1. Anasayfa
  2. Büyüler

Kimlerin Nazarı Değer?

Kimlerin Nazarı Değer?
Kimlerin Nazarı Değer?

Kimlerin nazarı değer, kişilere nasıl etkiler, kimleri daha çok etkiler gibi birçok konu herkes tarafından merak edilen konuları oluşturur.

Nazar çok güçlü negatif enerji birikimi ve dışarı vurumudur. Güçlü negatif enerji, yıldızı düşük kimseleri etkisi altına alır ve kişilere çok büyük zarar verebilecek etkiye sahiptir.

Kötü niyetle yapıldığı düşünülse de iyi niyetli olarak da kötü sonuçlara neden olabilecek güce ve etkiye sahiptir. Kıskançlık, hasetlik, kötülük içeren durumlarla birlikte beğenilerek, imrenilerek, özenilerek bakılan durumlarda bile aynı negatif etkiler oluşur.

Nazar, yıldızı düşük olan kadın, çocuk ve hamileleri daha çok etkiler. Nazarın belli bir kriteri ve ayrımı yoktur. Eşyalara, insanlara, hayvanlara canlı cansız her oluşuma etki eden güce sahiptir. Hastalıklara, felaketlere hatta ölüme neden olacak çok güçlü etkiler yaşatabilecek güce sahiptir. Nazardan korunmak için mutlaka alanında uzman ve deneyimli Medyum Behçet Hoca‘dan yardım alınması gerekir.

Nazar Nedir?

Nazar nedir, nasıl korunur, nazar uygulamaları nedir konularının cevapları herkes tarafından merak edilir. Nazarın negatif etkilerinden kurtulmak için medyum hocaya danışılması ve yardım istenmesi sonucunda, bu etkiden kolaylıkla kurtulmak mümkün olur.

Medyum hoca kişilere bakım çalışması yaparak kişilik analizi ve yıldız durumunu çıkarır. Yıldızı düşük kişilere öncelikle yıldızı yükseltmek için koruma çalışması yapılır.

Banner Yazı Arası

Kişilerin yıldızının durumunun güçlenmesi ve yükseltilmesi, kişileri her türlü olumsuz etkilere ve negatif enerjilere karşı koruma sağlar.

Kişinin özgüveni ve cesareti artar. Kişi olumsuzluklar karşısında daha güçlü savunma oluşturur. Nazar için kişiye en uygun yöntem belirlenerek uygulanır. Nazar yöntemleri, büyüler, ritüeller, dualar, muskalar ve okunmuş özel sularla yapılır.

Nazardan Nasıl Kurtulunur?

Nazardan nasıl kurtulunur herkes tarafından araştırılan konulardır. Nazar herkes tarafından herkese etki edebilecek bir durumdur.

Nazar olayı bilinçsiz olarak bile kişilere etki eder. Kişiler önlem almazlarsa bu durumdan kurtulmaları da mümkün olmaz. En kuvvetli etkilere ve güce sahip enerjiler kişileri yataklara düşürüp, yemeden içmeden kesip, iğneden ipliğe dönmelerine hatta ölümlerine kadar etki edecek sonuçlara neden olabilir.

Nazar daha çok yıldızı düşük, korumasız ve savunmasız olanlara etki eder. Bu yakıcı ve yıkıcı enerjinin değdiği her şey büyük zarar görür.

Korunmak için ilimlerin özelliklerinden yararlanılır. Kişileri koruyucu muskalar yapılarak nazarın ulaşması ve kişilere zarar vermesi engellenir. Okunmuş nazar boncukları da nazarı kendisine siper edecek unsurları oluşturur.

Nazar Kişilere Nasıl Etki Eder?

 Nazarı kişilere nasıl etki eder birçok kişi tarafından merak edilir. Nazarın kişilere etkisi ve kişilerde görülen belirtiler:

  • Kişinin iştahı kesilir ve hiçbir şey yiyemez.
  • Kişi sürekli aksilikler, terslikler ve sakarlıklar yaşar.
  • Kişi işlerinde, çevresinde ve her türlü ortamda başarısız olur.
  • Hasta olur ve yataklara düşer.
  • Hastalıklarına çare, şifa ve deva bulunmaz.
  • Kişinin ruhsal ve bedensel dengesi bozulur.
  • Yaşadığı kazalar hayatını tehdit edecek noktalara ulaşır.

Nazardan Korunmak İçin Neler Yapılır?

Nazardan korunmak için neler yapılır yapılan uygulamalar nelerdir, sorun yaşayan kişiler tarafından merak edilen en önemli konulardır.

Nazar gibi güçlü etkilere sahip enerjilerin kişiye ulaşmasını, değmesini ve zarar vermesini engellemek için koruyucu nazar büyüleri ve nazar muskaları, en etkili olan yöntemlerin başında gelir.

Medyum hoca tarafından yapılan büyü ve muska sırasında okunan dualar suya karşı okunarak kişinin her yönden korunması amaçlanır.

Muskanın kişi vücudu üstünde taşınması ve suyun içilmesiyle, nazar büyüsü kişiye etki ederek koruma kalkanı görevini üstlenir. Büyü sırasında görevlendirilen nurani varlıklar ise medyum hocanın okuduğu dualarla kişiyi, çevresini ve hanesini koruma görevi yaparlar.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir