1. Anasayfa
  2. Dualar

Hemen Aratan Esma

Hemen Aratan Esma
Hemen Aratan Esma

Hemen aratan esma kişilerin sevdikleri ile hemen iletişime geçmesinin bir yoludur. Telefonla aranmak için esma arayışları çok sık görülmektedir. Dualar isteklerimizin gerçekleşmesini sağlamanın en kolay yolu olabilmektedir.

Sevdiğiniz kişinin sizi hemen aramasını istiyorsanız doğru bir şekilde duanızı etmenizin ardından sizi arayacaktır. Bu duaların doğru bir şekilde nasıl edildiğini en iyi bilen insanlar ise medyumlardır.

Medyum Behçet bu konuda uzmanlaşmış, ilmi bilgiye sahip bir medyum olduğundan dilerseniz kendisinden yardım alabilirsiniz. Ve kısa bir süre içerisinde amacınızı gerçekleştirme imkânına sahip olabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken medyumumuz ile iletişime geçmeniz olacaktır. Ardından kendisi size nasıl yapmanız gerektiği konusunda ayrıntılı bilgi verecektir.

Hemen Aratan Esma Nedir?

Hemen aratan esma nedir sorusunun cevabı istediğiniz kişinin sizi aramasını sağlayan Allah’ın ismidir. Bu birinin sizi araması için oldukça etkili bir yöntemdir.

Örneğin sevgiliniz ile tartıştınız ya da aranızda bir soğukluk var ve iletişiminiz kopmak üzere olabilir. Bu durumlarda duanın okunmasının ardından bir süre sonra telefonunuzda istediğiniz kişiden gelen aramayı görebilirsiniz.

Banner Yazı Arası

Elbette bu esma okunurken dikkat edilmesi gereken koşullar bulunmaktadır. Bu konuda medyumunuz size gerekli olan bilgileri aktaracaktır.

İnternet ve kitaplar bu konuda yeterince bilgiye ya da doğru bilgiye sahip olmayabilir. Bu yüzden de yaptığınız dua etki göstermeyebilir. Bundan kaynaklı olarak medyumunuzdan destek almanızı tavsiye ederiz.

Hemen Aratan Esma Ne İşe Yarar?

Hemen aratan esma ne işe yarar da merak konuları arasındadır. Aslında adında anlaşılacağı gibi istediğiniz kişinin sizi aramasını sağlamaktadır. Ancak bunun yanında sağladığı bazı yararlarda bulunmaktadır.

Bunlar:

  • Sizinle kısa bir süre içerisinde iletişime girecektir
  • Sizinle görüşmek isteyecektir
  • İletişiminiz ve görüşmeniz olumlu konular üzerine olacaktır
  • Aranızdaki bağ kuvvetlenecektir gibi etkileri bulunmaktadır.

Esmanın okunmasının ardından aranızdaki iletişimsizlik sona erecek ve sorunlarınızı çözebileceksiniz. Duanın fazileti ilişkinizin kurtulmasına olanak tanımış olacaktır. Önemli olan esmanın okunma koşullarının dikkatli, doğru ve eksiksiz yapılmasıdır. Ve tabi ki bu işlemi yaparken inanarak yapıyor olmanız oldukça önemli bir etken olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hemen Aratan Esma Sonrası Korunma

Hemen aratan esma sonrası korunma yapılıp yapılması gerektiği de merak edilmektedir. Bu konuya genelde medyumunuz karar vermektedir. Ancak davet duası olduğu için olabilecek olumsuz durumlar için yine de bir korunma yapılabilir.

Bu korunmayı Ayet-el Kürsi ile yapabilirsiniz. Tabi korunmanın farklı yöntemleri de bulunmaktadır. Bu konuda da medyumunuzdan bilgi alabilir ve uygulayabilirsiniz.

Ayetel Kürsi : https://kuran.diyanet.gov.tr/tefsir/Bakara-suresi/262/255-ayet-tefsiri

Süreci medyumunuz ile birlikte yönetmeniz korunmanız için önlem alabilmeyi mümkün hale getirmektedir.

Süreç sonuna kadar medyuma danışarak ilerlemeli ve sonlandırma işlemini de birlikte yürütmelisiniz. Çünkü davet dualarının yan etkileri olabilmekte ve bunu ilim sahibi medyumlar önleyebilmektedir. Medyumunuzda sizin bu davet işleminden zarar görmemenizi isteyecek ve ona uygun bir işlem uygulayacaktır.

Hemen Aratan Esmalar

Hemen aratan esmalar, Allah’ın isimleridir. Bundan dolayı Allah’ın isimlerinden sevgi, çağrı, davet barındıran isimleri zikredebilirsiniz. Bu isimlerin zikredilmesi sevdiğiniz kişinin sizinle iletişim kurmasına, sizinle arasında olan sevgi bağının güçlenmesine olanak tanıyacaktır. Bundan dolayı sevdiğinizi kendinize çekmek için yapabileceğiniz etkili bir yöntemdir.

Daha önce de söylediğimiz gibi medyumunuza danışarak bu durumun sizin için oldukça karlı olmasına olanak tanıyabilirsiniz.

Medyumunuz gerekli görüyorsa bu işlem yapılırken kendinize de korunma yaptırabilirsiniz. Bu sayede işlem olumsuz bir sonuca yer vermeden rahatlıkla halledilecektir.

İşlem sonrasında ise sevdiğiniz kişi ile kaldığınız yerden devam edebilme imkânına sahip olabilirsiniz. Bunun yanında dilerseniz aranızdaki sevgi bağını kuvvetlendirmek için de farklı yöntemler deneyebilirsiniz.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir