü kaç günde tutar ve geri getirme büyüsü hemen etki eder mi gibi sorular insanların genellikle cevabını çok merak ettiği sorulardır. Geri getirme büyüsü giden bir sevgiliyi, eşinizi ya da yakın bir dostu geri döndürmek amacıyla yapılır. Bu büyü yapılırken de özel birtakım bilgiler kullanılarak tılsımlar yazılır.

Geri getirme büyüleri durumun öncesinde yaşananlara, arada daha önce nasıl bir bağ olduğuna ve kişilerin yıldız haritalarına göre değişik zaman aralıkları verecektir. Bundan dolayı da geri getirme büyüsü kaç günde tutar sözü için net şu kadar günde tutar demek yanlış olacaktır. Fakat yine de medyumlar bizlere bu büyü hakkında ortalama bir süre verebilmekte de kanaatlerini kullanabilmektedirler. Şartlar sağlandığında ve gerekli işlemler harfiyen yapıldığında geri getirme büyüsü meyvesini verecektir.

3 Günde Geri Getirme Büyüsü Gerçek Mi?

Üç günde geri getirme büyüsü aslında yaygın inanışın aksine belirli bir gün sınırını ifade etmemektedir. Buna üç vakte kadar sözündeki gibi bakmak daha doğru olacaktır. Fakat kara büyü olarak bilinen 3 günde geri getirme büyüsü kısa sürede etki ettiği bilindiğinden dolayı ve çok zor bir büyü olmasından dolayı da bu ismi almıştır. Yani bu büyü gerçektir fakat etkisi 3 saatte de gerçekleşebilir 3 günde de ya da 3 haftada da gerçekleşebilir. Bu tür büyüler belirli zamanları olan ve buna riayet edildiğinde tam vaktinden şaşmayan büyülerdir. Ancak yine üstüne basarak söylemekte fayda var ki zamanı dışında yapıldığında süre mefhumu değişiklik gösterecektir.

En Tesirli Geri Getirme Büyüsü Hangisidir?

En tesirli geri getirme büyüsü şudur demek aslında yanlış olacaktır. Çünkü bu yapılan ve yaptıran kişinin özelliklerine, hangi maksatla ve hangi koşullarda yapılacağına göre değişiklik gösterecektir. Medyumlar genellikle en uyumlu olabilecek büyükler üzerinde çalışmayı önerseler de bazı durumlarda insanların değişik istekleri olmakta ve bunlara da cevap verebilmek adına büyülerin değişik versiyonları da hazırlanmaktadır. En tesirli geri getirme büyüsü net olarak kara büyü kullanılarak yapılanlarıdır desek ve çeşitlendirmeden kaçınsak daha doğru olur. Peki bu büyüler hangi koşullarda yapılır bir bakalım.

  • Geri getirme büyüsü eşlerden birisi terk ettiğinde yapılabilir.
  • Büyü yapmak için evli olma şartı yoktur.
  • Giden sevgiliyi getirmek için yapıldığında aradaki daha önceki yaşanmışlıklar çok önemlidir.
  • En tesirli geri getirme büyüsü kara büyülerdir ve bunlar yaptıranın tercihine bağlıdır.
  • Geri getirme büyülerinde de diğer büyülerde olduğu gibi telkin yöntemi ve doğa üstü varlıklar kullanılmaktadır.

Geri Getirme Büyüsü Yorumları Gerçeği Yansıtıyor Mu?

Geri getirme büyüsü yorumları büyü yaptırmak isteyen kimselerin gerek internetten gerekse de çevrelerinden hem büyü hem de medyum hakkında merak ettikleri yorumlardır. Fakat şunları da dikkate almakta fayda vardır. Gerçek bir medyum kesinlikle din adamı kisvesinde değil gizemli ilimlerin ışığında çalışan kimselerdir. Bu minvalde ele alırsak geri getirme büyüsü yorumları ve medyumlar hakkında şu hususlara dikkat edersek doğruya ulaşabiliriz.

  • Gerçek bir medyum sizleri ve ifadeleri ile sizi direkt olarak etkileyecektir ve kalbinizden bunu hissedeceksiniz.
  • Geri getirme büyüsü ya da başka bir büyü konusunda söyleyecekleri sizi gerçekten tatmin edecektir.
  • Medyumlar asla cinlerin oyuncağı değildir ve olanların ifadeleri faldan ileriye gidemez bu ince çizgi iyi bilinmelidir.
  • Geri getirme büyüleri hakkında danışacağınız medyum kesinlikle ilmi ve fenni yönden sizi tatmin etmelidir.
  • İnternetten geri getirme büyüsü yorumlarına baktığınızda aslında bunların değil medyumla iletişimizin daha gerçekçi olması gerektiğini de unutmamalısınız.

Tüm bu bilgilerden sonra açık bir ifadeyle anlatmak gerekirse geri getirme büyüsü yorumları büyük anlamda gerçeği yansıtmaktadır. Ancak bu büyü gerçekleştiği andaki duygularınızı ifade etmek ise tam manası ile yeterli olmayacaktır. Geri getirme büyüleri aşk büyüsü ile desteklendiğinde ise tam bir uyum sergilemektedir.

Yorum Yap