1. Anasayfa
  2. Büyüler

İntikam Büyüsü Duaları

İntikam büyüsü yapımında ve bozma işlemlerinde okunan bir takım dualar bulunmaktadır. Bu dualar bilinen anlamının dışında dua olarak tanımlanmıştır. Aslında tılsım demek daha doğru olacaktır. Medyum Behçet Hoca bu yazıda intikam büyüsü duaları hakkında bilgiler verdi. Tüm detaylar yazının devamında...

İntikam Büyüsü Duaları

İntikam büyüsü duaları, kişinin kendisine zülüm eden, kötü davranan, acı çektiren kişiden intikam almak için uygulanan büyüler ve dualardan oluşmaktadır. Medyum Behçet Hoca, intikam büyüleri konusunda önemli çalışmalar yapmış ve bu çalışmalar sonrasında önemli eserler bırakmıştır. Medyum Behçet Hoca tarafından bırakılan bu eserler içerdikleri önemli bilgiler ile tarihsel süreçte de önemli yerlere sahiptir. İntikam büyüsü ve diğer büyüler ile alakalı olarak bilgi almak için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Büyü yapan kişilere medyum Hoca ismi verilmektedir. Büyüler, ak ve kara büyü olarak 2 sınıfta incelenir. Ak büyüler; aşk, kısmet, para gibi kişinin hayatında pozitif noktaları simgeler. İntikam büyüsü ise, daha  çok kara büyüler grubunda yer almaktadır. Kişinin çektiği acılar üzerine, karşı tarafı pişman etme, burnundan getirme için yapılan uygulamalar olarak özetlenebilir.

Medyum Behçet Hoca, dua ve büyü gibi konularda çalışmalarını sürekli olarak devam ettiren, günümüzde sevilen ve sayılan bir medyum Hoca’dır. İntikam büyüsü duaları ile, bir çok alanda sizlere yardımcı olacak kudrete ve bilgi birikimine sahiptir. Hocamız, insanı yönden içinde var olduğu durumla, her geçen gün daha fazla ilgi görmektedir.

İntikam büyüsü duaları nasıl okunur?

İntikam büyüsü duaları nasıl okunur sorusu, Medyum Hocalar tarafından açıklanan, insanların merak ettikleri konular arasında yer alıyor. İntikam, kişinin yaşadığı kötülükler sonrasında içinde biriken hırs duygusu olarak tanımlanabilir. İntikam arzusu kişide geçici olabileceği gibi kalıcı da olabilir. Bu yaşanan olayın ağırlığı ve kişinin karakter özelliği ile alakalıdır.

İntikam duygusu daha çok terk edilen, aldatılan sevgililik ilişkilerinde devreye girer. Aldatılan kişi, kendisini aldatan kişiden intikam almak ve onun canını yakmak ister. Çünkü kendi canı çok yanmıştır. Aynı zamanda düşmanlarımız, bize ekonomik olarak ya da manevi zarar vermek isteyebilir. Bazı durumlarda bu zararlar fiziksel zararlara da dönüşebilir. İntikam büyüsü ile düşmanlarımızdan bir adım önde olabiliriz. İntikam büyüsü duaları nasıl okunur sorusu ayrıca incelenmesi gereken çok uzun bir konudur.

Büyü, dua ve vefkler gibi konular, insanlık tarihinde önemli yerlere sahip olan değerli konulardır. İnsanlar, hayatlarının büyük bir bölümünde çeşitli duygular için yaşarlar. Duygularımızın güçlü olması bizi de güçlendirir. Güçlülük devamında insanı huzura sürükler.

Banner Yazı Arası

İntikam büyüsü ne işe yarar?

İntikam büyüsü ne işe yarar sorusu, intikam almak isteyen fakat bunu nasıl yapacağını bilemeyen kişiler tarafından merak edilen merak edilen bir konudur.

İntikam büyüsü 1 günde yapılan bir büyü olmakla birlikte etkisi hayat boyu sürebilmekte ve insan hayatını alt üst edecek derece etki gösterebilmektedir. 2-3 saat süren bir yapılışı olan intikam büyüsü, sonrasında büyü bozma duaları ile etkisiz hale gelir. Büyü etkisi altına kalan kişi büyük zararlar görebilir.

İntikam büyüsü ne işe yarar sorusunu soran kişi şunları iyi bilmelidir. İntikam büyüsü etkili ve güçlü büyü olmasının yanında açığı olan da büyüdür. Büyünün belirtileri çok güçlü olduğu için iyi bir gözlemci tarafından anlaşılabilir. İntikam büyüsü etkisi altında kalan kişinin davranışlarında şu şekilde değişimler olur;

  • Eskileri daha sık hatırlamaya başlar ve geçmiş aklına gelir.
  • Uyku düzeninde bozulmalar meydana gelir.
  • Sürekli olarak tarifi olmayan koku hissi oluşur.
  • Kapalı yerlerde kalmaya karşı korkusu olur.
  • Dalgınlık  ve unutkanlık başlar.
  • Kendisini yorgun ve uykulu hisseder

Yukarıda ifade ettiğimiz noktalar, intikam büyüsü belirtileridir. Bir kişi, bu büyü etkisi altında iken kendisini kötü hisseder ve bu onun daha güçsüz olmasına neden olur. Devamında ise kişi intikam almasına gerek kalmadan pişmanlık duyar. Konu her ne olursa olsun son derece etkili bir büyü olduğunu ifade edebiliriz.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir