1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Kaşık Büyüsü Duası

Kaşık büyüleri iki farklı şekilde kullanıldığı bilinen büyülerdendir. Bunun yanında bu büyünün yapımında okunulan tılsımlar ve dualar da bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere kaşık büyüsü duası ile ilgili merak edilenleri açıkladık. Özellikle Medyum Behçet Hoca'nın bu konuyla ilgili tüm görüşleri yazının devamında sizlerle...

Kaşık Büyüsü Duası

Kaşık büyüsü duası, birini kendine aşık etme niyeti taşıyan kişiler tarafından tercih edilen etki büyü seçeneklerinden biridir. Büyüler hakkında uzman Medyum Behçet Hoca,  kaşık büyüleri ve kaşık duaları konularında  önemli bilgilere sahiptir.

Büyü ve dua konularında, kişinin gayreti kadar Medyum Hocaların yetenekleri de ön plana çıkar. Uzman bir medyum Hoca aynı zamanda en güvenilir yol göstericidir. İki seven kişiyi bir araya getirme niyeti ile, ak büyüler grubunda yer alan kaşık büyüsü duası aynı zamanda bir takım dualar ile desteklenmelidir. Bu sayede sevdiğimiz kişi ile bir araya gelmemiz ve mutlu olmamız mümkün olur.

Aşık olduğumuz kişi, eğer bize karşı aynı duyguları beslemiyorsa sonucunda büyük bir acı ortaya çıkar. Bu acıyı geçirmek için hangi yöntemleri kullanırsak kullanalım başarı elde etmek mümkün olmayabilir. Kaşık büyüleri demir ve tahta kaşıklar ile yapılır.  Dualar ile destek alınarak yapılan büyüdür. Kişiye özel dualar Medyum Behçet Hoca tarafından hazırlanır.

Kaşık büyüsü duası nasıl yapılır?

Kaşık büyüsü duası nasıl yapılır sorusu çok gelmektedir. Kaşık büyüsü yapmak isteyen kişinin daha öncesinde bu konu ile tecrübesi ve yeteneği olması gerekmektedir. Bundan yola çıkarak büyülerin herkes tarafından yapılmasının mümkün olmadığını söylemek gerekiyor. Belli alanlarda özel yetenekleri olan medyum Hocalar, sahip oldukları özel güçler ile insanları tesir altında alabilirler.

Kaşık büyüsü ve kaşık duası tek başına yeterli olmayabilir. Sonucun daha net bir şekilde alınması için büyü esnasında, büyü sonrasında ve büyü öncesinde uygulanması gereken bazı rutinler de vardır. İlmi açıdan sahip olunan bilgiler büyü uygulamaları ile perçinlenir. Eski el yazması kitaplardan alınan derin bilgiler büyü esnasında yardımcı olur. Kaşık büyüsü duası nasıl yapılır sorusu bu şekilde daha iyi anlaşılacaktır.

Kaşık büyüsü duası yapımında, kişinin okuduğu duanın özel olarak hazırlanması büyünün tutma hızını arttırır. Bunun yanında dua okunurken belli rutinler uygulanmalıdır. Sessiz sakin bir ortamda, temiz bir şekilde okunan dualar, içten olması halinde Allah’ın huzuruna ulaşır.

Kaşık büyüsü ayırma duası

Kaşık büyüsü ayırma duası olarak kullanılmasının yanında başka şekillerde de hizmet etmektedir. Kaşık büyüsünün ayırıcı özelliği kadar birleştirici yönü olduğunu da bilmemiz gerekiyor. İki kaşık ile yapılan büyü, kaşıkların bağlanması ile yapılır. Eğer kaşıklar çözülürse sevenleri ayırmak da mümkün olur. Kaşıkların yönleri birbirine bakmalıdır. Eğer kaşıklar birbirine ters bakar ise ters tepki gösterir.

Kaşık saplarının birbirine bakacağı yönde, bağlanarak birleştirilmesi gerekmektedir.  Bu, iki insanı birbirine yakınlaştırmak için kullanılır. Kaşıklar ters olursa, o zaman iki insanın birbirinden uzaklaşması sağlanır. Uygulama sadece bundan ibaret değildir.  Aynı zamanda tılsımlı sözler ve dualar ile etkisi artar. Kaşık büyüsü ayırma duası olarak yapıldığında bir çok durum gerçekleşir.

  • Kaşık büyüsü etkisi altında kalan kişi bazı belirtiler ile bunu yakın çevresine hissettirebilmektedir. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi, kaşık büyülerinin yapılmasına, yapılırken edilen niyete göre sonuçları değişken olabilmektedir. Eğer ayırma niyeti ile yapılıyorsa, seven insanlar birbirine karşı soğukluk hissetmeye başlar. Bu soğukluk zaman geçtikçe daha da yükselişe geçer.
  • Aşık etmek için yapılan kaşık büyüsü duasında, büyü etkisi altında kişi, büyü yaptıran kişiye karşı tanımlayamadığı bir tutku ve buna bağlı olarak bağlılık hisseder. Bu bağlılık gün geçtikçe artmaya başlar. Son aşamada ise açılmaya ve ona karşı olan duygularını ifade etmeye karar verir.

Medyum Behçet Hoca, kaşık büyüsü duası ile sizlere en etkili yöntemleri sunmaya ve insanlar arasında ilişkilerde olaya müdahil olmaya devam ediyor. Aşk, sevgi gibi derinlemesine hissedilen duyguların tanımları son derece zordur. Karmaşık bir yapıları vardır.  Manevi duyguların anlaşılması için uzman bir kişi tarafından irdelenmesi son derece önemlidir. Ancak bu şekilde tam olarak duygular açığa çıkabilir.

Yorum Yap