1. Ana Sayfa
 2. Dualar

Giden Kocayı Geri Getirme Duası

Ter edilmek çok kötü bir duygudur. Bazen haklıyken terk edilsek bile çoğunlukla gidenler haklı olmaktadırlar. Geride kalanlar da pişmanlıkları ile yüzleşerek fideni geri getirmek isteyebilirler. Giden kocayı geri getirme duası da bu tür dualardan biridir. Konuyla alakalı olarak Medyum Behçet Hoca'nın verdiği tüm bilgiler yazımızda sizlerle...

Giden Kocayı Geri Getirme Duası

Giden kocayı geri getirme duası kadınların böyle durumlarda başvurdukları dualar arasında yer alır. Özellikle de terk edilen kadın haksız ise bundan duyduğu pişmanlık ile kocasını geri kazanmak ister. Bazen kırılan birisinin ikna olabilmesi ise çok zordur. Bu sebeple başvurulacak en güzel yol dualardır.

Medyum Behçet Hoca giden kocayı geri getirmek için hazırladığı duaları danışanlarına uygun bir şekilde tarih etmektedir. Bu dualar sizin için özel olarak hazırlandığından dolayı başka birisinin böyle bir sıkıntısını çözmekte kullanılmayacaktır. Çünkü bu dua için sizin ve eşinizin özel bakımları yapılmakta ve sonunda da ebcet hesabı ile size özel ayetler bulunarak duaya eklenmektedir.

Medyum Behçet Hoca danışanlarının bir çoğunun giden kocayı geri getirme duası ile ilgili tecrübeleri olduğunu da söylüyor. Çünkü bu sıkıntıyı yaşayıp hocamızda çare bulanlar bunu çevreleri ile paylaştıkça sayılar arttıkça artıyor. Bu elbette ki istenmeyen bir durumdur. Kimse eşiyle kavga etmemeli ve kimse evi terk etmemelidir.

Ancak aşk ve sevgi nasıl hayatın gerçeği ise bu durum da hayatın gerçeğidir. Ancak yine de terk ediliş hiçbir şeyin sonu da değildir. Medyumlar bu konuda özel dualar ile sizlerin sıkıntılarını çözmekte ve derdinize çare bulmaktadırlar. Hocamız bununla alakalı şunları söylemektedir.

 • Giden kocayı geri getirme duası disiplinli ve sabırlı şekilde yapılmalıdır.
 • Bu dua ile bir çok sorunun çözülebileceği bilinmelidir.
 • Bu dua sizin ve eşinizin iradesini asla ele geçirmek için yapılmamıştır.
 • Özellikle dualar Allah’tan istemek için hazırlanırlar.
 • Bu dualar konusunda kesinlikle tecrübeli birinden yardım alınması şarttır.

Aileyi Kurtarmak Eşi Getirmek İçin Dua

Aileyi kurtarmak eşi getirmek için dua yapmak da çok sık rastlanan durumlar arasındadır. İnsanlar özellikle günümüzde birbirlerini çok kırmakta ve incitmekten sakınmamaktadırlar. Bu durum ailenin de yara almasına sebep olmakta ve insanlar bundan dolayı birbirlerinden ayrılmaktadırlar.

Kadın yada erkek fark etmeksizin bir tarafın inadından feragat etmesi ve bu işleri yola sokması en doğru karardır. Fakat bazen dil de dökseniz olan olmuştur ve geri dönüş yolları kapanmıştır. İşte tam da burada yaratıcınıza en özel sözler ile yalvarmak ve bunun nasıl yapılacağını bilmek çok büyük fayda sağlayacaktır. Medyum Behçet Hoca bu konuda danışılan en iyi medyumlar arasındadır.

Aileyi kurtarmak ve eşi getirmek için dua yapılması çok önemlidir. Bu duanın sizin ilişkinize özel olarak hazırlanması gerekir. Ayrıca okunması gereken zamanlar ve tekrar sayıları da vardır. Medyum Behçet Hoca bu tür duaların kesinlikle sabır istediğini özellikle belirtmektedir. Çünkü büyüden farkı Allah’tan usulünce istemektir. Yaratıcı ise sizin samimiyetinizi sorgulamak adına bir süre sabretmenizi bekleyebilir.

Medyum Behçet Hoca uzun zaman geçmiş olsa bile eşler kimseyle görüşmedikleri sürece bu duaya başvurulabileceğini belirtmekte. Ayrıca bu duanın bir diğer özelliği de sizlerin hayatında yaşanan pişmanlıklara göre de etki etmesidir. Böyle dualar yapılırken niyet çok sağlam olmalı ve kesinlikle nefsinize gem vurulmalıdır.

Eski Eşi Geri Döndürme Duası

Eski eşi geri döndürme duası ile ilgili olarak yapılan bir çok çalışma bulunuyor. Özellikle de internette incelediğinizde sayısız içerik ve bilgi karşınıza çıkacaktır. Ancak danışanlarımızın çoğu onlardan sonuç alamadıkları için bizlere gelmekte ve çareler istemektedirler.

Eski eşi geri döndürme sanıldığı kadar kolay değildir. Özellikle de dua ile bu işlemleri yapabilmek ciddi bir ilim ve tecrübe istemektedir. Medyum Behçet Hoca bu konuda bir çok çalışma yapmış ve bu çalışmaların hemen hemen hepsinde de usullere uyulduğu takdirde olumlu sonuçlar alınmıştır.

Medyum Behçet Hoca insanların çoğunda sabır olmadığını defalarca söylemektedir. Dua yaparken en önemli silah sabırlı olmaktır. Ayrılıklar bir çırpıda olmamaktadır. uzun süre içe atmalar ve yapılan yanlışlar cana tak ettiğinde yuva dağılıp gitmektedir. Bu sebeple de uzun sürede olan bir sıkıntıyı bir günde çözmeyi beklemek son derece yanlıştır. Eski eşi geri döndürme duası ile ilgili çalışmalar kesinlikle gizlilikle yapılmalıdır. Çünkü bu işlem büyü olmadığı halde eşinizin kulağına büyü olarak gidip ters etki yapabilir.

Eski eşi geri döndürme duası yapan kişinin kesinlikle büyük kabahatleri olmamalıdır. Aksi halde bu eşiniz için hayırsız bir duruma sebep olacaksa zaten duanız da kabul olmayacaktır. O sebeple dua hazırlanırken doğruları söylemek büyük önem taşır. Karşılıklı kabahatler sorun olmamaktadır. Ancak adil olunması çok önemlidir.

En Güçlü Geri Getirme Duası

En güçlü geri getirme duası çok özel esmalar ve çok özel ayetler içeren bir duadır. Bu dua da diğer bir çok dua gibi kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Bu duaların bir çoğunda söylenen sözler yalnızca duanın hazırlandığı kişiyi ilgilendirmekte ve yaratıcı ile onun arasındadır.

Medyum Behçet Hoca insanların hayatlarında bir çok iniş çıkış olabileceğini dile getirmektedir. Bu iniş ve çıkışlar esnasında ilişkilerimizin de yara alması ve terk edilmek de bulunabilir. Bu sebepten dolayı da giden kişinin geri dönmesi zor bir halin içine düşebiliriz.

Medyum Behçet Hoca böyle durumlar için oldukça etkili duaların olduğunu ifade ediyor. En güçlü geri getirme duası da bunların başında gelmektedir. Bu dua ile giden kişinin gittiği yerden geri dönmesi sağlanmaktadır.

Fakat yine belirtmekte fayda var ki bu dua ile geri dönmesini istediğiniz kişiye karşı tamamen pişmanlık ve duygusal olarak sevgi bulundurmanız lazımdır. Çünkü bu dualar sizin içinizdekini karşı tarafında hissetmesini sağlamak için yapılmaktadır. Hocamız en güçlü geri getirme duası ile ilgili şu bilgileri vermiştir.

 • Bu dua ile giden eşiniz, sevgiliniz ya da evladınız geri getirilir.
 • bu dua çok güçlüdür ve ciddiye alınması gerekir.
 • Böyle bir duayı yapmak için kişinin temiz olması gerekir.
 • Bu duanın başında niyet çok sağlam şekilde yapılmalıdır.
 • En güçlü geri getirme duası kesinlikle iyi bir medyum tarafından hazırlanmalıdır.

Yorum Yap