1. Anasayfa
  2. Büyüler

Kısmeti Kapatan Şeyler

Kısmeti Kapatan Şeyler
Kısmeti Kapatan Şeyler

Kısmeti kapatan şeyler ne demektir, kısmet kapatmak nasıl olur, kısmet kapanması nasıl önlenir, kısmet kapalılığının kişilere zararları nelerdir gibi birçok konu kişiler tarafından merak edilen ve araştırılan konulardır.

Kısmet olayı kişinin yaşamıyla ilgili hak ettiği her şeydir. Eş, aile, sağlık, iş, yemek gibi nasip olacak her şey kısmeti oluşturur. Kısmetin kapanması negatif ve olumsuz enerjilerin etkisinde kalmaktır.

Bu olumsuz enerjiler, kısmet kapatma büyüleri ve ritüelleri yapılarak kişilere etki eder. Çok güçlü etkilere sahip olan olumsuz enerjiler kişilerin tüm yaşamını ömür boyu etkileyen sonuçlar yaşatır.

Kısmeti kapalı olduğunu düşünen kişilerin hemen alanında deneyimli Medyum Behçet Hoca‘dan yardım alması gerekir. Zaman kaybı kişiler için geri dönüşü olmayan sonuçlara neden olabilir.

Kısmeti Kapatan Şeyler Nedir?

Kısmeti kapatan şeyler nedir ne için yapılır, kişideki tesirleri nasıl görülür gibi birçok konu bakım çalışması sonucunda belli olur.

Yapılan uygulamaların çeşidi, ilmi özellikleri ve ritüellerin şekliyle beraber destek alınan varlık ve tılsımların tesirleri, kişilerde farklı etkilerde görülebilir. Olumsuz enerjiler kişilerde yakıcı ve yıkıcı tesirler sağlar. Çok yaygın olarak kullanılan bu uygulama kıskançlık, intikam, kin, nefret, hasetlik gibi güçlü ve etkili duygularla yapılır.

Banner Yazı Arası

Kişilere yapılan bakım çalışması sonucunda açığa çıkan olumsuz enerjiler kişilere doğrudan etki eder ve tüm yaşamlarını olumsuz olarak etkiler.

Kişilerin yolunda olan bütün işleri bozulur. Kişinin yaşamında her şey aksine doğru yönelir. İşi, ailesi, eşi, hayatı, çevresi ve sağlığı gibi konularda olumsuzluklar yaşar ve bunlarla tek başına mücadele edemezler.

Kısmeti Kapatan Şeyler Ne İşe Yarar?

Kısmeti kapatan şeyler ne işe yarar kişilerde görülen tesrileri nelerdir, bu olumsuz etkiler nasıl engellenir sorularının yanıtı medyum hoca tarafından verilir.

Olumsuz etkileri hisseden kişinin en kısa sürede uzman ve deneyimli medyum hocaya danışması ve yardım alması gerekir. Kişi üzerinde negatif tesir yaratan uygulamaların bozulması gerekir.

Kişilerin hayatını ve başarısını çekemeyen, kıskanan, beraberliğinin son bulmasını isteyen kişiler, yakınlar, rakipler, platonik aşıklar, eski sevgililer gibi birçok kişi tarafından farklı nedenlerle bu yöntemler uygulanabilir.

Kısmet Nedir ile ilgili bir yazı : https://tr.wikipedia.org/wiki/K%C4%B1smet

Çok güçlü tesirlere sahip kısmet kapama duaları, ritüelleri ve büyüleri, kişilerin felaketi ve kötülüğü için yaptırılır. Engel olunmazsa kişilerin sonu ölüme kadar gidebilir. Felaketler ve kötülükler zinciri kişilerin peşini bırakmaz.

Kısmeti Kapatan Şeylerin Kişilerde Görülen Belirtileri Nelerdir?

Kısmeti kapatan şeylerin kişilerde görülen belirtileri nelerdir, kişilerde nasıl görülür, kişilerde kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır gibi birçok konu merak edilerek araştırılır.

Kişilerde yaygın olarak görülen belirtiler:

  • Kısmeti kapatılan kişilerin sevdikleriyle ilişkileri sebepsiz olarak bozulur.
  • Kişiler işlerinde sürekli olumsuzluk, başarısızlık ve terslikler yaşanır.
  • Kişilerin gelir ve kazanç kapıları kapanır, kazançları son bulur.
  • Kişinin huzuru ve aile düzeni bozulur.
  • Kişi sağlık sorunları yaşar ve şifa bulamaz.
  • Yemeden içmeden kesilir.
  • Fiziksel ve psikolojik sorunlar yaşanır.
  • Kişi umutsuz, dermansız ve çaresiz kalır.

Kısmet Kapalılığı Nasıl Önlenir?

Kısmet kapalılığı nasıl önlenir kısmet kapalılığı için medyum hoca tarafında özel uygulama ve dualar okunarak ritüeller yapılır. Kısmet açma büyüsü yapılarak tamamlanır.

Negatif ve olumsuz enerjilerin sıfırlanması için büyü bozma uygulamasının yapılması ve kişilerin bu negatif enerjilerden korunması gerekir. Kişi bu güçlü, yakıcı ve yıkıcı etkilere maruz kaldığı sürece kurtulması mümkün olmaz. Bakım çalışması yapılan kişinin kısmet kapatma büyüsü özellikleri tespit edilerek önlem alınır.

Çoğu zaman büyü bozma uygulaması yerine daha güçlü ilimlerden yararlanılarak ters büyü uygulaması yapılarak kısmet kapatma büyüsünün etkileri sıfırlanabilir.

İslami ilimlerde yapılan kısmet kapatma uygulamaları sıfırlanması için Yahudi ilminde yer alan kısmet açma büyüsü yapılır. Kişilerde oluşan hasar ve zarar durumuna göre, koruma ve onarma duaları okunur. Kişilerdeki olumsuz enerjiler sıfırlanarak koruma duası, koruma muskası ve koruma büyüleri kısmet kapanmasını ömür boyu engeller.

Banner Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir