1. Anasayfa
  2. Büyüler

Havas İlmi Tehlikeleri

Havas İlmi Tehlikeleri
Havas İlmi Tehlikeleri

Havas ilmi tehlikeleri hakkında bu makalemizde size detayları aktarmak istiyoruz. Havas ilimleri konusunda uzman olan Medyum Behçet birçok bilgiye sahiptir. Medyum havas ilmi konusunda özel bir tecrübeye sahiptir.

Çeşitli nesnelerin özelliklerini bilerek bu nesnelerden istifade ederek uygulamalarını gerçekleştirir. Fakat bilinmesi gerekir ki gizli özellikleri bulunan nesnelerden tehlikeli durumlar ortaya çıkabilir.

Bunun yanında duygularla ilgili çeşitli çalışmalarda bulunan medyum bu konuda birtakım kavramları iyi niyetler doğrultusunda kullanır. Havas ilmi ile çeşitli çalışmalar yapan medyum bütün tehlikeleri göz önünde bulundurarak çeşitli konularda uygulamalar yapar.

Yapacağı uygulamalarda kimlerin nasıl etkileneceğini öngörür. Bu sayede havas ilmi ile birlikte yapacağı uygulamalarda gizliliği esas alır. Gizlilik ile yürüttüğü bazı çalışmalarla ilmin getirdiği çeşitli çalışmalarla uygulamalarını gerçekleştirir.

Havas İlmi Tehlikeleri Nelerdir?

Havas ilmi tehlikeleri nelerdir derseniz bunlar oldukça çeşitlidir. Bu tehlikeler medyum dışında herhangi bir kimsenin ilmi tam anlamıyla bilmeyerek çeşitli uygulamalar yapmasını kapsar. Bu sebepten dolayı merak ettiklerinizi sadece medyumdan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca yapılan uygulamalarda herhangi bir sakınca görülmez. Bazı kimseler dini inançları gereğince bu tarz uygulamalardan kaçınır. Fakat dini açıdan hiçbir sakınca görülmemiştir.

Banner Yazı Arası

Ayrıca söz konusu olan ilmin uygun şartlar altında yaşamlara yön vermek adına kullanıldığında doğru bir uygulamayı kapsadığı bilinir. Tehlike yaratmasının sadece ilminin kötü olarak kullanılması ile mümkün olduğu bilinmelidir.

Havas İlmi Tehlikelerinin Etkileri ve Belirtileri

Havas ilmi tehlikelerinin etkileri ve belirtileri son derece çeşitlidir. Çeşitli nesnelerin özelliklerinden faydalanarak gerçekleştirdiği medyum bazı çalışmalarında ilim ile kişilere isteklerini gerçekleştirir.

İlim konusunda oldukça tecrübe sahibi olan medyum korunmak amaçlı ya da çeşitli uygulamalarda gizli yaptığı bu işlemlerle tılsımlarını uygulamalarda kullanır. Havas ilminde çeşitli kavramlar da dile getirilmesi ile kişiler üzerindeki negatif enerjiler ortadan kaldırılır. Bu sayede havas ilmi kişilerde rahatlatıcı bir etki sunar.

Uygulamalarda havas ilmi konusunda tecrübe sahibi olan medyum ilmin gerektirdiği kitaplardan alıntılarla işlemlerini yapar.

Ayrıca yararlandığı bazı kavramlar şu şekildedir:

  • Nesnelerin tabii özelliklerinden faydalanır.
  • Esma-ül hüsnadan yararlanır.
  • Kutsal kitaplardan yararlanır.
  • Dünyevi zevklerden uzaklaşarak nesnelerin gizli özelliklerini ortaya çıkarır.
  • Dua ve ayetlerden yararlanarak burç ve yıldızların sınıflamasını kullanır.

Havas İlmi Ne İşe Yarar?

Havas ilmi ne işe yarar hususu kapsamında çeşitli çalışmalarda bazı tehlikelerden bahsedilse de aslında genel anlamda tamamen iyi niyetler doğrultusunda gerçekleşir.

En büyük tehlikelerinden biri kişilerin yanlış yönlerde bu ilmi kullanmasıdır. Bundan daha başka bir tehlike yoktur. Ayrıca ilim çeşitli taş, bitki, hayvanları konu eder ve havas ilminde kitaplardan yararlanılarak çeşitli boyutlarda gizlenmiş ilimlerden bahsedilir.

Gizli güçler ve bu güçler vasıtasıyla özel uygulamalar yapan medyum bu hususta mutlaka tecrübe sahibi olmalıdır. Bu sebepten dolayı medyumun tecrübesine güvenebilir ve garantili sonuçlar ortaya çıkardığı için kendisini tercih edebilirsiniz.

Sadece medyum tarafından ilim kullanılabilir ve ilmin kazandırdığı tecrübeler sayesinde nesnelerin özellikleri ilim de kullanılabilir.

Havas İlmi Nasıl Yapılır?

Havas ilmi nasıl yapılır kapsamında yapılacak bazı çeşitli uygulamalar bulunabilir. Bunlar genellikle ilmin kötüye kullanılmasından sonra korunma amaçlı gerçekleşir.

Medyum bu hususta size gerekli bilgiyi sağlayacaktır. Çünkü uzun senelerin tecrübesi ile birlikte ilim konusunda son derece irfan sahibidir. Kendisine dilediğiniz soruyu yöneltebilir ve merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Bunun yanında havas ilmi tehlikeleri hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür. İlim kullanılırken yapılan uygulamalarda tehlike arz edip etmediği medyum tarafından söylenir.

Medyum ilim konusundaki tehlikeleri aktarırken size bütün ayrıntıları vererek aklınızda asla soru işareti bırakmaz. Bu sayede gönül rahatlığı ile birlikte uygulamalar yapmasına imkan tanıyabilirsiniz.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir