1. Ana Sayfa
 2. Dualar

Kocaya İstediğini Yaptırma Duası

Kadınların bir çoğu eşlerinin kendileri ile ilgilenmediğinden ve onları insan yerine koyup dinlemediğinden yakınmaktadır. Bu sebeple de bu sorunu aşmanın bir çok yolunu denemektedirler. Ancak her seferinde sanki duvara çarpar gibi olup elleri boş olarak bir başlarına kalmaktadırlar. Bu yazımızda tüm bu sorunların ortadan kalkması için hangi dualar yapılır onlara değindik. Detaylar yazının devamında sizlerle...


Kocaya istediğini yaptırma duası bir çok kadın tarafından yapılan ve sonuç alınan dualardandır. Bir çok kadın kocalarından şikayetçidir ve kocalarının söz dinlemez tavırlarından yakınmaktadırlar. Bu sebeple de kocalarına istediklerini yaptırabilmeleri oldukça zor bir hal almaktadır.

Kocalar eşlerinin isteklerini düşünmedikçe ve kendi kafalarına göre yaşamaya çalıştıkça da evde bir düzen ve intizam kalmamaktadır. Hatta vurdumduymaz ve sorumsuz kocalar yüzünden çocuklar bile hak etmedikleri bir hayata mahkum olabilmektedirler.

Medyum Behçet Hoca bu sebepten dolayı kadınların Allah’a dua ederek bu sıkıntıdan kurtulmayı dilediklerini ancak bundan da sonuç alamadıklarında hayata küstüklerini hatırlatmaktadır. Oysa her şey çok daha farklı bir yolla ve disiplinle yapılırsa tüm sorunlar ortadan kalkacaktır.

Kocaya istediğini yaptırma duası aileyi korumak ve evliliğini yeniden mutlu bir hale getirmek isteyen kadınların yaptıkları özel bir dua olarak bilinir. Bu dua şu faydaları sağlamaktadır.

 • Kocaya istediğini yaptırma duası meşru istekleri ve haklı istekleri yaptırmak adına yapılır.
 • Bu dua kesinlikle büyü değildir ve doğru zamanda doğru kelimeler ile yapılmalıdır.
 • Her duanın kabul olacağı özel bir vakit vardır ve bu konuda medyumdan destek alınmalıdır.
 • Kocaya istediğini yaptırma duası sayesinde eşiniz size ve yuvasına bağlı bir adam haline gelecektir.
 • Bu özel dua sayesinde erkekteki vurdumduymazlık kalkacak gözündeki perde yok olacak ve evliliğiniz kurtulacaktır.

Kocaya İstediğini Yaptırma Esması

Kocaya istediğini yaptırma esması esasında eşlerini düşünmeyen kocalar için eşleri tarafından yapılacak masum bir dua olarak tanımlanabilir. Bu dua kesinlikle büyü değildir ve yapımında Allah’ın en güzel isimleri kullanılır. Esma tabiri Allah’ın isimleri olarak tabir edildiği için bu şekilde anılan bir duadır.

Kocaya istediğini yaptırma duası kişinin kocasından eziyet gördüğü yani genellikle ruhsal boşluğa itildiği durumlarda yapılan bir duadır. Esasında bu duayı bir çok koca hak etmese de kadınlar bir zamanlar böyle olmadığını bildikleri eşlerine şans vermek isterler.

Kocaya istediğini yaptırma esması sadece meşru olabilecek ve kocanın görevi olduğu halde yerine getirmediği istekleri yaptırmak için yapılan bir duadır. Yani kocanın iradesini ele  geçirmek için değil kocanın kendi isteği ile yapması, kalbine eşine karşı yüksek bir sıcaklık gelmesi için yapılmaktadır. Bu özel dualar sayesinde bir çok evlilik kurtulmuş ve yuvadaki bir çok çocuğun yüzü gülmüştür. İnsanlar bazen değişik sebeplerden dolayı eşlerine ve yuvalarına karşı sorumluluklarını yerine getirmeyebilirler.

Bazen maddi sıkıntılar bazen hak ettiği hayattan yoksun kalma ya da bir çok nedenden dolayı ailesini boşlaya erkekler vardır. Bunların hiç birisi geçerli bir sebep olmasa da kalbi aslında iyilikle dolu olan bir erkeği de eşi kaybetmek istemeyebilir. tüm bu sebeplerden dolayı kadınlar da kocaya istediğini yaptırma esması olarak isimlendirilen dualardan yaptırmak için Medyum Behçet ile iletişime geçmektedirler. Bu dualar kişiye özel hazırlanmakta ve yalnızca o sorunu çözmek için yapılan ve doğru yapıldığında inşallah kabul görecek dualardır.

Kocaya Her İstediğini Yaptırma Duası

Kocaya her istediğini yaptırma duası genellikle ömürleri çile ile geçen ve eşleri maalesef ki onları yıpratan kadınlar tarafından yapılan çok özel dualardır. Bu dualar kişi için en ince detayları ile ebced hesabı kullanılarak hazırlanmakta ve yapımında Kuran’dan ayetler ve hadislerin ışığında peygamberlerin duaları da eklenmektedir. Bu özel dualar doğru zamanda ve doğru sayıda yapıldığında elbette ki kabul görecek ve dua sahibini mutlu edecektir. Medyum Behçet Hoca çok sayıda insanın bu dualar ile eşlerini dize getirdiğinin de altını çizmektedir.

Kocaya her istediğini yaptırma duası çok iddialı bir dua gibi görülebilir. Fakat bir dua be kadar doğru olursa olsun niyet de çok sağlam olmalıdır. Niyetten sonra istikamet ve istikrar önemlidir. Yani bir kere bir duayı okumak ve sıkılıp bırakmak sizin için sonuç vermeyecektir. Kocaya her istediğini yaptırma duası unutulmamalıdır ki yaratıcıdan bu konuda istekte bulunmaktır. Ne kadar mazlum ve mahzun olunursa bu duanın da kabulü o kadar kolay olacaktır.

Kocaya her istediğini yaptırma duası hazırlanırken kurandaki özel ayetler kişinin bilgilerinden çıkarılan ebced hesabına göre belirli bir düzende ve tekrarda okunmaktadır. Bunun sonunda da medyumun size vereceği en son dua yapılarak niyazda bulunulmalı ve duanın kabul edilmesi beklenmelidir. Bu dualar belirli bir tekrar ve gün sayısınca yapılır ve hayırlı sonuçlar alındığı da görülecektir.

Kocanın Karısının Her Dediğini Yapması İçin Dua

Kocanın karısının her dediğini yapması için dua yapılıp yapılamayacağı merak ediliyor. İlk olarak belirtmekte fayda gördüğümüz durum şudur ki meşru olan her istek koca tarafından ya da karısı tarafından eşler için yapılmalıdır. Nikah bu yüzden vardır. Birbirlerine karşı eşlerin sorumlulukları bulunmaktadır.

Tüm bu sorumluluklar da elbette ki bir çok nedenden dolayı yerine getirilmiyor olabilir. Diğer yandan kocanın karısının  her dediğini yapması için dua isteyen bir kadın kesinlikle bu duayı kötü bir niyeti için yapmamalıdır. Yapılsa da kabul olmayacaktır. Özellikle şu gibi durumlarda bu duaların yapılması yanlıştır.

 • Kocanızın ailesi ile görüşmesini engellemek için bu duanın yapılması son derece yanlıştır ve sizin geçerli bir sebebiniz yoksa bu dua kabul olmayacaktır.
 • Kocanızın kontrolünü ele almak için bu dua yapılamaz. Bu duanın sonucunda kocanızın kalbine Allah’ın izni ile bir sıcaklık bir yakınlık gelecek ve o şekilde sizi kırmayacaktır.
 • Kocanızın sizi dinlemesi için isteklerinizin meşru olması gereklidir.
 • Kocanızı yüksek borçlara ve alım gücünün üstünde sıkıntılara sokmak için böyle bir dua yapılmayacaktır.
 • Bu dualar kesinlikle büyü değildir. Bu duaları yapan kimseler niyetlerini halis tutmalı ve yuvalarında huzur için bu duaları yapmalıdırlar.

Yorum Yap