1. Anasayfa
  2. Dualar

Kendini Sevdirme Duası

Kendini Sevdirme Duası
Kendini Sevdirme Duası

Kendini sevdirme duası nedir, ne işe yarar, niye yapılır, kişilere görülen tesirleri nelerdir, kim tarafından etkili olarak uygulanır gibi sorular birçok kişi merak ederek araştırılır.  Kişi sevdiği tarafından beğenilmek ve sevilmek ister.

Kendisine aynı hislerle karşılık vermesini ister. Bu isteği için duaların gücüne sığınır ve duaların mucizevi etkisinden yararlanmak ister. Dualar çok derin sırlarla derin ve güçlü etkilere sahiptir. Bu güç ilimlerin özellikleriyle sağlanır.

Her ilimde yer alan gizli dualar ilmin sırlarıyla bütünleşir. Bu gizemli güç alanında uzman ve deneyimli Medyum Behçet Hoca tarafından kontrol edilerek yönetilir.

Medyum hoca kişinin niyetine göre en uygun duaları okuyarak kişilerin birbirlerine bağlanmasını ve aralarında güçlü bir sevgi oluşmasını sağlar.

Kendini Sevdirme Duası Nedir?

Kendini sevdirme duası nedir kişilere ne şekilde etki eder gibi birçok konu aşk acısı çeken kişiler tarafından merak edilerek araştırılır.  Duaların gücünün aktif edilebilmesi ve mucizevi güçlerinin etki gösterebilmesi için deneyimli ve uzman medyum hoca tarafından okunması gerekir.

Medyum hoca kişiye bakım çalışması yaparak kişinin özelliklerine en uygun olacak duaları belirleyerek okumayı başlatır. Dualar Ledün ilminde okunduğunda kişinin niyetinin kesin olarak gerçekleşmesi ve kişilere en hayırlısı olması sağlanır.

Banner Yazı Arası

Medyum hoca gerekli gördüğünde kişilere ev okumaları vererek kişilerin okumayı tamamlamasını sağlar. Okuma tamamlandığında kişinin niyet ettiği şekilde sevgi, bağlılık, tutku ve aşk oluşur.

Kişiler arasında hiçbir kısıtlama, engel ve zorluk kalmaz, yolları birbiriyle en kısa sürede kesişir. Bu birliktelik Allah katında hayırlı olarak onaylanır ve kişilere şans getirmesi sağlanır. Kişilere Allah tarafından bahşedilen hayırlı, kısmetli birliktelikle aile olmalarını ve aşklarının ömür boyu kalıcı olmasını sağlar.

Kendini Sevdirme Duası Ne İşe Yarar?

Kendini sevdirme duası ne işe yarar, nasıl tesirleri olur, sonuçları ne zaman belli olur gibi soruların cevabı medyum hoca tarafından yanıtlanır.

Kişiye yapılan bakım çalışması sonucuna göre uygulama süresi, uygulama şekli ve kişilere etkileri belli olur. Dua kişiye uygun gün belirlenerek okunur. Kişi için uygun olan günde medyum hoca okumayı başlatır.

Kişinin niyetine göre başlatılan dualar kişiye hayır, şifa, iyilik, bağlılık, sevgi ve selamet getirir. Niyet edilen kişi okuma tamamlanınca aynı hislerle karşılık verir, bağlanır ve aynı şekilde aşık olur.

Ledün ilminde okunan dualar kişilere hayırlı gelişmeler nasip eder. Kişiler birbirlerine düşkün olur korur kollar ve birbirlerinin üzerine titrer. İlişki ve birliktelik evlilik yoluna girer ve en kısa sürede evlik kararı alınır.

Kendini Sevdirme Duası Belirtileri Nelerdir?

Kendini sevdirme duası belirtileri nelerdir ne zaman etki eder sorularının cevabını medyum hoca bakım çalışması sonucuna göre belirler. Ledün ilminde okunan duanın kişilerde görülen belirtileri:

  • Birbirlerini gören kişilerin anında yıldızları barışır.
  • Aralarında büyük bir çekim oluşur.
  • İlişki kalıcı olarak bağlılığa dönüşür.
  • İki kişi birbirini aynı hislerle sever.
  • Mutlu bir yuva özlemi, beraberlik ve uyum yaşanır.
  • Kimse bu birlikteliği bozamaz ve aralarına giremez.
  • Kenetlenme, yakınlık, bağlılık, muhabbet ve büyük bir aşk yaşanır.

Kendini Sevdirme Duası Nasıl Okunur?

Kendini sevdirme duası nasıl okunur uygulama şekli detayları nelerdir gibi detaylar kişinin bakım çalışması tamamlanınca medyum hoca tarafından netleştirilir.

Kişinin niyetine uygun dualar, ledün ilminde seçilerek, yöntemler ve ritüeller belirlenir. Kişinin niyetine ve dileğine uygun olan dualar okumaya başlanır.

Medyum hoca dua okumasını sırasında kişilerde olumlu gelişmeler yaşanır. Dua okuması tamamlandığında 7. gün sonra kişiler arasında yakınlık başlar.

Kişiler arasında oluşan gelişmeler sevgi ve bağlılık yönünde ilerler. İlişki büyük bir aşka, yakınlığa ve bağlılığa dönüşür. Aralarında kuvvetli bir aşk oluşan kişiler evlilik yoluna girer.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir