1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bilgileri
  3. Kilit Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Kilit Büyüsü

Kilit büyüleri çalışmalarını ilk olarak kim yapmıştır? Dünyada binlerce olduğu herkes tarafından bilinen büyüler içerisinde olan Kilit büyüsü işlemlerini en iyi uygulayan medyum hangisi? Medyum Behçet Hoca'nın kilit büyüleri hakkında yorumları nelerdir? Hepsi ve daha fazlası yazımızda.

Kilit büyüsü erbabı medyumlar hangileridir? Her insan hayatı boyunca farklı amaçlar uğruna mücadele verir. Kimi şan kimi şöhret ve kimide para peşinde koşmaktadır. Kiminin derdi sadece geçinebilmekken kiminin derdi de sadece huzurlu bir yaşamdır. Fakat bu koşturmaca insanoğlunu zamanla yorar ve yıpratır. Sonuçta birçok kimsenin elinde elde etmek istediklerinin eseri bile bulunmaz hale gelir. Böyle zamanlarda bir çıkış arayan insanoğlu aradıkları soruların cevabını ve çözümleri medyumların elinde bulduğunu anladığında gereken son bir çırpınış ile hayallerine kavuşma yolunda ayağa kalkar. Bu gün sizlere hayallerine kavuşabilmek için farklı amaçlara hizmet edebilecek olan kilit büyüsünden ve değerli büyüğümüz Medyum Behçet Hocamızın kilit büyüsü çalışmalarından bilgiler vereceğiz.

Kilit Büyüsü Nedir?

En eski kaynaklarda farklı metotlar ve yöntemler ile anlatılan ve birkaç yüzyıldır da hem adı hem yöntemlerinde evrim geçiren büyülerden birisi de kilit büyüsüdür. Medyum Behçet Hocamız bu konuda farklı metotların olduğunu ve kişinin isteği ve arzusu nispetince en uygun işlemin tercih edilmesi gerektiğini söylemektedir. Esasen kilit büyüsü adından da anlaşılacağı üzerine kilitlemek, bir kişinin veya kişilerin bazı özelliklerini amiyane tabirle iptal etmek manasına de gelir. Aslında insanların aklına gelebilecek her türden istenmeyen bir huydan vazgeçirmek yada istenmeyen bir kişiyi olayın dışında tutmak için de kullanılabilir.

Değerli hocamız Medyum Behçet, kilit büyüsü konusunda otoritelerden birisi kabul edilir. Bir takım değişik yöntemlerin uygulanması ve  karışık derecede tılsımların yapılmasından dolayı    üstat olmayan kişilerin yapabileceği bir yanlış işlem kişiyi felakete sürükleyebilmektedir. Kilit büyüsü yapılırken cinlerden ve doğaüstü güçlerden de faydalanılmaktadır. Kilit büyüsünün yapımında kullanılan kilitler çok özel seçilerek bulunmalıdır. Başka anahtarların açamayacağı bir kilit olması çok önemlidir. Ancak Medyum Behçet Hocamız kilit büyüsünün en eski uygulama şekillerine de hakim olduğu için kullanılacak kilidin cinsinden çok yapılan işlemde kullanılacak lisanlara ve kullanılacak materyallere dikkat edilmesi gerektiğinin de altını çizmektedir.

Kilit büyüsü sayesinde bir insanı kendinize bağlı ve size sadık hale getirebilirsiniz. Özellikle aldatan eşler, savurgan iş ortakları, ağzı durmayan kişiler, ne dediğinden haberi olmayan karakterler için, hatta sevdiğiniz kişinin kalbini kendinize kilitli hale getirmek için de kilit büyüsü kullanılabilir. Dediğimiz gibi kilit büyüsü zamanla form değiştirerek bu isimde anılmaya başlayan büyülerdendir. Önemli olan hangi büyüyü yaptırırsanız yaptırın, doğru olan yöntemi belirleyecek olan kişinin danıştığınız medyum olması sizlere tavsiyemizdir. Unutulmamalıdır ki kilit büyüsünün bile çok çeşidi vardır. Bu yüzden medyum Behçet gibi ehil birisinden bu işlemi yapmasını istemek en isabetli karar olacaktır.

Kilit Büyüsü İle Aşık Etme

Kadim zamanların en eski büyülerinden olan kilit büyüsü değişik merhalelerden geçerek günümüzdeki halini almıştır. Bu büyü çok kuvvetli ve tesiri çok yüksek olarak bilinen büyülerden birisidir. Altını çizerek sizleri uyarmamız gereken en önemli konu ise kilit büyüsü asla ehil olmayan kişiler tarafından yapılmamalıdır. İnternette ve sağda solda verilen kilit büyüsü tarifleri kesinlikle itimat edilmemesi gereken yarım bilgilerdir. Bu bilgilere uyarak kişinin evde yapmaya çalıştığı bir büyü kötü sonuçlara sebep olacak ve cinlerin en şerlilerinden ifritleri kendine musallat etmeye yetecektir.

Medyum Behçet Hoca yıllardan beri hem kilit büyüleri yapmakta hem de kilit büyüsünden zarar gören insanlara şifa kaynağı olmaktadır. Büyünün yolu esasen tektir. Amacı belli olan bir insanın amaçlarını en doğru yöntemler ile gizemli hesaplamalar yaparak uygun işlemle yerine getirmektir. Kilit büyüsünde de en önemli kurallardan birisi kilit büyüsünün işlendiği kilidi ve anahtarını ayrı ayrı yerlerde açılması güç materyallerin içerisinde ve genellikle suyun altında saklamaktır. Bazen kilidi direk suya attıranlar da bulunuyorsa da en sağlıklı yöntem kilidin doğal yollardan da zarar görmemesini sağlayacak yöntemdir.

Medyum Behçet bu güne kadar yaptığı kilit büyülerinin çoğunda insanların taleplerinin kilit büyüsü ile aşık etme yöntemi olduğunu söylemektedir. Bunların haricinde erkeklik bağlamadan kadının cinsel isteğini bağlamaya kadar da bu yöntem kullanılmaktadır. Kilit büyüsüne karşı istek son yıllarda çoğalmış ve giderek de artmaktadır.

Kuyuda Ve Mezarda Kilit Büyüsü

Her birimizin yolu bir şekilde mezarlıklardan ve şehirlerde ya da köylerde bulunan havuzların yanından geçmiştir. Bazen mezarlıklarda yerlere atılmış kilitler göze çarpmaktadır. Kimi zamandan mezar kazan görevliler toprağın içinde değişik asma kilitler bulduklarını söylemektedirler. Diğer yandan özellikle şehirlerdeki sağa sola serpiştirilmiş havuzların içine bir çok kişi bozuk paralar atarken bu bozuklukların içinde yer yer küçük asma kilitler de göze çarpmaktadır. İşte bu kilitlerin hepside kilit büyüsünün yapılmış olduğunun ve tılsımlandıklarının göstergesidir.

Medyum Behçet hocamızdan elde ettiğimiz bilgilere göre bu tarz büyüler ise genellikle insanları elden ayaktan düşürme, ağır hastalıklar verme, kişiyi kendi ihtiyaçlarını bile karşılayamaz derecede yatağa bağımlı hale getirme gibi sebeplerin yanında ölümle sonuçlanacak kadar ağır bedeller ödetmek için de yapılmış olduğunun göstergesidir. Bu tarz bir büyüde işlenen tılsımlar çok profesyonelce yapılmadığı takdirde yapanı da yaptıranı da çok ağır sonuçlara mahkum etmektedir.

Kilit Büyüsü Bozulur Mu?

İşte bu konu oldukça hassas ve derin bir konudur. Çünkü kilit büyüsü bozulması en zor büyülerden birisidir. Fakat burada belli başlı etkenler bulunmaktadır. Kilit büyüsünü yapan kişi her zaman ardında bir işaret bir mühür bırakmaktadır. Bunun sebebi ise yaptığı tılsımı kimse bozamasın diye mühürlemek içindir. Ancak kilit büyüsünü medyumlardan başka hüddam diye anılan ve cinlerin kendilerini göstererek kullandıkları kişiler de yapmaktadırlar. Bu kişilerin cinlerle dostluk kurduğu da bilinmektedir.

Bu hüddam denilen kişiler cinleri kullanarak kilit büyüsünün güvenliğini sağladıklarını sanmaktadırlar. Her iki durumda da ister bir medyum ister bir hüddam fark etmeksizin iz bırakırlar. Tabi ki bu izlerden yola çıkarak hem bu medyumun işlemi çözülebilir hem de hüddamın cinleri yakılarak kül edilebilir. Ancak bu işlemi yapan kişi kesinlikle ve kesinlikle Medyum Behçet Hocamız gibi kadim medyumluk geleneklerine göre üstatlaşmış ve aile geleneği olarak medyumluğa uygun görülen seçilmiş kandan birisi olmalıdır. Yoksa herhangi bir cinciye, hüddama ya da medyumculuk oynayan birisine bu işlemi çözdürmeye çalışmak yerine arı inine çomak sokmak daha akıllıca bir iştir.

Kilit büyüsü konusunda asırlardır profesyonelce işlemler yapan Medyum Behçet Hocamız ve ailesi ne büyünün kölesi ne cinlerin maskarası olmayacak kadar ulu şahsiyetlerdir. Her iki güç de ilk zamanlarda bu aileye hizmet için verilen hediyelerdir. Bu özümsenemeyecek bir durum değildir. Çünkü gerek Kuran’da gerekse semavi kaynaklarda bu tarz kişilerden bahsedilmektedir.

Kilit Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Kilit büyüsü eğer işinin ehli ve asırlarca medyumluk geleneğinin yaşayan çınarları haline gelmiş bir ailenin soyundan gelen Medyum Behçet Hocamız gibi bir medyum tarafından yapılırsa kesin ve net tutmaktadır. Çünkü büyü de bir bilimdir. Büyünün de fizik ve matematik gibi kuralları vardır. Ancak büyüyü bunlardan ayıran tek fark amiyane tabirle pin kodu diyebileceğimiz kişiye yani medyuma özel doğaüstü bir takım güçlerin o medyumda bulunmasıyla alakalı durumdur. Kesinlikle ve kesinlikle evde bilinçsizce yapılmaması hatta mümkünse anılmaması bile gereken bir büyüdür. Sizlere tavsiyemiz yaptırmak istediğiniz hangi tür kilit büyüsü olursa olsun sizleri hiçbir şekilde yargılamayacak ve sizlerin işlemlerinizde kılavuzunuz olacak Medyum Behçet Hocamız ile irtibata geçerek ondan yardım almanızdır.

Kilit Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kilit büyüsünün, kişinin yaşadığı sorunlar üzerinde merhem olması ile bilinen bir büyüdür. Bu anlamda bu büyünün bozulması ile alakalı çok fazla şikayet olmadığı ifade edilir. Fakat kilit büyüsü yapanlar kimi zaman bunun ters teptiği durumlar ile karşı karşıya gelebilir. Bu da kilit büyüsü nasıl bozulur sorusunu akıllara getirir. Büyünün bozulması için işlemlerin belirli rutinde medyum hocadan yardım alınarak yapılması gerekir.

Kilit büyüsü hakkında internet üzerinde yer alan bilgilerin bir kısmı doğru değildir. Bu bilgileri gerekli olan aşamalardan sonra süzgeçten geçirmek önemlidir. Asma kilit ile yapılan etkili bir büyüdür. Şu zaman kadar yapılan yorumlar, büyü etkisi altında kalan kişilerin hayallerine çabuk bir şekilde gerçekleştiğini gösteriyor.

Büyü bozma işlemlerinde belirli süreçlerin doğru şekilde yerine getirilmesi gerekiyor. Bu süreçler medyum hocalar tarafından belirlenir.  Her medyum hocanın farklı tarzı olabilmektedir. Fakat önemli olan nokta alınan sonucun doğru olmasıdır. Güvenilir ve etkili büyü seçenekleri için bizi takip etmeye devam edin.

Yorum Yap

Yorum Yap