1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Karanfil Büyüsü

Bir çoğumuz biten ilişkimizin ardından sevdiğimiz ile tekrar kavuşmak isteriz. Ya da sevdiğimiz birisinin bize gelmesini arzu ederiz. Böyle durumlarda Medyum Behçet Hoca gibi iyi bir medyuma danışarak çaresini bulmanız mümkündür. Karanfil büyüsü olarak da bilinen büyü sayesinde aşıklar kavuşmakta ve sevdiğiniz size gelmektedir. Karanfil büyüsü hakkında merak ettikleriniz yazımızın devamında...


Karanfil büyüsü bilgileri vermek için bu makaleyi yazdık. İnsanlar duygusal varlıklardır ve birbirlerini sahiplenme duygusu ile hareket etmektedirler. İyi giden ilişkiler bile zamanla yıpranır ve son bulur. Medyum Behçet Hoca, bu tarz sona eren ilişkilerin onunda birçok kişinin pişman olduğunu ve sevdiğin geri kazanmak istediğini söylemektedir.

Böyle bir durumda da tüm yollar boşa çıkınca tek çare geri getirme büyüleri arasında yer alan karanfil büyüsüdür. Medyum Behçet Hoca, en etkili büyüler arasında yer alan karanfil büyüsü işlemlerinin aşık olduğumun bir kimseyi kendimize aşık etmek için de yapıldığını belirtmektedir.

40 Karanfile 40 İhlas Okuyanlar

Karanfil büyüsü yapmanın birkaç farklı yöntemi vardır. Bunlardan bir kısmı semavi bir kısmı da büyü ilmi ile yapılmaktadır. Medyum Behçet Hoca, hem semavi uygulamayı hem de büyü uygulamasını isteğe göre yerine getirmektedir. 40 karanfile 40 ihlas okuyanlar bu işlemin aslını bilmese de bu bir semavi işlemdir. Medyum Behçet Bey, bu işlemlerin çok ayrıntılı olduğunu ve Müslüman cinlerin kullanıldığını ifade etmektedir. Birçok zaman 40 karanfile 40 ihlas okuyanlar olumlu sonuç alamadıkları için Medyum Behçet Hocamıza başvurmaktadırlar. Yapılan işlemler ister semavi bir işlem olsun ister de kara büyü olsun mutlaka Medyum Behçet Hoca gibi bir medyumdan yardım alınmalıdır.

Karanfil Büyüsünün Etkisi

Medyum Behçet Hoca, büyü işlemlerinin de yapılışlarına göre ve büyünün muhteviyatına göre ömrü olduğunu belirtiyor. Bu durumda karanfil büyüsünün etkisi bir ömür sürer mi sorusu da akıllara gelmekte. Bazı büyüler vardır ki nesiller boyu devam eder ve aileye etki eder. Bazı büyüler vardır ki sadece belirli bir zaman aralığında hüküm sürer. Bozulmadıkları sürece de ömür boyu süren büyüler olduğu da aşikardır. Medyum Behçet Hoca, sizlerden gelen karanfil büyüsünün etkisi bir ömür sürer mi sorusuna şu şekilde cevap veriyor. Karanfil büyüsü de sadece karanfillere tılsım yapılarak yakma işleminden ibaret değildir. Yazılan ve okunan tılsımlar ile karanfil büyüsünün ne kadar etkili olacağı da belirlenmektedir.

Karanfil İle Celb

Medyum Behçet Hocamız bir çok alanda çalışmalar yapmakta ve bunları sizler ile zaman zaman paylaşmaktadır. Büyü ilmi ve buna bağlı ilimler de uzman medyum sayısı çok azdır. Bundan dolayı sizlerin de bir çok soru ve görüş bildirdiği hocamız zaman içinde sizlere cevaplar sunmaktadır.

Karanfil ile celb meselesi de en merak edilen konulardandır. Medyum Behçet Hoca, havas ilminde çokça kullanılan vefk ve celb konularında da uzman bir medyumdur. Karanfil ile celb işlemi, karanfil büyüsü yaparken uygulanmaktadır. Duruma göre hazırlanan celb de karanfiller ile yakılarak dumanına tılsımlı sözler üflenmektedir. Bu işlem çok etkili bir büyüdür.

Karanfil Büyüsü Yorumları

Medyum Behçet Hoca, büyü yapımı konusunda dünyanın en iyi medyumları arasında yer alır. Bunun yanında da büyü bozma işleminde en iyi medyumu demek hiç de yanlış olmaz. Çünkü büyü bozma işlemi yapmaktan daha zordur ve kabiliyet ile ilimi bir arada ister. Durum böyle olunca da hocamıza birçok kişi büyü yapma ve büyü bozma için başvurmaktadır. Konumuza binaen de karanfil büyü yapanların yorumları çok olumludur. Medyum Behçet Hoca ile tanıştıktan ve ona karanfil büyüsü yaptırdıktan sonra hayatı değişen çok insan bulunmaktadır. Medyum Behçet hocamız da kendisine başvurup karanfil büyü yapanların yorumları ile ayrı mutlu olmakta, onların sevinçlerine ortak olmaktadır.

Karanfil Büyüsü Ne İşe Yarar?

Karanfil büyüsü, karanfil üzerine okunan dualar ile yapılan etkili bir aşk büyüsüdür. Bu büyünün etkisi altında alan kişi, büyü yaptıran kişiye karşı büyük bir aşk besler. Kişinin bahtı açılır, eğer mutsuz ise mutlu olmaya başlar. Hayatında yolunda olmayan ve onu kötü etkileyen durumlardan kurtulmuş olur. Karanfil büyüsü,  gerçek bir medyum Hoca tarafından yapılması halinde tutma ihtimali son derece yüksek olacaktır.

Bu büyü ile kavuşamayan aşıklar bir araya gelir. Eğer mesafe nedeniyle kavuşamayan aşıklar var ise, bu büyünün etkisini çok kısa süre içinde görmeye başlar ve sevdiği kişi ile kavuşur. Karanfil büyüsü; gideni geri getirme, aşık etme, bağlama gibi amaçlar ile yapılan son derece etkili bir büyüdür. Büyü yapmak isteyen kişiler, ilk olarak bunu neden yaptıklarını belirlemek zorundadır. Medyum Hocalar niyetin tam olarak ne olduğunu bilirse, büyünün etkisi dana net olacaktır. Bu büyünün Perşembe gününü Cuma gücüne bağlayan gece yapılması gerekir. Bu sayede etkisi daha keskin olur.

Karanfil Büyüsü Nasıl Bozulur?

Karanfil büyüsü nasıl bozulur sorusu bu büyüye maruz kalan kimselerin ve yakınlarının merak ettiği bir büyüdür. Bu büyü geri getirme büyüsü ve aşk büyüsü maksadıyla yapılmaktadır. Özellikle medyumlara bu büyü hakkında bir çok soru sorulmakta ve bu büyünün etkilerinden nasıl çıkılacağı merak edilmektedir. Büyü insanın zihnini, bedenini ve ruhunu değişik şekillerde etkileyen bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı da bir çok insanın büyü ile ilgili konularda tedirgin olması son derece doğaldır. Bir çok kere Medyum Behçet Hoca sizler için büyünün etkilerinden ve yapabileceklerinden bahsetmiştir. Karanfil büyüsü nasıl bozulur konusu da bunlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu özel büyü hakkında şunlara dikkat edilmesi gerekir.

  • Karanfil büyüsü bozmak için işinin ehli bir medyuma danışmanız gerekir.
  • Bir büyü bozmak kesinlikle yapmaktan daha zordur.
  • İnsanlar karanfil büyüsünün basit olduğunu sanmaktadır oysa en güçlü ifritler kullanılır.
  • Karanfil büyüsü dilenildiğinde kara büyü olarak hazırlanabilmektedir.
  • Bir çok insanın bu büyüyü bozmaya çalışırken zarar gördüğü de akıldan çıkarılmaması gereken bir durumdur.

Yorum Yap