1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Kapıya Sürülen Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüleri hemen hemen herkesin bildiği ve korktuğu büyüler arasındadır. Bunun en büyük sebebinin domuz yapının kara büyülerde kullanılıyor oluşudur. Bu yazımızda da özellikle domuz yağı büyüleri hakkında bilinmeyenleri ve merak edilenleri ele aldık. Ayrıntılar yazının devamında…


Kapıya sürülen domuz yağı büyüsü nasıl bozulur sorusu başına bu büyü gelmiş insanların çok merak ettiği bir konudur. Çünkü herkesin de bildiği gibi bir büyü onu yakmak, atmak, silmek gibi yöntemlerle bozulmayacaktır. Özellikle de kara büyüler arasında olduğu bilinen domuz yağı büyülerini silerek bozmaya kalkmak daha büyük sıkıntılar doğuracaktır. Medyum Behçet Hoca evin içinde belirli yerlere sürülen domuz büyüleri hakkında şunları söylemektedir.

 • Kapıya, pencereye ya da evin bir yerine sürülen domuz yağı büyüsü için öncelikle iyi bir medyuma danışılmalıdır.
 • Yapılan büyünün ne amaçla yapıldığı anlaşılmalıdır.
 • Medyum büyü bakımı sayesinde büyünün kime ne etki yaptığını bulmalıdır.
 • Büyü bozma ritüelleri yapılırken medyumun söylediklerine harfiyen uyulmalıdır.
 • Domuz yağı büyüsü bozulduktan sonra evin her yeri çok iyi silinip temizlenmelidir.

Domuz Yağı Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Domuz yağı büyüsü kaç günde tutar sorusu bu büyüyü yaptırsan ya da yaptırmak isten kimselerin cevabını aradığı ilk sorudur. Öncelikle bilmeniz gereken ilk konu hangi büyü olursa olsun yapan ve yaptıran arasında bir bağ içermektedir. Bunun içindir ki her büyü kişiye özel yapılmaktadır. Yani bir büyü yaptırıldığında onu tüm insanların üzerinde kullanamazsınız. Bu sebeple de her insana yapılacak olan büyüler farklı zaman aralıklarında etki etmeye başlayacaktır. Her insanın varoluşu farklı olduğu gibi her insanın yıldız haritası da farklıdır. Domuz yağı büyüsü kaç günde tutar elbette ki yerinde bir sorudur. Fakat o büyü yapıldığında ortaya çıkmaktadır. Bu kimi için üç gün kimi için de bir ay olabilmektedir.

Domuz Yağı Ayırma Büyüsü İşlemlerinde Kullanılıyor Mu?

Domuz yağı ayırma büyüsü olmak üzere birçok farklı büyünün yapımında kullanılmaktadır. Kimi zaman mezar büyülerinde kimi zaman hastalık amaçlı yapılan büyülerde kimi zaman aşk büyülerinde kimi zaman da ayırma büyülerinde kullanılmaktadır.

Bu büyü işlemlerinde kullanılan domuz yağı herhangi bir domuzun da yağı olmamaktadır. Yapılacak olan büyüye özel belli başlı özellikleri olan domuzların yağından faydalanılmaktadır. Domuz yağı ayırma büyüsü işlemlerinde kullanılırken yazılan büyü bile domuz yağı ile yazılmaktadır. Bazı büyüler vardır ki bunlar domuz derisine yazılmaktadır. Anlaşılacağı üzere domuz yağı büyüleri oldukça tehlikeli ve kesinlikle medyumlara danışmadan çözüm bulunabilecek işlemler değildirler.

Domuz Yağı Büyüsünü Bozan Dua Var Mı?

Domuz yağı büyüsünü bozan dua hakkında sıklıkla araştırma yapan birçok insan bulunmaktadır. Ancak dua ya da ayetler sıkıntıyı hafifletseler de büyü bozulmadığı sürece geçici çözüm olacaklardır. Özellikle şu duayı okudun domuz yağı büyüsü bozuldu demek insanların umutlarıyla oynamak olacaktır. Çünkü bu bir kara büyüdür. Bunun kesinlikle ve kesinlikle bozulması gerekmektedir. En iyi medyumlar yıllarını vererek büyü bozma konusunda araştırmalar, tahsiller ve tecrübeler kazanmışlardır. O halde domuz yağı büyüsünü bozan dua olup olmamasından önce büyünün bozulması gerektiği anlaşılmalıdır. Domuz yağı büyüsü bozulup gerekli temizlikler yapıldıktan sonra okunacak bazı dualar elbette ki bulunmaktadır.

Domuz Yağı Büyüsü Ne İşe Yarar?

Domuz yağı büyüsü ne işe yarar ve bu büyünün etkileri nelerdir sorusu sıkça sorulmaktadır. Bu konuda danıştığımız birçok medyum ve başta Medyum Behçet Hoca, domuz yağı kullanılarak yapılan birçok farklı büyü olduğunu ifade etmiştir. Bu sebeple de her büyünün farklı bir amacı olduğu göz önünde bulundurulursa birçok şekilde karşımıza çıktığı görülmektedir.

Domuz yağı büyüleri daha öncede bahsettiğimiz gibi değişik usullerle yapılabilir. Kimi zaman domuz derisi kimi zaman domuz kılı kimi zaman da domuz yağı kullanılır. Medyumlar her ne koşulda ve ne şekilde yapılırsa yapılsın dikkatli olunmasının altını çizmektedirler. Domuz yağı büyüsü ne işe yarar sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür.

 • Aşk büyüsü yapımında kullanıldığı bilinmektedir.
 • Bağlama büyülerinde domuz yağı kullanmak mümkündür.
 • Özellikle ayırma büyüsü işlemlerinde domuz yağı büyüsü kullanılabilir.
 • Hastalık ve bereketsizlik vermek için hane halkının tümüne yapılabilir.
 • Aklını kaybettirmek için domuz yağı büyülerine sıkça başvurulmaktadır.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır ve yapımı ne kadar sürer gibi sorular akılları kurcalamaktadır. Domuz yağı büyüsü farklı yapılış yöntemleri olan bir büyüdür. Kimi zaman domuzu yağına büyü işlemi yapılıp kapılara duvarlara sürülerek yapılır. Kimi zaman domuz yağı yedirilerek yapılır. Kimi zaman domuz derisine yazılıp domuz yağına batırılarak yapılır. Kimi zaman da domuz kemikleri kullanılarak yazılmaktadır. Her ne şekilde ve her ne manada olursa olsun domuz yağı büyüleri çok tehlikeli ve zorlu büyüler arasında ye almaktadır. Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır sorusunu bu sebeple bir cevap vererek geçiştirmek doğru olmayacaktır. En doğrusu bir medyuma danışarak bilgi alınmasıdır.

Yorum Yap